Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość Kkiniaa84
Melissko to wszystko jeszcze jest takie świeże że to normalna reakcja po takich przezyciach. Ja mam takie dni do dziś. Nie ma słów które cie pociesza, mogę cię jedynie mocno wirtualnie przytulić i to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki!!! Meliska naprawdę bardzo Ci współczuje i serce się kraja wiem jak to jest przeżywać kolejne dzieci pojawiające się w rodzinie co prawda nie przeżyłam tego co Ty trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja pierwszy raz na forum. wlasnie kończę stymulację i za pare dni punkcja. 1 transfer w zyciu przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymamy kciuki gość za ciebie, mam nadzieje, ze pecherzyki ładnie rosną. a co jest powodem ze podchodzicie do ivf czynnik meski czy damski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M ma zmniejszoną ilość żołnierzyków, a ja nie zawsze jest owulacja, i chorą tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Melisko, tak to jest, jak jest sie palaczem, to wszedzie widzi sie popielniczki, a niepalący nie zauważy pewnie ani jednej- jak to powiedziala nam kiedys pani wykładowca na zajeciach, a jak chcemy ciąży, to wokół widzimy ciąże i rodzące, a na ulicach wózki, a w tv też ciąże i dzieci...u mnie z obserwacji wynika, ze wszystkie nawet te które nie przepadały za dziećmi-już urodziły, a te które juz maja po 1, drugie beda rodzic albo już urodziły...a ja- stoje w miejscu, zero dzieciaczków... :-P ale walczę dalej. ps. ale dziś bolesność mnie łapie, okres nadchodzi...boli, booliii....ide się położyć chyba i poczekam aż zaczną działać tabletki....buuuuuuu witaj gość-iu , fajnie, że zaniedługo punkcja, a po punkcji kilka dni i transferek, kropeczka zostanie włożona tam, gdzie jej najlepiej będzie i oby jej sie spodobało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisko kochana, reagujemy podobnie na ciąże i narodziny w rodzinie i wśród znajomych, wiadomo, że po tym co przeszłaś odczuwasz jeszcze ze wzmożoną siłą to wszystko :* bądź dzielna ! przykre to wszystko jest :( witaj gościu :) kiedy masz punkcję? ja będę miała w czwartek albo piątek. wyhodowałam 10 pęcherzyków, w tym sześć po 9 i 10 mm mają , a cztery trochę mniejsze, bo o koło 7 mm. od wczoraj biorę menopur. Kinia już teraz wiem dlaczego szłam na 1. zastrzyk do mojego lekarza, po pierwsze robił usg i sprawdzał jak pęcherzyki rosną, ile ich jest i czy są równe, bo to bardzo ważne. A samo przygotowanie menopuru to nie taka prosta sprawa , bo trzeba rozcieńczyć proszek :) zrobił mi to mój doktor raz dwa i nie musiałam się głowić jak to wszystko trzeba przygotować :) jutro albo w poniedziałek znowu usg ... we wtorek jedziemy do kliniki podpisać umowę, umówić się z anestezjologiem i położną! dziewczyny już naprawdę blisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza :) jestem po wizycie kontrolnej, doszły dwa nowe pęcherzyki, jest ich więc w sumie 12, ale nie rosną równo i trochę kicha. We wtorek kolejny monitoring i już powinnam wiedzieć kiedy dokładnie punkcja ;) mój dr powiedział , że nie wcześniej niż w czwartek i nie później niż w niedzielę, zobaczymy jak one dalej będą sobie rosły. Jak Wam minął weekend, Tobie majeńko pewnie boleśnie trochę przez @. Kinia jak tam Ci idzie z zastrzykami? ja mam już brzuch jak balon od wczoraj, mimo że waga niby nie wzrosła to jakiś taki nadęty jest. Gościu odezwij się jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewcyny ! witaj Monasol :-) tak, ja boleśnie okres przechodzę... :-) pierwszy dzien głównie ...skrzepy jakieś, wiecej niż zazwyczaj...głupie uczucie psychiczne mi przy tym towarzyszyło.. dzis oczywiscie w pracy. i tak własnie mysle sobie, aby jakos zrekompensować ide do fryzjera, obetnę włosy do ramion, jakąs fajną fryzurkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiece dzien po odstawieniu lekow, zaczeło mnie łamać w kościach, jak na grypę jakąś /a dopiero co przeszłam przeziebienie 2,5 tyg.temu/ i przez to wczesniej sie pozyłam