Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny Właśnie przed chwilą dostałam lekkie plamienie dziś jest 16dpt - jutro beta . Czy może to być jeszcze jakieś pozytywne plamienie czy to juz @ ? Wystraszyłam się Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny Właśnie przed chwilą dostałam lekkie plamienie dziś jest 16dpt - jutro beta . Czy może to być jeszcze jakieś pozytywne plamienie czy to juz @ ? Wystraszyłam się Onka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, jestem po punkcji, mam 12 jajeczek :) dzisiaj pewnie bede wiedziec ile z 6 sie zaplodnilo. Reszte zamrozilam. Po punkcji wybudzilam sie i niby bylo wszytsko ok, dopoki nie wyszlam z sali...bylo mi niedobrze, wymiotowalam i siedzialam pod kroplowka z glukoza... podroz do domu tez znioslam okropnie. dzisiaj jeszcze jestem troche obolala, ale juz o niebo lepiej niz wczoraj ! jestem na l4, bo jednak nie bylabym w stanie pojsc do pracy ;) co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onka, mam nadzeje, że to nie jest rozkrecająca się @. Daj koneicznie znać co pokazała beta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onka ja miałam takie plamienia przez aplikowanie luteiny aplikatorem kupiłam sobie w aptece lateksowe paluchy i później nimi podawałam i nic nie było widocznie musiałam się zranić i dlatego miałam plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Monasol, to str\azaszne co ci sie działo. to pewnie od narkozy, tak na Ciebie podziałała... i twoj przypadek ewidentnie pokazuje, ze po punkcji nie ma co isc do pracy... na mnie narkoza dobrze działa, po przebudzeniu jest :-/ Onka z tym plamieniem różnie może być, może od wkładania luteiny, a moze zbliżająca się @, najpewniej zrobić betę, i pewnie juz robisz albo masz zrobioną, ciekawi nas twój wynik, chocby przez wzglad na te kłucia i bule po bokach pleców, ja czegos takiego niemiałam, ale wiemy że u mnie nie wyszło... odezwij sie czekamy Onka na Ciebie :-****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, pobranych Monasol miałas 12, ja- osiem, szkoda ze kurde tylko 6 zapłodnić mozna, mnie wytrwało do piątej doby dwie, z ośmiu... ciekawe jak u Ciebie bedzie to miało przebieg... oczywiscie daj znać, do ktorej doby trzymają, ile zarodków dostałas jeden czy dwa, no kochana to już zaniedługo..... pójdziesz do domku ze swoim malenstwem / malenstwami. Onka jeszcze bliżej- dziś test ! :-) a najbliżej dziewczyny nasze ciężarne- pare tygodni i na swiat przyjdą Wasze kruszynki...! czyli osiągnięcie cel Waszej walki , juuupiii! no, teraz my tu musimy sie postarać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny okre mi sie skonczył , z prawie tydz temu, a dalej takie plamienia- brudzenia mam, czy to normalne? po antykach tez tak miałam - dostałam okresu i potem po nim, reszte cyklu brudzenie brązowawe na bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja dzis punkcja o 15 stej, ciesze sie nawet się nie boje, spoko nastrój mam dam znać jak juz dojde do siebie Monasol fajnie, juz po punkcji 12 to niezła liczba ciekawe ile u mnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stymulacje dobrze przeszłam ciekawe jak po transferze rano i wieczorem po jednym zastrzyku sobie wbijałam wieczorami maz mi wbijał chociaz tyle bo ja nie lubie zastrzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wyzej wypowiezi to ja stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka trzymaj się dzielnie ! mam nadzieje, ze lepiej to zniesiesz wszystko ode mnie :) dzwonili do mnie przed chwilą z laboratorium okazało się, że z tych 12 tylko 7 komórek było dojrzałych, a jedna miała wadliwą morfologię, więc zapłodnili tylko 6 i nie było nawet co mrozić. Wszystkie 6 się zapłodniło poprawnie i czekamy teraz co będzie się działo dalej, ile prawidłowo się rozwinie. Transfer będę miała w 5 dobie czyli w piątek :) majeńka dziwne to brudzenie , tym bardziej, że teraz nie przyjmujesz żadnych leków ... ja po antkach też brudziłam cały cykl praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zaraz wychodzimy z domu i jedziemy na punkcje w zasadzie juz jedziemy wyłączam sie i odezwe potem trzymajcie kciukasy za mnie stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka trzymaj sie no tam :-) czekamy na Ciebie! Monasol- czyli w piatek transfer ? u mnie było tak, pobrali 8, 7 sie nadawało do zapłodnienia, 5 sie zapłodniło, do 5 doby dotrwało 3 , 2 dostałam ja a ta 3 - w piątej dobie zatrzymała się czy cos takiego, ze nie miałam nic do mrożenia... :-) ale to było, przede mna następne podejście! ONKA co u Ciebie !!