Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was wrócił z emigracji? Jak wam się żyje w PL?

Polecane posty

Gość gość
"dobrobytu i bogactwa " miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kal bingol gruby cwelowaty swiniaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalem ze bingol jest gejem, to prawda? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybrałam własną godność od jakichś kilku śmiesznych funcików. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde juz znamy zapyziały tepaku, masz grubą spoconą loche bo inna cie nie chciala BUEHEAEAEHEHEEEEEEEE Xxx Nie opisuj swojej starej cwelu, twoj stary ma dobry gust BEHHEEEHHHHHHHEEEEAAAHHHHHAAAAHHHAAA bingol cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol ma racje i ostro wam jedzie , prawdę mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przytakuje sam sobie przyglup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i uważam, ze on ma racje , przygłupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr. Zniszczyliście każdy system od królów, liberum veto, dyktaturę Piłsudzkiego przez socjalizm PRL do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma systemu z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UE chociaż żyjecie dzięki ich dotacjom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Chyba niewolnictwo pańszczyźniane ale przecież to wam też nie pasowało. Co za ku/rwa wredne me/n/dy nadwiślańskie! otototo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wybrałam własną godność od jakichś kilku śmiesznych funcików. xxxx No tak, zycie za zlotowki jest bardzo godne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio , JESTEM kobieta i sie z nim zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakład ze nie udowodnisz ze jesteś kobieta? dawaj swoje skype to pogadamy :D zakład ze nie dasz bo jesteś smierdzacym cwelem polaczkowym bingolem którego wszyscy tu nienawidzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skype angielskiemu pedałowi sie zachciało:D:D idzie do sklepu to tez widzi wszedzie bingoli BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHAHAHEHEHE beka jak ch\uj z debila specjalnej troski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.57 Ja nie mirszkam w PL i JESTEM u siebie. Ale co komu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:30 Nie, nie jestes u siebie Jestes f****ng Foreigner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemia jest niczyja cwelu i to gdzie miałeś los się urodzić można zmienić a nie wymysły przygłupich ludkow co cos sobie wymyślili heheheheheh przygłupy je/bane. ja w kochanym UK czuje się bardziej u siebie niż niby u siebie w smierdzacym plu wiec cwelu tu jest mój dom i moje zycie a pl to tylko loosowe miejsce gdzie miałem pecha się urodzić ale na szczęście pech został naprawiony przez niesamowite szczęście cswelu, cos czego ty nigdy nie doswaidczyszx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma mieszkac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem BUEHEHEHEHHHHHEEEEEE:D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Kiedyś nie było paszportów, były wizy i to były dobre czasy. Wszyscy Polacy mieszkali w PL i mieli prace i przydział na mieszkanie po latach zasluzonej pracy. To były czasy i one niedługo wrócą, brexit zacznie działac. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glpota tego przygłupa powyżej rozpie/rdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, mowilem ze nie udowodni, osrus je!bany bingol cwel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam. Bo musiałam, ze względu na stan zdrowia mamy. I niby mam nawet lepszą pracę jak za granicą, ale pieniądze za to są w Polsce żenujące. W Belgii było mnie stać na samodzielne wynajmowanie 65 m2 mieszkania, plus normalne życie, restauracje etc. Tu dostaję tyle, żeby z głodu nie skonać, wynająć mogę tylko ciasną kawalerkę, a i to zaciskając pasa. MIeszkam kątem u mamy właśnie i powoli zaczynam wpadać w depresję. Oby do nowego roku, wtedy brat mnie zastąpi a ja wracam do normalnego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musialas w Belgii niezla kase zarabiac i to na dobrym stanowisku, skoro zylas na takim poziomie, a w Polsce niestety ale zarobki marne i albo sa ludzie, ktorzy zarabaja bardzo duzo albo tacy co zarabiaja bardzo malo a brak czegos posrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w UK. Męczyłam sie. Wróciłam do Warszawy. Nie narzekam. Prace mam, znajomych, nikt na mnie krzywo nie patrzy jak sie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w uk nie m aczegos takiego jak znajomi. Tam kazdy drugiemu wilkiem i uprzejmosc na pokaz a za plecami obrabianie doopy.. My Polacy w PL mamy zupelnie inaczej, setki rozrywek. Baseny, termy, kulig, ogniska, tysiace hektarów lasow z grzybami i jagodami, piekne mazury (ósmy cud swiata wg klazyfikacji ONZ),Z akopane, setki kwater nad mozrem do wypoczynku. Zyje nam sie lepiej niz brytolom. I setki rozrywek.W uk to nie do pomyslenia oni nic lepszego niz pub i dwa kurki w zlewie nie wymyslili i nie wymysla. Europa kontynentalna to rozwój i bogactwo, wyspy to Europa B. I jest miodzio, tam jest wasze miejsce po brexicie. Co za ku/rwa mendy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE wy cweluchy chyba z domu nie wychodzicie :D chwala sie polaczkowymi znajomymi BUEEEHHHEEEHHHEEE beka z przyglupow. I jeszcze pier/dola ze Brytyjczycy sa falszywi BUEEEHHHEEEHHHEEE pocieszajcie sie posrane przyglupy. A prawda jest taka ze najgorszy falsz to w plu. Zazdrosc, nienawisc i obgadywanie za plecami to polaczkowy sport narodowy. Kazdy kazdemu doope obrabia a te muly sie tym gownem chwala. Zreszta to samo jest za granica wiec sram polaczkom falszywym do ryjow BUEEHHHEEEHHHEEE gnic cwele w plu, gdzie wystarczy na ulice wyjsc zeby zobaczyc te wstretne, skrzywione pelne nienawisci mordy a w UK wszyscy szczesliwi :) poza tym o ja pier/dole kulig i ogniska BUEEHHHEEEHHHEEE rozrywki dla przedszkolakow :D nara posrancy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEHHHEEE chyba tylko bingol gejuch kliknie w ten pedalski link powyzej HAAAHHHAAAHAA masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam do Krakowa bo mam tu rodziców i mieszkanie ale na wiosnę znowu wyjadę. PL to dno i metr mułu. Szkoda tracić życia na pobyt w tym ku/rwi/dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedz czym predzej, osrusów w PL my Polacy nie potrzebujemy. W uk kapo-pracodawcy czekaja na ciebie biały murzynie za bezdurno, bedziesz szorowac ukowskie kible i mieszkac w pokoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×