spać, nastepnego dnia słabiej ale również to uczucie mi towarzyszyło przez cały dzień, nastepnego juz dnia pojawiła się @ i przeszło, oczywiście w zamian bóle okresowe jajników i krzxyżów..ale to inna inkszość ;-) . czy miała któras z was tak? ja mysle, że to na wskutek nagłego braku leków encortonu, luteiny, no bo jak to tłumaczyć,ale łamało mnie w karku, ramionach , lędżwiach, kolanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nastrój juz mam lepszy, chyba znów wstąpila we mnie nadzieja, ciekawość jakto bedzie nastepnym razem i czy moze ten nastepny raz zmieni nasze życie diametralnie...kto wie...i z takimi sobie myślami staram sie żyć ...co myślicie ? :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- odezwij sie co u ciebie, ciakwa jestem jak sobie radzisz Ty, co dalej u WAS, odezwij sie proszę, napisz do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melissa a jak u Ciebie, czy byłaś juz u lekarza, masz wytyczne co dalej, czy narazie po prostu odpoczywasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny milo ze pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ciagle biore gonal i cetrotide codziennie rano sobie wbijam. 6 pecherzykow, w tym jeden ma 17 mm i lekarz powiedzial ze z niego nic nie bedzie bo za duzy i cos kształt mu sie nie podoba, ze wkrotce przerosnie się aja myslalam ze fajnie ze taki duzy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Monasol z zastrzyki ok całe szczęście nie zauważyłam jakich skutków ubocznych. Dziś dostałam okres, zaczęłam już sprzątać mieszkanie na święta tzn pomylam okna by nie robić tego po punkcji bądź transferze, ogólnie nie mogę w to uwierzyć że to już, że zaraz będzie punkcja tzn 2-3 tyg. Majenka wiesz zapewne że encortonu nie można odstawiac od tak, systematycznie trzeba zachodzić z dawki np jak brałaś po całym po 3 dni po pół, później trzy dni po 1/4, tak mi dr mówiła. Nie odstawiac od razu. Mnie zawsze głowa boli jak odstawiam envorton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeńka zawsze z nowym cyklem przychodzi nadzieja ! trzeba wierzyć, że w końcu się uda! dobrze, że myślisz pozytywnie, tak trzymaj! gość a jaką masz wielkość pozostałych pęcherzyków ?? mnie też nie idą równo i martwi mnie to...kiedy będziesz miała punkcję? Kinia ciesze się, że przechodzisz narazie wszystko bez skutków ubocznych :) oby tak dalej. Mi od jutra malują mieszkanie i będę musiała niestety zaangażować mamę w sprzątanie po remoncie, bo też właśnie nie chce ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, jak sie masz Kinia, Zosia jak stymulacja Monasol? Madzik, czemu taka cisza z twojej strony...? Gość, jak stymulacja, kiedy punkcja? Ja dzis rano tak cierpiałam, zaczeło sie niewinnie ale jak juz wychodzilam do pracy rozkręcił sie ból jajników...zjadłam cos i odrazu wziełam nospe i apap extra. teraz dopiero zaczynam odczuwać ulgę...w sb plamienie, poczatek o 20 @, nd licze jako prawowity 1 dzien @ to dziś 3 , ale taki bólowy....krzyże nic. nie wiem czy pisałam, 6 grudnia na 16sta mam wizytę u gin w klinice, zrobie sobie tsh przy okazji, żebysmy wiedzieli czy nie trzeba zbić większa dawką eutyroxu, choc juz wiem ze trzeba bedzie, 2.5 m-ca temy miałam 1,155 miesiąc pożniej 1,5 czyli idzie w górę i dawka 25 j. jest znow za mała. aprzy staraniach o dziecko najlepiej miec do 1,5 /mimo że norma jest do 4,0/Monasol sprawdzałaś tsh? a TY Kinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa a ty przy jakim tsg zaszłaś w ciąże? nie wiem czy wiecie jakie ważne jest tsh, za wysokie powoduje nie tylko utrudnienie w zajsciu w ciąże tyle poźniej powoduje poronienia, utrudnia utrzymanie. dajcie znać czy wiecie o tym coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki majenka jak masz takie bóle polecam solpadeine w tab musujących ja je stosowałam perzy bolesnych @ tak więc polecam działają szybko, co do tsh mi wzrosło w ciąży ale biorę euthyrox 25 i teraz mam książkowe jak to lekarz mówi że daje skierowania na badania tylko dla formalności bo wszystkie są idealne jutro