Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Puchacz Rolny dziś W sumie to miło, Bernadett. Osobiście uważam się za względnie wesołą i dowcipną osobę, i w moim odczuciu Żona Wymagająca też taka jest, może nawet w dużo większym niż ja stopniu usmiech.gif Jesteś Puchaczu miłą i dowcipna osobą , tak samo jak i Żona. Więc myślę, ze przekonywać mnie nie musicie.:) Być może w waszym odczuciu wydaję się zdystansowana ze sztywnym poczuciem humoru, ale wiedz, że przy głębszym poznaniu jestem bardziej otwarta:) Pracuję nad sobą, uwierz:) Malzonko Pan z apteki polecił masaż pulsu i seks. Endorfiny wytwarzane nawet przy szybkim numerku poprawiają krążenie i dzięki temu ból szybciej mija. Wymówka, że boli głowa już u mezczyzn nie przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam trafiła Puchaczu! Chodził, chodził, zakusy robił no i ma co chciał :D Be, nigdy się nie wymawiałam bólem głowy, wręcz zgodnie z zaleceniami pana farmaceuty podstawiałam się do w********* :D Czego masaż to miał być, bo już zapomniałam? Cipki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jakbyś miała coś z nimfomanki już byś trzy razy tego lekarza przeleciala:) Jesteś normalna, bez obaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ej co jest? to nie ten temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Malzonko masaż waginalno ustny, a w przerwach masowanie pulsu. Dobrze zapamietalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No troszkę głupio wyszlo, w jakiś magiczny sposób wkleilo post skierowany na inny temat:) Kochana,na razie nie obiecuję. Dostałam " cudowny lek, po którym moja krtan i głos wrócą do dawnej formy, zalecają go wszyscy lekarze, aptekarze szamani i polykacze ognia jak po jego przyjęciu przeżyje, to Cie wymasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się rozmarzyłam jak pomyślałam o cudownym leku na ból krtani... :) chyba mnie też zaraz zacznie boleć :D To pomasuję się sama, a Ty jak wydobrzejesz to sprawdzisz skutki mojego samoleczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oczywiście, ze sprawdzę;) widzisz ostatnio miałam trochę tego leku na brzuchu, mogłam Ci przemycić trochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wibrator ani palce nie przejdą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No ja tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A widzisz! Wszystkiego warto spróbować kochana!: Choć nigdy wibratora w ustach nie miałam. Dziwne nie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jeśli mowa o cudownym leku produkcji man&sperma to tego leku nie mam obecnie:( A ten drugi jest w pastylkach:D jak mam to "popchac":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, pamiętam, łączę się w bólu :D Pastylki też można popychać ;) Na razie zmykam, jak znajdę chwilkę to się jeszcze odezwę, ale jakby co to pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Łącz sie ze mną. Łącz!!:D Też ruszam d**e, bo cały dzień przebimbalam, ale nie zaluje;) Do później;) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jest dokładnie 19:19 a ja już jest po kąpieli! Albo się starzeje? Albo jestem nastawiona na seks, tylko mój osobisty doktor wyjechał z termometrem. Życie jest niesprawiedliwe:( A Puchacz coś zabiegany ostatnio, lub też (tak może być), że mnie unika? Za dużo myślę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! Be ja też po kąpieli :D jak emerytka dosłownie :D ale zmarzłam, przemokłam, a nawet z lekka się w********m - należał mi się relaks! Nie myśl tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Już nie myślę, bo mi się zakola porobią:D Spokojnie będąc na emeryturce będziemy korzystać z uciech cielesnych, wtedy to dopiero jest życie! Sanatoria, wieczorki zapoznawcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie dac się co?:D a może oni celowo razem wyjeżdżają, aby żony ten czas wykorzystały w taki sposób jak to kobiety moglyby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
O matko! Po jednym takim turnusie dostalybysmy zakaz wstępu na wszystkie ośrodki za gorszenie staruszkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×