Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego ? A sie doucz !! :P:D Każdy powinien mieć te same możliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL też? To dlaczego mordowaliście Żydów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te same możliwości to możesz mieć w PL ale u nas w GB jesteś podrzędnym obcokrajowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te same możliwości to możesz mieć u siebie w PL a u nas w GB jesteś gościem i żadne przywileje ci nie przysługują. Britain First!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równość to możecie mieć u wujka Zdziska na wsi w PL. Ale tutaj wsród Brytyjczyków jesteście zawsze na drugiej pozycji niezależnie od waszych umiejętności. GB jest zbudowane z myślą o nas Brytyjczykach a nie o was emigrantach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i brytyjczyk to jak bingol prawiczek i ruc!hanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda, wola przyjąć byle idiotę Brytyjczyka na lepsze stanowisko niż ogarniętego Polaka... To nie jest kraj do życia jak sie ma jakieś ambicje i... wykształcenie :D Angole tego nie maja, rzucają szkole w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK cenią sobie chamstwo, bycie niedoukiem i rasista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez watpienia brytyjczycy robia tak, zeby im bylo dobrze. ja to pochwalam. dlaczego mieliby robic sobie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK i ludzie chwalący sobie UK to dno i 2 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:02 no patrz a ja znam tutaj w UK kilku imigrantów (Polska, Włochy, Grecja...) którzy mają super prace i stanowiska, a pod sobą wielu Brytyjczyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze jednemu moze na tysiąc sie uda pojsc w gore i zostac kierownikiem, menadzerem, moze dyrektorem ale pozostale 999 osob bedzie robic fizycznie do konca swoich dni na cudzej ziemi wsrod mgly, deszczu i plesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:45 No właśnie. Dlatego lepiej jest być u siebie, pracować u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w Polsce wcale nie bylo lepiej. Wrocilam z emigracji kiedys, ladnych pare lat temu. Przemeczylam sie w Polsce kilka lat i postanowilam znowu wrocic do Anglii. Jaka ulga, serio. Polska spowodowala jakis permanentny strach we mnie. No po prostu nie moge juz tam zyc, juz nie potrafie z wdziecznoscia mieszkac w Polsce. Jestem tam, gdzie moje serce bije. A bije teraz w Anglii. Do Polski co najwyzej moge pojechac, by rodzine odwiedzic. Ale nic wiecej. Wzdrygam sie na sama mysl o zyciu tam. Nie, to juz nie iest moja bajka. Moja bajka to Anglia, gdzie zyje mi sie bardzo dobrze. Bez stresu, bez wariactwa. Dobrze mi tu. I chocbym wygrala milion w totka, to zadne sily mnie nie zmusza do zamieszkania w Polsce. Predzej bym chate w Hiszpanii kupila i wylegiwala na slonku. Wiem, wiem.. dziwna jestem dla wiekszosci z Was. Ale to sa moje osobiste odczucia. Wspolczuje jedynie tym, ktorzy mieszkaja w Anglii i tak na nia narzekaja. Przykre jest zyc gdzies, gdzie czlowiekowi nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje jedynie tym, ktorzy mieszkaja w Anglii i tak na nia narzekaja. Przykre jest zyc gdzies, gdzie czlowiekowi nie jest dobrze. xxx a kto ich zmusza do mieszkania tam gdzie im tak strasznie źle? mają zakaz powrotu do Polski czy jak? nie podoba się to wracać i nie jęczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 To nie takie proste, jeszcze tu muszę pobyć do przyszłego roku, i to nie ze względu na finanse... To już niedługo, ale chyba oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Stars zasada ktora zawsze sie sprawdza: Na emigracje (gdziekolwiek) zawsze narzekaja ylko zarobkowi- Bo bieda w Polsce zmusila ich do wyjazdu. Emigranci z wyboru ktorzy przyjechali sie osiedlic nie narzekaja, a ten jeden na sto po prostu sie przeniesie gdzie indziej Bo jego celem jest dobre zycie a nie uciulac jak najwiecej i latac do polski kiedy tylko sie da. Podstawowa roznica: Gorycz i zolc, to co oddziela zarobkowych i osiedlencow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych zarobkowych również nie rozumiem zarabiają za mało i jęczą że im źle - niech wrócą do Polski zarabiają dużo i również jęczą że im źle! - ci to chyba powinni wrócić do wariatkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:56 Oczywiście wy wszyscy niezarobkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z Anglii
Moja poprzednia wypowiedz byla o 15:02 Co innego wyjezdzac do Anglii z zalozeniem zarobienia kasy, tylko po to by sie 'nachapac', a co innego wyjezdzac z zalozeniem stalego osiedlenia sie na wyspie. Ja wyjezdzajac z Polski, od razu wiedzialam, ze jade po to, by zyc, a nie po to, by tylko kase zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz wiesz kiedy wracasz, to trzeba zagryzc zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z Anglii
To co takiego Cie trzyma w tej Anglii, ze nie mozesz wyjechac? Bo nie rozumiem :O Takich imigrantow jak Ty, czy takich, co tak bluznia na Anglie, powinni wywalic na zbity pysk. Powinni podlaczac pod wykrywacz klamstwa i od razu by sie wszystko sprostowalo. Dla mnie Ci, ktorzy tu zyja i tak sapia, nie maja zadnej godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka , ze na emigracji dobrze czuje sie 2-3 cie pokolenie. Jak ktoś część życia spędził gdzie indziej to zawsze będzie porownywal, wracal myslami do przeslosci a , ze przeszlosc sie idealizuje to bedzie narzekal na terazniejszosc. Znam naprawde niewiele osob ktore sie w pelni aklimatzuja, generalnie sa to osoby ktorym jest obojetne gdzie mieszkaja i moga czesto zmieniac kraj czy otoczenie. Tak wiec to gdzie komu jest lepiej zalezy od priorytetow zyciowych - dla jednych najwazniejszy jest nowy samochod i wakacje pod Palma dla innych bliskosc dziadkow/rodzicow. Cala ta dyskusja wlasnie sie do tego sprowadza ,nie ma jasnej odpowiedzi gdzie zyje sie lepiej, to jest sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz mi na bliskosci dziakow czy rodzicow nie zalezy- nie mam ich :P Rodzenstwa tez nie.. Maz owszem, ma rodzenstwo, ale zeby z tego powodu nie wychylac nosa poza "dzielnie", bo nie zobacze rodzenstwa ? Rodzenstwo jak chce to przylatuje do nas :D MOZLIWOSCI to jest powod wyjazdu SPOKOJ FINANSOWY nastepny powod i wiele innch , indiwidualnych dla kazdego. Zanm ludzi, ktorzy nie tylko rodzenstwo maja na emigracji, blisko siebie, ale tez i rodzicow :P Co niby mieli wedlu ciebie wybrac ? :D Pomiedzy tym bajkowymi palmami z samochodem , a rodzina ? Co ich ciagnie do PL nib y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40.000.000 Polaków jest tutaj i mają się dobrze. Polacy są bogaci a wy zawistne emigrancki polaczki nie możecie tego stawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z Anglii
Ja tez nie potrzebuje skorumpowanej i depresyjnej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z Anglii
Uciekłem z psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy conajwyzej przylatujemy do PL na wakacje (ale niechetnie) bo tam jest strasznie tanio. Dla nas pobyt w PL to taniocha a dla was polaczki jak? Od wyplaty do wyplaty i chwilowki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje sie lata tam gdzie sie chetnie lata :D Bidoki nie maja mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×