Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

z tym tsh tak jak pisałam...jest ono bardfzo ważne, a jak czytałam na innych forach, dziewczyny nie miały robione, kontrolowane co jakis czas co ja np uważam zanormalne, zreszta sama se teraz zrobie i z gotowym wynikiem ide tego 6go grudnia na wizyte, ostatnio przed punkcja tez zrobiłam sama i przyniosłam wynik lekarzowui, pamietasjcie dziewczyny dla własnego dobra. czytałam tez ze dziewczyny podchodza do ivf bez amh...potem czytaja ze jest takie cos...lekarze nie są nieomylni, o czym zapewne niejeden sie przekonał... trzeba samemu sie doinformowywać myślę, chociażby pisząc, czytając na forach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monasol kobietko :-* punkcja w niedzielę, to cudownie, jesteś juz tak blisko :-) GoscMarta u Ciebie też już wysoka ciąża, faaaajnie, za niedługo obie z Kajla będziecie sie cieszyć nowym członkiem rodziny, malenstwem, kruszynka ! :-D obyśmy następne były w kolejce hihihih :-), najbliżej jest gość Onka, potem Monasol do tego celu na dzien dzisiejszy ze staraczek ? ja za 3 cykle dopiero... :-) Madzik odezwij sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Onka odezwij sie napisz o samopoczuciu jakie masz , ja to powiem Ci nie miałam żadnych, tzn tak w 8 dpt miałam ból głowy w 7-8 zaciągneło mnie ze 2 razy w brzuchu coś mocno, potem- cisza.....a piersi przestały boleć od 4-5 dnia już całkiem. czułam sie tak, jakby nic sie nie stało, zadnego ivf... i rzeczywiście, nic - beta negatywna. Napisz o swoich objawach, poczawszy od transferu, czy byłaś na wolnym czy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi, jak czułyście się po punkcji ?? zastanawiam się czy w poniedziałek mogę iść spokojnie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona to zależy możesz być obolała ja jednak radze wziąć sobie ze 3 dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny 13dpt Moje samopoczucie różnie - raz lepiej a raz gorzej, ogólnie staram się myśleć pozytywnie, ze wszystko się uda ale przychodzą momenty ogarniajacego mnie strachu . Praktycznie od pierwszego dnia odczuwam sporadyczne bóle tzn uklucia w dole brzucha ale wczoraj wieczorem się dosyć mocno nasiliły i ogarnęła mnie lekka panika ze są to bóle miesiączkowe? Ale do dzisiaj rana ustały także nie mam pojęcia vo dzieje się z moim organizmem. .. piersi nadal powiększone ...stwierdziłam ze nie będę sama robiła następnego testu tylko poczekam do poniedziałku na Betę. .. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Onka, ja to nie miałam żadnych kłuć w brzuchu, żadnych powiększonych obolałych piersi..nic się nie działo..i nic nie wyszło... więc może te twoje sytuacje wróżą coś pozytywnego....? czego Ci bardzo życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Monasol! w nd punkcja w poniedziałek do pracy? jeśli nie masz zbyt absorbującej fizycznie pracy, a dojeżdzasz autem swoim nie komunikacja miejska- ja bym poszła do pracy. z kolei co sie tyczy transferu- wzięła bym przynajmniej kilka dni wolnego :-) bo ten czas wg mnie jest istotniejszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monasol
Onka trzymam mocno kciuki, oby to było wlasnie TO! Mocno Ci tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
monasol ja mialam 2 punkcje. Po pierwszej czulam sie bardzo zle a po drugiej ciut lepiej wiec ja radzilabym wziasc wolne ale kazdy organizm jest inny i inaczej to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, zobaczę co mi lekarz powie :) urlopu już mam mało, więc odpada, chyba że L4. Ale po transferze majeńka na pewno pójdę na L4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu odezwij się co u Ciebie, jak tam przyrost pęcherzyków ?? kiedy będziesz miała punkcję? Jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po punkcji, wrócę do tematu, czułam się dobrze, tyle tylko że nie zrywałam sie zbyt szybko z pozycji np siedzacej lub nie ma co skakać biegać, bo czuć że "tamte miejsce" jest biedniutkie i prosi i łagodne traktowanie... :-) No a po transferze nie robić brzuszków, nie dźwigać sie jakoś szybko, ostrożnie z mięśniami brzucha, nie ogladac stresujacych filmów, aby nie napinać mięśni, macicy... ciekawe co powie mi lekarz na wizycie jeśli chodzi o moje drugie podejscie. w kaszdym razie nie rozmyslam tak, staram sie... w czw ide sobie do fryzjera, w sob przyszla moze na jakies zakupy małe skoczę, oderwe myśli, zajme sie sobą. na miesiac dałam sobie dyspenze- zadnych tabletek, witamin - luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onka - wczoraj byl 13 dpt...? dzis jest 14- poszłaś na betę, czy czekasz do poniedziałku ? haaalooooo Onka daj nam znać ! