Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
Wy polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr. Zniszczyliście każdy system od królów, liberum veto, dyktaturę Piłsudzkiego przez socjalizm PRL do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma systemu z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UE chociaż żyjecie dzięki ich dotacjom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Chyba niewolnictwo pańszczyźniane ale przecież to wam też nie pasowało. Co za ku/rwa wredne me/n/dy nadwiślańskie! otototo! Gość mądrze pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłem i jak zobaczyłem ile tu w PL proponują na miesiąc załamałem się. Stwierdziłem że dilerka będzie najlepszym rozwiązaniem i do teraz się w to bawię. Jestem w stanie wyciągnąc na tym do 4000 zł i to w sumie starcza mi na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40.000.000 Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Ukowskie osrusy tego nie umiały. Myslały ze manne im da ktos z nieba buehehehehe:D je!bane nieroby. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w Sztokholmie, męczyłem się. Mieszkałem w Warszawie, męczyłem się. Mieszkałem w Amsterdamie, męczyłem się. Teraz mieszkam na cmentarzu i też mnie to męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusy zazdroszcza Polakow w PL rozrywek. Haha! Beka z przegrywów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odrozniasz zazdrosci od wspolczucia cwelu. Gnij w plu, tam twoje miejsce bo miejsce smiecia jest w smietniku BUEEHHHEEEHHHEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliska kolezanka mojej siostry wrocila niecaly rok remu do Polski z USA, tez ja troche znam. byla tam 7 lat. ma zielona ksrte wiec jest to opcja powrotu i ona ostatnio podobno to rozwaza. tam miala najpierw zwykle prace np hipermarket potem z ciuchami, zaczela sie tam uczyc weekendowo zeby uznali jej polskiego mgr. poznala faceta bialego Amerykanina. skonczyla sie uczyc prace w biurze miala jeszcze sie uczac. slub z facetem, duuuze mieszkanie w domku - blizniaku, ogrod wielki. prace dobra dostala po 4 latach pobytu i nauki, po drodze zycie starania o dziecko, poronienie, potem powtorka niestety. to niestety oslabilo im malzenstwo bo ons stala siecpo tym nerwowa i smutna ciagle (dwa poronieniacwiec nic dziwnego!). byly klotnie napiecia, rozwod sle rozstanie dosc pokojowe. niecsly rok po rozwodzie postanowila na probe wrocic do Polsli majac zielona karte wiedziala, ze ma tam mozliwy latwy powrot i super doswaidczenie zawodowe juz zebrane, wiec prace by ot tak miala, mislaby u kogo die podzisc bo nawiazala tam pare prxyjazni. no to wrocila na probe do Polski, na swieta akurat. jej rodzice sie cieszyli. z jej wyksztalceniem i doswiadczeniem zaczela szukac odpowiedniej pracy, mierzac od minimum 8 tys zl w gore. dostala po poltora miesiaca prace za 9 kol. ale zle jej w Polsce. najbardziej razi ja to ze ludzie sa "inni", ze odwykla od wscibstwa, zazdrosci, tego gapienia sie ludzi na siebie na ulicy.itp. prawie na stowe wraca do USA po nowym roku. ja mieszkam w UK moja siostra w Polsce.Ja wracac nie chce. moja siostra ma meza dzieci deoje maja dobre prace ale rzady Pisu i co sie dzieje ich przeraza. ja i maz mamy tu w UK spoko prace, ja w banku od dwoch lat a maz firme remontowa i coraz lepiej prosperuje. mamy dziecko. nie wrocilsbym do Pl nawet jakby proponowali mi pensje 4 tys zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś smieciu tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Nigdy nie będziesz pracował w Polandii, ponieważ jesteś niemota, nieudacznikiem. Jesteś śmieciem, który nawet w uka nie potrafi ogarnac roboty za dwa tysiace funtom. Jesteś ukowskim marginesem społecznym, który wykonuje prace haniebna dla tubylców. Jesteś zerem, emigrantem, obcokrajowcem, kimś kto zawsze będzie gorszy. Nieudacznik, który spuerdolil z kraju, ponieważ ma dwie lewe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18:51 to ja z 14:48 ja mam na reke 1300 f a moj maz srednio 2700/mies netto ( po kosztach biznesu, po podstku i ubexpieczeniu, po oplsceniu 3 pracownikow). maz mi nawet mowil z pol roku temu ze jak chce nie musze pracowac ale ja chce :) idioto moje zarobki ida na przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 18:48 mialo byc i od kiedy praca w banku jest haniebna dla tubylcow!? oooo to w Pl w bankach pracuja Ukraincy i Chiczycy?? nie Polacy?? no odpisz mi na to bo wiem ze zmienisz zaraz temat prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tego