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transfer przeszłam dobrze, najpierw doktor przeleciał glowicą usg żeby zobaczyć co i jak, potem transfer, byłam na głupim jasiu, roześmiana taka, ze kapcie nawet pogubiłam po drodze po przebudzeniu sie patrzę, a one sa w komplecie przy łożku :-) po przebudzeniu, bo na godzine zostałam w łożku na sali i zdrzemnęło mi się fajnie, chyba nawet półtora godzinki. Mąż musiał juz pojechać do pracy pilnie, więc pojechałam zamowiona taXi do domeczku, a tam to czekali rodzice żeby się mna zaopiekowac a ja miałam tylko w łożku być, żadnego schylania, czy dzwigania czajnika pelnego wody, czy sprzatania w kuwecie kotków, nic.. tak przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to ja pisałam wcześniej 1 wsze podejście do ivf i II kreseczki :-D upragnione. punkcje przeszłam tak sobie, też było mi lniedobrze, lekko ale jednak. transfer dobrze- siedziałam w domu oszczędzałam się, tez pierwsze 3 dni prawie lezałam, nie schylałam sie, nic nie dzwigałam, dużo piłam wody i herbaty, kwas foliowy dziennie, luteina- wiadomo. aż 14 dnia beta-pozytyw, nie odpuścilam sobie sikańca zrobić zeby zobaczyc widok o jakim marzyłam kilka lat, a wieczorem jeszcze jeden... :-P usica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(usica) u mnie pwodem w sumie do ivf jest żadko owulacja i brak jednego jajowodu, u męża ok w sumie, ostatnio zołniezykowa ilość zmniejszyła sie ale poza tym wszystko inne w normie usica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(usica) troche jak by w plecach, kosć ogonowa ? daje o sobie znać ciągnie w dole brzucha od czasu do czasu ale poza tym top nic nie ma innego piersi bnabrzmiałe lekko ale nie bolące jakoś, jak to przed @ bywa usica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i mnie ciągnie w jajnikach od paru dni brzuch troche większy mam jakby tak. piersi też mam powiekszne zobaczymy, czy po transferze też tak będę miała stokrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie po transferze nie licząć pierwszych dni, kiedy to ciało organizm szaleje po hormonach, po punkcji, po transferze, ja to nazwałam że sie uspokaja, i po paru dniach wszystko sie uspokoiło, piersi przestały boleć, brzuch, nic nie ciągło, no moze raz w 10 dpt czy dwa, w 8 dpt głowa cąły dzien bolała, ale może to przez pogodę, i tyle, nic się nie działo, myśli mi takie przychodziły, że czuje jakby nic sie nie stało żadnego in vitro, i beta ponizej 1,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka mnie też od jakiś 3 dni piersi bolą i brzuch mam jak powiększony , to pewnie wynik tych pęcherzyków... po punkcji wczoraj miałam jakby spuchnięte podbrzusze, dzisiaj już lepiej :) trzymam mocno kciuki. usica szczęściara z Ciebie, dbaj o siebie teraz dziewczyno !! mam nadzieję, że też niedługo będziemy się cieszyć... majeńka jestem strasznie ciekawa jak u mnie się rozwiną zarodeczki, tak bym chciała, żeby przetrwało jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeńka jak to jest, że jednym się udaje a innym nie ? :( ciekawe czemu nie zaskoczyło u Ciebie... może te dwa zarodki które podali Ci w piątej dobie obumarły jak ten trzeci... komórki jajowe miałaś dobre, to wszystko pewnie przez plemniczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem po punkcji spałam sobie w domu niedawno zjadłam obiad. a dobrze sie czuje troszke obolała ale poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monasol tez sie właśnie zastanawiamy z rodzina najblizsza moja, zdrowa ja i zdrowy moj M, po prostu brak tunelu, autostrady (jajowodów sprawnych), ale komorka zaplodniona podana, wrecz dwie, naciete otoczki....i nic nie ruszyło, ciekawe.... a moze lekarza przy wkladaniu cos robia nie tak kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiti Ja tam dziś byłam na zakupach dla synka już wózek i łóżeczko mam teraz drobniejsze rzeczy zostały ale moja miednica jest tak obolała że chodzę jak robot w ciąży hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Niestety nie udało się nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Onka Za resztę dziewczyn trzymam bardzo mocno kciuki żeby im się udało i nie musiały przechodzić tego okropnego rozczarowania Ściskam was wszystkie i oby wam u was skończyło się pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się Onka dzielnie :* i nie trać nadziei. masz jakieś zarodki jeszcze do wykorzystania czy musisz podchodzić do kolejnej procedury ? majeńka nie sądzę, żeby to była wina podania.... nie wiem o co chodzi ! nie pojmuje tego :( stokrotka fajnie, ze doszlaś już do siebie ! Powiedzcie mi, bo czuje się przeziębiona, przed transferem chyba mogę jakies witaminki c musujące pić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×