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onka a Ty w domu siedziesz czy chodzisz do pracy? jeśli pisałaś, to sorry nie pamietam... i czy miałaś jakieś plamienie w dniach po transferze , czy bóle masz okresowe? bo wiesz, niejednokrotnie czytałam na forach, ze dziewczyny miały bóle @ a niejedna nawet już podpaske włozyla smutna, ze juz chyba koniec...rano wstała , test- i II kreski... ! takze te bole moga swiadczyc o zblizajacej sie @ jak i o .......Ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbierz kod PaySafeCard www.psc.wygrane24.pl/l/3/kodpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka w poniedzialek popoludniu- punkcja, moje pecherzyki ladnie rozna, chociaz nawet za szybko i w pn na 15 punkcja dziewczyny boje sie jak zwykle ile pobiara i czy dozyja i czy sie rozmnoza malutkie kuleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONKA ODEZWIJ SIĘ ! robiłaś dzis test? caly dzien sie nie odzywasz...czy to znaczy ze... mnie na forum lepiej jest jak wiem ze moge sie wygadac bo wiem ze dziewczyny sa w podobnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tu się chwalimy gdy wychodzi- i żalimy gdy los nas zawodzi! ooo jak sie zrymowało ! :-D GośćMarta a co u Ciebie, na jakim etapie jestes... ? Monasol, ty pojutrze punkcja, jeeeeeee ! :-D a Madzik to chyba zapomniała...zdołowana nie chce z nami pisac czy co... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny podczytuje was pare dni i zdecydowalam sie napisac a wiec wlasnie podchodze do stymulacji pierwsze ivf moje kilka iui i dwa lata starań bezskutecznych. jestem pełna nadzieji dobrze przechodze pierwsze zastrzyki za 3 dni pierwsze usg podgladowe i zobaczymy jak rosna i jak rto bede czy na swieta bedziemy mieli super prezent czy beda to smutne swieta stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja po 1 ivf i wlasnie po tescie i : II kreski! dziewczyny udaje sie in vitro trzeba dbac o siebie byc dobrej mysli a dalej los.... nawet jesli za 1 nie wyjdzie to przynajmniej sobie nie bedziemy mialy co do zarzucenia ze cos nie tak, jak przy iui nie stosowalam sie i nie dbalam tak, forsowalam sie , nie wyszlo, nie wiem moze dzieki temu sie przyczyniłam do niepowodzenia? teraz dbałam. udąło sie !!!!! dzis 14 dpt ide jutro na krew :-D powodzenia. bede was podczytywac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stokrotka, super, że dołączyłaś do nas !!! majeńka miesiąc przerwy dobrze Ci zrobi :) zrób się na bóstwo i daj na luz ! w niedzielę z samego rana punkcja, jestem strasznie ciekawa ile będzie komórek jajowych i ile zarodków dobrze się rozwinie! Dzisiaj u mnie wszystko pod górkę, mam straszną handrę, płaczę i wściekam się równocześnie, to chyba wynik hormonów . Pęcherzyki pięknie urosły, mają od 17 do 20 mm, dzisiaj podaje 2x ovitrelle. Dziewczyny podpisujcie się, bo już mi się zaczynają mieszać goście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajla18
Hej kobitki ja dziś byłam na usg synek ma już 1654g i wszystko jest wzorowo tak wiec jeszcze 9 tyg i będę się cieszyła moim maleństwem :) pozdrowionka majenka a gośćMarta jest na tym samym etapie ciąży co ja czyli 31 tydzień nie doczytujesz kochana hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny U mnie dziś 14 dpt, nie nie zrobiłam testu żeby nie stresowac się dodatkowo ...czekam do poniedziałku na Betę bo tak mam termin ...z nerwami u mnie coraz gorzej. ..okropne zmiany nastróju od radości po ogromny lęk, który mnie przeszywa od góry do dołu a kończy się płaczem ...dzisiaj było trochę lepiej niż wczoraj i dlatego postanowiłam poczekać na pewne wyniki do poniedziałku. Majenka ja nie pracowałam od czasu punckcji jestem na zwolnieniu bo moja praca niestety nie pozwala mi w tym czasie pracować ...bywa dość ciężka i stresująca także zleceniem lekarza było pozostanie w domu w tym okresie ... Dziękuję wam za słowa wsparcia i serdecznie pozdrawiam PS Piersi nadal bolą i są bardzo powiększone i od czasu do czasu lekkie uklucia w dole brzucha zazwyczaj kolo wieczora Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jeszcze dodam że nie miałam plamienia ani razu tylko te bóle brzucha - uklucia od 3 dpt i pierwsze 2 dni po transferze bardzo mocne bóle pleców tak po bokach- jakby nerki Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah zapomniałam napisać ze plamienia nie miałam ani razu - tylko jak juz wspominałam wcześniej 2 pierwsze dpt miałam dosyć silne bóle pleców tak po bokach jakby nerki i od 3 dpt te sporadyczne bóle - uklucia brzucha Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu super gratuluję tych 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajla ciesze się, że u was wszystko w porządku i że maleństwo rośnie zdrowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×