Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Jak ja lubię zbiegowiska na tej scenie. Normalnie unikam tłumów, ale tutaj wolę jak jest troszeczkę więcej osób. Zawsze zwieksza to prawdopodobieństwo że komuś odwali. ;) :P A wtedy dzieją się cuda. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim wy jesteście? Wygląda jakbyście pracowali dla forum. Moje gratulacje. Nie ma to jak praca w burdelu. Przecież szary czlowiek , gdyby usłyszał o sobie że jest i tu można wstawić którąś z kwitnących tu obelg , przestałby pisać. Co jest tego warte? Jednak wy tu siedzicie jakby wam sprawiało radość, to wywalanie na was fekaliów. Jakbyście walczyli o tron Wielkiego Stolca. Jeśli jesteś w ciąży Slowianko, moje szczere gratulacje. Ale jednocześnie mój wielki niesmak że w stanie blogoslawionym uparcie przychodzisz do tego kibla. Wniosek więc nasuwa się sam. Jesteście Judaszami , bo pieniądze za sprzedawanie, obmawianie i oczernianie przyjaciół biorą tylko Judasze. Pecunia non olet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia           niunia
Nowy to pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilia, prostytucja, wyzywanie ciężarnej. A Ty po prostu przychodzisz i wstawiasz uchachane emotki. A gdzie jakikolwiek humanizm. Gdzie jakiś szacunek do siebie. Mieć albo być. Odwieczny dylemat. Zdaje się że pływanie w jednym szambie z kreatorami pedofilii, kazirodztwa, prostytucji , wszelkiego fekalu to jest dla was przyjemne z pożytecznym. A ty do mnie już nie pisz. Jesteś tym samym co ci tutaj. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nie oglądam naszej ekstraklapy :P, ale podobno sędzia z Płocka przedrukował mecz Lechowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez hejterom o to chodzi Zeby z forum zrobic kibel zeby ci normalni przestai pisac A oni nie przychodzą tu dla hejterow, tylko dla sebie nawzajem A jest płock? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
plock ! ktoś do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jest też druga strona medalu. :) Ty widzisz obelgi, ja Pani Słowiankę, Niestałałą, czy mniej dostępną do przeczytania userki ukrywającej się teraz pod nickiem "nieaniołek" ;) Czy chłopaki, jak Blaszak, Przyjaciel, Smof, czy ten chłopczyk z Płocka, któremu każda chce tu matkować. ;) Dla takich osób się tu wpada. Z ciekawości zobaczyć co wyprawiają i w jaki sposób będzie można włączyć się do akcji. Jeśli tobie się wydaje, że parę kłamliwych tekstów, podszywów, które będą padać, bo tacy są ludzie, ma zniechęcić mnie do pisania. Naprawdę cieszę się ze Karuzela istniej. Tu najlepiej widać jak wszystko się o ten domek z kart, ale o solidnych fundamentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O jak nic nie rozumiesz, gosciowo :( przychodzę tu dla konkretnych osób, co mnie obchodzą czyjeś smierdzące, mijające się z prawdą wypociny? :-O ktoś nie potrafi zaistnieć inaczej, niech się uczy:) od Płocka chociażby ;) Piszemy o tym, czym akurat żyjemy:) znamy się na tyle długo, że nie jesteśmy dla siebie tylko nickami :) a kiślowe historie biorą się z realnego życia i nie mają nic wspólnego z jakimiś podtekstami :) te kakaowe wyobraź sobie też:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego co napisała Pani Słowianka dodam, że nie działamy w jakimś zamkniętym kręgu. :O Co Karuzeli jest najczęściej zarzucane. Jakby to była jakaś nasza wina, że lubimy sobie tu razem, ( w moim przypadku od święta) popisać. :) Dziwnie to czasem wychodzi, ale Dziewczyny są wyjątkowo tolerancyjne i nie stawiają fochów, bo błądzisz, lub zupełnie się wykoleiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Prośba do dziewczyn z Karuzeli-pomatkujcie od czasu do czasu Rodowitemu, bo chłopak miewa napady zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pł dziś To nie są napady złości, tylko czasem nie do końca przemyślane teksty. Mi nie trzeba matkować za wszystko co piszę ponoszę osobistą odpowiedzialność. Za to Ty spryciarzu robisz wszystko, by się znaleźć pod spódnicą Niestałej . Ta była modeṛka, (jak już rozsiewamy plotki) ;) :P jakoś nie kwapi się by przyjąć pod swój parasol kolejnego bawidamka, któremu jeszcze trzeba będzie nosek wytrzeć, bo się posmarkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Póki co to Ty non stop wspominasz o tej spódnicy, a nie ja więc nie wiem komu jest to w głowie. I czytaj uważnie, bo pisałem o "zazdrości", a nie "złości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość tematów zakładanych na Kafeterii jakoś dziwnie wzrosła. Reklamodawcy wiedzą w co inwestują. Błechhehhehehe Statystyki są najważniejsze ;) I kto tu współpracuje? Moje trzy posty na krzyż nie zrobią takiego wrażenia, jak reklama mojego nicka na całą pierwszą stronę. hehehheh :D :D :D :D i mówią że ludźmi nie można manipulować. Szkoda że jeśli chodzi o u czucia, to już tak nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Płock, już nic nie będzie o spódnicach. Dlatego zapytam jak radzisz sobie z biustonoszami? Rozpinasz je jedną ręką, czy potrzebujesz pomocy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide se nikt ani nie chce ze mna pisac ani sie ze mna klócic ani nakrzyczec , poglaskac, nuuuudy ide na jakis obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszaku, to nie tak że nikt nie chce :( To moja wina. :( Jak ja piszę, to kto żyw wskakuje w swoje nory i próbuje mnie przepisać swoim milczeniem. Pokłócił bym się z Tobą, ale nie mam o czym. Jacyś dziwni ludzie skaczą mi do gardła i przez to trochę trochę możesz poczuć się zaniedbywany, ale zaufaj mi Blaszaku, kurzem tu nie osiądziesz. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Bałuciak jesteś pedofilem :D tak mówią na mieście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy skończ posówać dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że ominęła mnie "impreza" to jeszcze trafiłem w strefę zacinających się tematów. :D :D Popisówkę nienawiścijuż dała. Zapomniałem napisać że, dzisiaj przybywam tu w pokoju. ;) Ale kto by w to uwierzył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Rozumiem że może zaboleć kiedy ktoś kogo się lubi jest oskarżany o wyzywanie swojej koleżanki zktórą miałił temate od macior, pomawiany przez jedną z najgorszych person tego forum, specjalistę od wyzywania kobiet od najgorszych i od miłości do córusi z malutkimi cycusiami , ftuuu chrrrr (...) a ci nie reagują , tylko dają panu płyty. Chyba wiem kim jesteś. Radzę nie reagować i nie wymuszać od tego towarzystwa uczuć wyższych. Zresztą, TA OSOBA nie reagowała gdy byłaś...więcej nie dodam. Dlaczego nie reagował? Bo to kmiot jak cała ta ferajna. Jedni drugich warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Ty śmierdzący In sra TEŻ NIE BĄDZ TAKI ELEGENT WOBEC KOBIETY, MAŁO TO NAWYZYWAŁEŚ KOBIET OD NAJGORSZYCH CIULU ??? dostaniesz płytę od czytaczki , pogłaska cię po główce , nagrodziobleśny trollu i kryptokazirodco Najbardziej zakłamane towarzystwo na forume Widmo to przy was małe pivko hieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×