Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morning_coffee

singielki 25 i więcej :)

Polecane posty

Gość gość
seks max do 5-6 randki jak nie daje odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sasiedni temat o chor. wenerycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś właśnie takie związki są trwalsze poczytaj sobie badania naukowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo jesteś k****arzem normalni ludzie czekają z seksem do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak "kupowanie kota w worku", jak się kogoś kocha i decuduje na ślub to można się dogadać we wszystkich sprawach. W małżeństwie i byciu razem są o wiele ważniejsze rzeczy. Nie porafię pojąć dlaczego dla niektórych seks jest najważniejszy i tak go przeceniają jakby nic innego się bo liczyło. Uciekam, chociaż założyłam ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morning_coffee dziś x nie bedziesz sie juz tu wypowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morning_coffee dziś x nie bedziesz juz sie tutaj wypowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie, nie spodziewałam się, że rozmowa zejdzie na takie tory, zresztą co chciałam to napisałam i kto chciał ten się wypowiwdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżsingielka25plus
Mi się nigdy do seksu nie śpieszyło, nawet mogę żyć bez seksu, mimo tego, seks dopiero po ślubie uważam za przesadę. Teraz ludzie spotykają się przed ślubem kilka lat. Jeżeli do tego czasu się do siebie nie dobrali, to prawdopodobnie któraś ze stron zwyczajnie nie ma ochoty, nie ma więc co liczyć, że po ślubie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka rozmowa zawsze schodzi na jakieś tory :) Zawsze też wejdzie ten koleś od modeli, ktoś od puszczania się i ktoś od wmawiania, że coś z tobą jest nie tak ;) normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ludzie spotykają się przed ślubem kilka lat. J x maksymalnie do 2-3lat, jesli ktos spotyka sie wiele lat z Toba i nie nabral ochoty na slub to juz nie nabierze :D I 3 lata to wg. mnie juz naprawde bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teżsingielka25plus x miałam na myśli ochotę na seks, nie ochotę na ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajpierw siup optem slub czy na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam księzniczki lataliście za modelami? i co samotne jesteście :D tak samo jak ja bo kobiety wymagają modela z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczki nie latają, tylko przyjmują modły plebsu i zaloty przystojnych księciuniów, o ile mają na nie odpowiedni nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa sex nie jest ważny sa ważniejsze sprawy w małżeństwie. A później wielki lament bo zrobił tak mało ważna rzecz z kimś innym. Poza tym ze sex nie jest najważniejszy w małżeństwie mogła napisać tylko kobieta. Jest najważniejszy, no może drugi po dziecku. Bo niby co jest wazniejszego: meble i wspólne mieszkanie, czy gotowanie a może sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po co dyskutować z tym leszczem? Ignorujmy te głupie wpisy. To jest kobiece forum! Wstrętny nudny prawiku przestan nudzić o modelach,bo to juz żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak so kogoś kocha to się można dogadać. Buhahahahah Ty chcesz w cipke a ja w tyłek. Jak znaleźć kompromis - pępek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś leszcz to cie robił frajerze ****ający naiwne kobiety :P wymagaliście modeli oczekujęcie ksiecia z bajki to jesteście same proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j cwoku. Dziewczyny może założyc by temat w jakims innym miejscu,gdzie ten przychlast się nie przypaleta? Chciałabym pogadać z singielkami, ale ciężko przez posty tego kretyna zebrzacego o atencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 22 ale z Ciebie prosta istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie temauty bedziecie zakladac i za 10 lat ,a temat bedzie taki:,,singielki35 lat i wiecej'',jezeli chcecie tego uniknac musicie przestac wymagac modela do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomki
Cześć, 25 lat mężczyzna.. osoba niesłysząca. pikulskitomasz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o czym będziesz gadał o ******iu żeby kobieta szybko się oddała seksualnie? nie znasz życia idioto tylko w głowie masz seks :P kobiety nie zwracajcie uwagi na tego idiotę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co im idioto doradzasz, że seks jest najważniejszy w związku buhahaha wiesz co to jest miłość a co to seks? wiesz czy nie wiesz? czy tylko w główce masz ******ie seksholiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety przede wszystkim szukają miłości, oparacia, uczucia, bezpieczeństwa, że może liczyć na niego w każdej w sytuacji, romantyczność w związku a nie tylko ten seks, seks i nic więcej :) tak mi się wydaje, że wiekszość związków opiera się tylko na seksie nie na miłości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tu nie ma aktywnych adminów, gdybym takim była, to bym kasowała wszystkie posty kolesia od modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze sex jest najważniejszy pisałem ja 33 letnia żonaty facet. Nie chłopak od modeli. I uwierzcie mi tak jest. Bez sexu cala reszta się posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze to nie tylko forum idiotow ale i maniakow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno tworzyc bliskosc i więź bez sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×