gapienia sie ludzi na siebie na ulicy" -- wow, pretensje ma ze ludzie mają oczy i patrza sie na siebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to dno i metr mułu. Stąd ludzie uciekali od zawsze. Kto żyw stąd spi/erd/Ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zyjesz w twoim zaszczanym uk, jak zyli w PL 100lat temu w dompodobnych ruderach. U mnie w mieście moi wszyscy znajomi mają piękne domy, samochody, jeżdżą na wczasy, żyją lepiej niż ty przegrany, emigracyjny osrusie. Pieknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gooowno prawda. Tak sobie tłumacz. Kto żyw stąd ucieka byle dalej od tego gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to dno i metr mułu. Stąd ludzie uciekali od zawsze. Kto żyw stąd spi/erd/Ala! Facet prawdę pisze. Tak jest jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w plu cwelu, tam twoje miejsce bo miejsce smiecia jest w smietniku BUEEHHHEEEHHHEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tlumaczcie sie temu posrancowi. Nieudacznik nie moze zniesc ze nie wyszlo mu w UK i musial wrocic. Nie moze zniesc nefzny polaczek ze inni sa w UK szczesliwi. Dlatego od lat tu ujada bo co mu innego pozostalo. Oczywiscie wymyslil tez bajeczke o byciu teamleaderem i inne np ze ma zone lekarke ktora UWAGA UWAGA zarabia tylko 2000zl :D wszystkie klamstwa z czasem byly demaskowane cwelu ktory mieszkal z kilkoma kumplami W JEDNYM pokoju, niezle musialo tam je/bac BUEEEHHHEEEHHHEEE co za cwel, rzygac sie chce jak sie menda przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wuefista napisał. Udowodnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Danii , w Odense,z mezem Szwedem. Na to kafe wchodze kilka razy w miesiacu. rzadko pisze w tym dziale. Ale widze ze troll szaleje. widac leki mu nie pomagaja... Ja oczywisciecnie zamierzam wracac do Polski. bylam najpierw w Szwecji trzy lata a od prawie dwoch w Danii z mezem. piekny kraj, drogi, ale zaroki sa przewaznie adekwatne do kosztow zycia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju ludzie sie gapia , oceniaja po ciuchach i jaki masz sprzet :D W Uk to samo Jak caly dzien jestes w pracy zeby zarobic na to cholernie drogie mieszkanie i nie wychodzisz do pubow, klubow , nie chodzisz tam do szkoly to nie wiesz jak jest Jestes nastolatkiem i nosisz tanie tenisowki do collegu ? Maja z ciebie beke Jestes Polka ? Powodzenie do sexu masz jak jestes ladna , ale wielu Angoli nie traktuje cie powaznie bo jestes z Polski , a to kraju obciachu i do smiechu , nie zeby sie tym ekscytowac jak Hiszpania :D prostackie , ale tak to dziala , porownuja laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to dno i metr mułu. Dobrze to ktoś ujął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to dno i metr mułu. Dobrze to ktoś ujął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym mial takie wyje/bane zycie jak bingol wuefista w plu czyli grille, ogniska, kuligi i inne super rozrywki z kupa znajomych to nigdy w zyciu nie pomyslalbym zeby wyjechac za granice na 5 lat? I tez nie marnowalbym mojego cudownego plowskiego czasu zeby pisac na jakims chu/jowym forum POZA POLSKA. Latwo wiec wywnioskowac ze to zycie jefnak takie piekne nie jest :D a wrecz przeciwnie, musi byc totalnie nedzne i zalosne BUEEEHHHEEEHHHEEE latwo cwela zdemaskowac i jego cwelowaty zywot :D gnij w plu smieciu, tam twoje miejsce z reszta smieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ trollu powyzej, to wlasnie ty dzbanie kazdy watek spamujesz tym swoim wiejskim buahaha. Widac ujowo ci w tym Nottingham ze ciagle tutaj wracasz i probujesz sie dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak 'gnij w plu'. W PL sie zyje full wypas. Gnije to sie w uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Nottingham? :D wchodze tu tylko zeby sie posmiac z takich przyglupow jak ty BUEEEHHHEEEHHHEEE :D glownie jak robie gowno na kiblu, zryj kal cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha teraz tepak udaje ze nie notingam:D juz dawno cwel zdemaskowany:D sam sie przyznal tu kiedys po pijaku ze gnije w uk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK ale nie w Nottingham. Poza tym nie pije gejowatego syfu alko cwelu. Zreszta malo wazne, mysl przyglupie co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz cwel zaprzecza:D:D:D i mysli ze ktos mu uwierzy:D :D je!bany przygłup, żryj kał od ciapatych jełopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 Bardzo madrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×