Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
Tak, do GB po pieniądze bo jak nie to zęby w ścianę. Za nasze pieniądze w postaci dotacji macie szansę zaistnieć. Sami przecież nic nie macie oprócz naszych montowni. A wy jak te karakany kąsacie rękę która was żywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka haha smiech.gif takiego obes/rancza chciala by tylko brzydka, z kompleksami, gruba lochasmiech.gif pewnie z nią gnije w jukeju z musu BUEHEHAHEHEHEHEHEHE Xxx Pocieszaj sie cwelu :D prawda by cie bardzo zabolala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartami zartami , ale banczki juz sie wycofuja, inwestorzy tez.... Nie zycze wam zle, ale bedziecie wbijac zeby w tynek... wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingolu cwelu obesrany wszyscy dobrze wiemy ze jestes prawiczkiem i nigdy dziewczyny nie miales BUEEHHHEEEHHHEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartami zartami , ale banczki juz sie wycofuja, inwestorzy tez.... Nie zycze wam zle, ale bedziecie wbijac zeby w tynek... wkrotce zzz nie bądź smieszny, trochę bys się zdziwil gdybys zobaczyl moje konto :D zabezpieczyłem się już na około 30 lat zycia tu BEZ PRACY :D a prace będę miał, wierz albo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to byc moze ty , ale miliony ludzi niekoniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No np moj 75 calowy tv za 4000f zmiesci sie w reklamowke BUEEHHHEEEHHHEEE smiech.gif zyles w syfie bo jestes syfem, na szczescie nie wszyscy tacy sa i nie wszyscy zyja w syfie z kilkoma kumplami na pokoiku, co za bingolski smiec, gnij w plu, tam twoje miejsce cwelu Xxxxxxxxxx Buehahahahhahhahhaahhhahhaaahhahahahahahahahahahahahaa ros się kurfa Przyglupie dorobił hahahahahahahahahaha no nie mogę, telewizorem się chwali buehahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUHEHEHEHEHEHEHE zabolało cwelucha bo sam ma pewnie max 32 cali na które zbieral kilka miesięcy :D to tylko jedna z wielu rzeczy których się dorobiłem :D ale nie rzeczy sa najważniejsze :D zryj kal i herbate cwelu i gnij w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK juz nic nie ma do wyciagniecia, wszystko porozdawane, a potem zdziwienie "ojej pracy nie ma , a czemu Polacy dostaja benefity?? " :D:D Ciezko bedzie w UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PL:D taki wasz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny i inteligentny już w UK nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie PL i rzygam na UK i tych dopomyjow na wygnaniu. Juz do mojego kraju nie wroca. Wystarczy ze przysyłaja funciki i PL pieknieje, wielkie dzIeki dopomyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglupy je!bane. Jak to dobrze ze juz z tymi tepakami nie mieszkam w jednym kraju :D gnijcie w plu cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK nie ma zadnych atrakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcją są £££££ - jak dla mnie bardzo dobra atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 Tak śmieciowa umowa za śmieciowe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciowe umowy za smieciowe pieniadze to przeciez polska specjalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Holandii nie jest lepiej, gora umowa na 2lata i kopa w d**e zeby nie dac stalego kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąz pracował w jednej firmie 11 lat. Standardowy kontrakt z urlopem, dniami chorobowymi, wolnymi od pracy, bonusem i gwarantowana podwyzka 2 razy w roku. W tej chwili dostał kontrakt od reki w nowej firmie.. Ja tez mam " normalny " kontrakt juz 5 rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a gdzie zyjecie? Fajnie, ze wam sie udalo dostac normalna umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Republice Irlandii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłbyś się. 1.000.000 Polaków jest tutaj i mają się dobrze. Emigranci są bogaci a wy zawistne polaczki nie możecie tego stawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza narzecza. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej PL na umowach śmieciowych. Tutaj w GB nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłbyś się. 40.000.000 Polaków jest tutaj i mają się dobrze. Polacy są bogaci a wy zawistne emigrancki polaczki nie możecie tego stawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10/10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wracam. I uwaga, bede wiecej zarabiala:) nie bede uwazana za glupia biedna Polke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka haha smiech.gif takiego obes/rancza chciala by tylko brzydka, z kompleksami, gruba lochasmiech.gif pewnie z nią gnije w jukeju z musu BUEHEHAHEHEHEHEHEHE Xxx Pocieszaj sie cwelu smiech.gif prawda by cie bardzo zabolala X Prawde juz znamy zapyziały tepaku, masz grubą spoconą loche bo inna cie nie chciala BUEHEAEAEHEHEEEEEEEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 No jak juz sie zarabia wiecej w PL niz w UK, kraju dobrobytu i bogactwa, to cos jest na rzeczy :D nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×