zaczynam 31tc więc już coraz bliżej. Wczoraj troszkę przeholowałam pomyłam okna wysprzątałam mieszkanko i oczywiście moja miednica dała mi popalić ale dziś jest już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny ja mam punkcje po weekendzie, jakos tak. dzis ide na podgladanie . gonal biore w dawce 150 j. na koniec pregnal bede musiała sobie wbić. pecherzyki wielkosci 6,7 mm, 8-9 mm... zobaczymy dzisiaj czuje sie dobrze jednego siniaka sie dorobilam ;-P ale tak to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny , dziś jestem 11 dzień po transferze 2 dniowych embrionów i mam tak bardzo mieszane uczucia . Z jednej strony czuje ze coś dzieje się z moim organizmem tzn ... mam bardzo powiek one piersi i od czasu do czasu czuje bóle w dolnej części brzucha, dodam że pierwsze 3 dni bardzo bolały mnie po bokach plecy a teraz tylko od czasu do czasu. I zastanawiam się czy to objawy ciąży czy branych hormonów? Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test, który niestety wyszedł negatywnie . Jak myślicie jest jeszcze za wcześnie czy powinno już coś pokazać ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam was wszystkie serdecznie Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onka powiem tak ja miałam takie objawy jak Ty i obecnie jestem w 31tc nie załamuj się testem idź na bete i wtedy się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bete mam dopiero w poniedziałek. .. Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tsh w ciąży bardzo ważne!!!! Ja nigdy nie miałam z tym problemu do momentu zajścia w ciążę. Zaszlam zobaczyłam serduszko dostałam komplet badań do zrobienia w tym tsh. Odebrałam wyniki moje tsh wynosiło 5,200 na kolejnej wizycie serduszko już nie biło. To poronienie wiąże z ta tarczyca. Od tamtego momentu jestem na letrox. Monasol ty długim idziesz?? Ile brałaś antki, ile gonal i resztę,czy tu dni cyklu są bardzo ważne? Dostałam o 5 dni wcześniej okres, wizytę mam 25. 11 będzie to mój 12dc i do tego czasu mam brać gonapeptyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Kajla ja sobie caly czas mowie nie bede nic robic bo to juz przeciez 31tc ale nic z tego nie potrafie siedziec i nic nie robic a potem zaluje ze sie narobilam. Tydzien temu dzidzia lezala glowka do dolu a teraz mam wrazenie ze musiala sia przekrecic bo w innych miejscach odczuwam ruchy i brzuch zmienil ksztalt. No i ostanie 2 nocki w koncu sie wyspalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja nie mam problemu ze spaniem no może jedynie te wizyty w wc niby nasz mały też był już główką do dołu i może faktycznie bo ciągle czuję ucisk na miednice a ruchy to widać na całym brzuchu hihi ale bardziej jest ustawiony na lewej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja brałam antki jeden cykl :) już wiem , że punkcja będzie w niedzielę, bo moje pęcherzyki wolno rosną coś, za to zrobiło się ich 14.... mój lekarz dopisał mi dzisiaj jeszcze menopur, który mam brac do piątku wraz z gonapeptylem :) masakra :p Ja tsh mam aktualnie 1,7... miesiąc temu miałam 1,5 i też mi własnie wzrasta widzę, pewnie będę musiała zwiększyć dawkę euthyroxu, a jestem na 75 ... też zaczynałam od 25 ale organizm się tak szybko przyzwyczaja, że w przeciągu 3 lat przeszłam na 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia, a gonal brałam przez 4 dni dokładnie w dawce jak dobrze pamietam 227,5, teraz menopur biorę od piątku 11.11.16 w dawce 225 . już tak dobrze mi szło z zastrzykami, a dzisiaj trafiłam na jakieś nacyznko i też mam siniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Onka, co to twojego testu ktory robiłas 11 dpt- to za szybkoi myślę, zwłaszcza ze 2 dniowe zarodki mialaś podane... :-) tymbardziej test jest malo czuły, rzeczywiście, jak kolezanka napisała Ci, idź na betę, ona już cos powinna wykazać w jakieś dwucyfrowej liczbie, o ile sie nie mylę, jak cos poprawcie mnie dziewczyny. Trzymamy kciuki za wynik ! :-) odezywaj sie oczywiście do nas tu na forum! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×