Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Przeczytałam baranie :D Płocku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock co teraz bedziemy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po imprezie :-O od czego by tu zacząć?:) In:)?Czytaczko :) przepraszam :-O płyta poszła już na licytację :) jest w mojej wiosce pewna kruszynka, która bardzo potrzebuje pieniędzy na operację:( na tę chwilę ktoś daje 8 stówek, więc źle nie jest a wiadomo, od ziarnka... więc wybaczcie, ale tak prosili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugie :) nigdy nie hejtuję dziewczyn, które piszą z Tym z miasta ;) mało tego:) czekam, aż w kimś się zakocha z wzajemnością :) być może dziwne jest to, że tak mi na tym zależy :-O ale nic Ci do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana weź już wypiertalaj :-D macioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Sama bym oddała, gdyby to mogło komuś pomóc, więc nie ma o czym mówić. :) Jedno pytanie mam. Nie domyślasz się przypadkiem kim jest ten zjeb, który Ci tu ciągle laurki wystawia i czy to jest też mój przyjemniaczek, czy jest ich dwóch ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny to pede. pederasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hej skarbie :) Słodka jest ? A nie wiem, nie lizałam ;) :D Jest słodka i gorzka, rozsądna i zwariowana, stateczna i potrzepana, pracowita i leniwa, mila i nie bardzo :P babą jest po prostu z krwi i kości. :) Ten z*****lbo się w niej zadurzył, że się odczepić nie może, albo to jakaś zazdrosna baba, do której nie dociera, że Słodka nie jest dla niej konkurencją do serca Pana Nowego. Innej opcji nie widzę. O chorobach psychicznych nie będę pisać, bo zaraz mnie zjadą, że tu sam kwiat narodu pisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędny rozewrzyj pośladki, wjadę w twoje czoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Cześć Słodka. :) O i mały sabat nam się zrobił :P Skarbie zwiewaj haha :D Żartuję, nie mam zamiaru poświęcać uwagi idiocie, niech sobie pisze co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In:) nie będę zaprzeczać, to faktycznie trudny czas:) te wszystkie zgagi, zadyszki, kopniaki, bóle... :-O ale nie widzę sensu w zatruwaniu życia dzieciom:) i niech kiedyś powiedzą swojej babie:"moja mama tak nie narzekała":-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę gościu bo moje poslady zalewaja nawet moje dłonie wiec co bym nie robil i tak nie odkryję to na czym ci tak zalezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
To była jakaś impreza na Karuzeli? Pięknie :O Jak widać wszystko co dobre omija mnie szerokim łukiem. ;) Dzień dobry. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
A przyjadę :D Do strachliwych nie należę ;) Spadam, bo mam dzisiaj dużo fajnych rzeczy zaplanowanych ale potrzebne mi do tego światło dzienne. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy wczoraj róchał dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×