Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
Niektorzy musza troche poczekac zanim wroca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać? Do czego? W PL nie ma nic czego nie miałabym tutaj gdzie jestem. Kto chce wracać niech wraca. Po roku pobytu w tym domu wariatów zwanym PL zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ototototo! Facet ma rację: My Brytyjczycy zbudowaliśmy imperium. Oczywiście do prostych, nieskomplikowanych prac używamy Polaków. Po to przecież są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co czekac? O co w ogole chodzi??? Jak mozna zyc odliczajac dni do powrotu do polski? To po co wyjezdzac? Jestescie doroslymi ludzmi, jak sie gdzies mieszka to na stale, w Polsce Anglii czy gdziekolwiek. Paranoja. Dorobkiewoczr ktorzy umieja tylko narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40.000.000 Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Ukowskie osrusy tego nie umiały. Myslały ze manne im da ktos z nieba buehehehehe:D je!bane nieroby. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagrzybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sakd ty wziołes te 40 milionow Polaków ? :D Z emigrantami ich policzyłes ? Ze wszystkimi niemowlakami, dziecimi w przedszkolach i szkołach, emerytami, rencistami ,wszyscy wspolnie zasuwaja na swój dobrobyt :D W Pl jest okolo 38 milionow ludkow.. Chyba panstwa ci sie pomyliy z tym dobrobytem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam ze szwecji ale chyba kupuje paszport na fastidcard com i lece z powrotem bo bardzo mi sie podobalo :) A dodatkowo mialam tam bardzo fajna duzo platna prace takze chyba same plusy :P not ylko wiadomo,wyjezdzasz od rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilismy do PL z UK w 2010 ( 6 lat mieszkalismy w UK). Oboje do dzis nie rozumiemy swojej glupoty i kto pierwszy wpadl na to, zeby wracac ( z 2 dzieci). Masakra. Nie wracaj. Zostan chocby dla dzieci, dla ich przyszlosci, ich normalnego zycia, dla bezpieczenstwa (nawet po zamachach). Badz daleko od trumien, kaczora, beaty, macierewicza i wszystkich tych oszolomow. Badz daleko od rosji. Zostan w UK nawet jak Ci tam ciezko, smutno i samotnie. W kartoflandii nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl jest wszystko. Nie radza sobie tylko miernoty i siedzacy na benefitach. Siedział taki w uk na zasiłkach przyjedzie do pl a tu zonk bo trzeba pracowac jak inni a on/ona nie rozumieja tego. Takich leserów jest pełno wracajacych i uciekaja z powrotem az sie kurzy. No ale dobrze ze przywoza chociaz te funty ktorych nie umieja tam wydac i PL pieknieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać? Do czego? W PL nie ma nic czego nie miałabym tutaj gdzie jestem. Kto chce wracać niech wraca. Po roku pobytu w tym domu wariatów zwanym PL zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl jest wszystko. I tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I pensje też mniejsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doganiaja zachodnie a zycie trzykrotnie tansze. Brawo pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×