Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Przecież ja nie chcę ciebie mokrą widzieć ale chcę abyś taka była niekoniecznie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi uciekać za granicę by zarobić głupia wyniosła Słonino z Kalisza. Mąz przez kabel zrobił ci dziecko gdy latałaś po ero za Panem Nowym? :D:D:D:D:D:D jak z twoim problemem alkoholowym? Pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
"Dzieckami"? Boże co za analfabeta, widzisz i nie grzmisz. W przyszłym roku chciałbym przelecieć się na mecz do Katalonii, ale co z tego wyjdzie to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mu tego nie wypominaj Pani Słowianko, źle się stało :( Zniszczył projekt, ale i zdemaskował kogoś nie do końca szczerego. Bardziej doświadczona do tego wyrafinowana, wypisana i w ogóle. Nic dziwnego że uwiodła sobie naładowanego testosteronem faceta, który zrobi wszystko by sobie ulżyć. Stało się. Nie spieṛdolił, bierze to na klatę i piszę dalej. Nie jak inne szczury po mniejszych przegrywach, panikują i rzucają się do gardeł z byle powodu, by tylko zatuszować że są bez żadnej wartości. Jacek, jest taki sam, wzbogacony o pewne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmok wypij piwo i daj spokoj z tym jadem. Bijesz piane i walisz glowo w proznie a mozgu to ci i tak nie ukoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodowianko? Czy mąż pozwoliłby c***isac na forumie, gdyby wiedział że wasze dziecko, to, które nosisz pod sercem hejterstwo nazywa ofiarą pedolfila? I oblepia je innymi bluzgami? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym był ojcem dziecka które moja kobieta w sobie nosi i dowiedziałbym się że moje dziecko jest poddawaane pośrednio takim łajnem , załamałbym się chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciebie za co chcą? do gotowania kisielu ofiaro pedofila? dzieckami się zajmij rozklapicho 3000 kg x Kto to tak wyzywa? Wszystko ma swoje granice, jesteś podła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym mówię. Tak nieludzki stek wyzwisk, na SS , na dziecko które nosi w sobie. Co jest warte tego wszystkiego. Czy ty masz w ogóle prawo robić to swojemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof 🖐️ nie daj się wkręcić, bo już jak widzę pływasz po uszy w pomarańczowym gownie. Naprawdę dziwne, że taki wyjadacz jak Ty dał się złapać w jakieś pomarańczowe widma. :O Co się z Tobą dzieje? Dawniej flirtowałeś, nawet udawałeś rubasznego zboczeńca. Strasznie zniszczyło Cię to forum. Nie czas pomyśleć o uczuciowym? Ja na starość założę tam temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to Widmok, ewentualnie wspierany przez jedna ze swoich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem twoim wrogiem SS, żal na to patrzeć bo nawet taki stary troll jak ja pewnych granic nie narusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Nowy dzielnie czeka na login Widmoka :D I jeszcze ruga SMofa za to, ze ten widzi ze gada z kanadyjskim pokurczem. Brawo Nowy, dostajesz medal niebieskiego rycerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie o tym mówię. Tak nieludzki stek wyzwisk, na SS , na dziecko które nosi w sobie. Co jest warte tego wszystkiego. Czy ty masz w ogóle prawo robić to swojemu dziecku? x Może hejterkę zrugaj, a nie jej ofiarę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez to Widmok, ewentualnie wspierany przez jedna ze swoich idiotek. x To nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ty zdajesz sobie z tego sprawę że to co permanentnie wypisujesz nie jest powodem do tego by twoi rodzice byli z ciebie dumni. :O Takim pisaniem szkodzisz tylko sobie, bo Pani Słowianka swoim pisaniem chyba nie skoczyła ci do gardła. Zrobiła ci jakąś krzywdę? To Jej życie, które mam nadzieje upłynie Jej w gronie przyjaciół :) I chociaż się zupełnie nie znamy, to wiem że Pani Słowianka potrafi więcej dać, niż sama chciała by dostać. I tak jak Pani Słowianka dała się poznać jako człowiek, niekoniecznie doskonały, ale żyjący i otwarty na ludzi, tak ty, jak żywe gowno, które marzy by je ktoś w końcu rozdeptał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie czekam, bo mam to w ḍupie. Zupełnie nie interesuje mnie ten człowiek. Dał upust swojej wiedzy w "Wilkowych" tematach i to mi wystarczy.. :O Karuzela też ma zasady... Po pierwsze, nie podszywamy się pod Niestałą Czytaczkę. Po drugie, nie podszywamy się pod Niestałą Czytaczkę Po trzecie, kto jest tu pierwszy raz, musi obrazić Płocka, by się popłakał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieaniołek ;) już flirtuje z Lubelakiem. Miałem mu przedstawić co i jak ale nie ma takiej potrzeby. :D Wręcz naturalnie się tu zaaklimatyzował. Będzie znowu na kim psy wieszać. ;) Żartuję. :D Flirciarz, bawidamek, ale ze starej szkoły. Nie rozsypie się przy pierwszym zakręcie jak mu pomarańcze pojadą. Innymi słowy, da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie Smof ? Myślałem że Ty jesteś z kamienia. Chcesz chusteczkę higieniczną. Głupio byś taki obsmarowany woził się na karuzeli. Co ludzie powiedzą? Wiem, wiem Ty wiesz najlepiej i masz to w du..., poukładane w swoich wierszowanych tekstach. :O Jak nie poświęcę Ci należytej uwagi, bardzo będziesz zły? :( Może ta, Ty pomyśl o co się pokłócimy a ja tu posprzątam od pomarańczy :) Bo była strona, aż myślałem że to niebo, tak było niebiesko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nowy, nie wierzę byś założył taki temat na starość ;) Ja miałbym się rozsypać? Jak zardzewiały? Nie ma takiej możliwości. Że ja miałbym flirtować? Też nie ma takiej możliwości :D Ktoś chciał ode mnie przepis na makaron, tak mi się wydaje. Ale zanim to wszystko ogarnąłem co jest napisane to zapomniałem. Także przepraszam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobry wieczór :) Free 👄 jak urlop ? Tak dobrze jak to sobie wyobrażałam, czy lepiej ? :) Lubelak zakręcił z chirurgiczną precyzją. ;) Miło widzieć nową normalną twarz na karuzeli. :) Płock ? Jak mogłeś kazać kobiecie skakać przez płot ;) p.s. Demonko ? Uważaj na niego, bo o ile wiem, to on ten płot postawił specjalnie dla Ciebie. Liczył może, na bonusy za podanie nóżki i uratowanie damy :D Płock no sorry ale jak Ty wyskakujesz z dziurami w płocie, którego nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×