Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Muszkatka wracaj szybko do zdrowia i pij dużo, aby się nie udowodnić. A Mała zdrowa? U nas noc standardowa pobudka co 2 godziny z zegarkiem w ręku. I odkąd usypia o 20 to rano budzi się o 7 i już nie usnie. To jest najlepszy czas na gadanie i zabawę,a jeszcze tatuś wrócił z pracy to trzeba było mu opowiedzieć całą noc hehe Tylko szkoda, że tata usunął a my bawiliśmy się dalej.Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszkatka dobrze, że miał Ci kto pomóc w opiece nad dzieckiem. Dziadkowie jednak są potrzebni bo wrazie czego zawsze pomogą. Dziewczyny, a jak gdzieś wychodzicie same bez dzieci to zostawiacie je pod czyjąś opieką jak mają drzemkę? A jesli karmicie piersią to zostawiacie odciągnięte mleko czy staracie się wrócić zanim pociecha wstanie? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Pije pije Mała na razie zdrowa odpukac;) Maż ma kupić w razie czego elektrolity dla mnie i dla małej. Dziadek się zajął mała ja pospalam troszku odpoczelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następną stronę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja raczej nie zostawiam małej bo nie mam z kim na codzień dobrze ze teść ma swoją firmę i mógł dziś zrobić sobie wolne ;-) zazwyczaj albo ja jadę na zakupy albo mąż albo razem i mała z nami wtedy ;-) piersią nie karmie więc z pokarmem nie mam problemu ale jak bym mogła karmić to pewnie bym odciagala bo nie raz dziecko szybciej zglodnieje i co wtedy biegiem do domu ;) zawsze awaryjnie lepiej zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja zostawiam w weekendy z Mezem jak ide na paznokcie lub trening a na tyg jak potrzebuje np do lekarza na kontrol to z mama moją i mam spokojnie 3,5h bo je tak co 3,5-4h. Nie zostawiam odciagnietego mleka bo i tak nie zje z butelki. Czasem jak chcemy gdzies z mezem wyjsc to zawozimy do mojej mamy. Juz jej nie zabieramy np na zakupy bo tej grypie ciagle gadają a w galeriach tlumy. Ja nawet barierek na ruchomych schodach nie dotykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja chce juz wiosne tylko taką prawdziwą a nie ciape od topniejącego sniegu:) chce cieplo i sloneczko:) dziewczyny a jak to jest z tym siadaniem. Kiedy mozna dziecko o siebie opierac czy w ogole nie mozna. Moja jak zlapie mnie za palce to sie ciagnie albo jak zabawki siegnac nie moze to podrywa glowe a jak juz nie moze glowy to podnosi dupke i sie odpycha nogami:) dzis konczy 5mies. Ciekawe co powie ortopeda na kontroli od bioderek bo pediatra twierdzila ze przez orteze bedzie opozniona ale wydaje mi sie ze nie jest. To predzej juz ta doktorka jest. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Malwa ja karmię piersią i staram się wychodzić między posiłkami małego :) bo karmię piersią od 4 miesiecy, zero dokarmiania i mały rośnie super ale jak próbuję z laktatorem to masakra nic prawie nie idzie a boli.......... tak że zawsze nie na długo wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aga czemu laktatorem Cie boli ja dlugo odciagalam codziennie jak probowalam ją jedzenia butelka nauczyc no ale nie udalo sie. Odciaganie nic nie bolalo i szybko bylo duzo mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja jak wychodzę to maly zostaje z mezem. Teraz podobnie jak k25i nie zabieramy go ze soba do sklepów itd bo boje sie grypy. Chociaz chodzimy na spacery i tak więc i tak pewnie może cos zlapac. Jesli gdzieś we dwoje to mamy babcie, ktora maly uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ja ściągalam 2 miesiące laktatorem i też mnie nie bolało ale wiadomo że każda z nas jest inna ;-) piersi po prostu wola jak mały ciągnie a nie jakiś plastik ;-). Fajnie tak z wami się powymieniać informacjami zawsze to człowiek nie jest taki sam na siebie zdany hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik no wlasnie na spacery tez wychodze ale w sklepach to ludzie kaszla ust nie zatykają. Wszystko brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak mala byla ostatnio na szczepieniu to bylysmy z mezem bo ja bylam przeziebiona i po szczepieniu maz sie nia zajal a ja weszlam do ogolnego. Naprzepisywala mi lekow te co reklamuja quixx czy jakos tak dla kobiet w ciazy i mam karmiacych. Przez weekend maz sie mala zajmiwal ja tylko karmilam. To bylo w czwartek a w pn juz bylam jak nowa. Nie mam pojecia skad przyszlo to przeziebienie po prostu z dnia na dzien wstalam chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Jaka cisza tu ;) weekend się zaczyna mężowie w domach ;-) moja mała poszła spać o 20 i nadal śpi może dziś musi odespac poprzednia noc bo budziła się co 3 godziny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
K25i nie wiem czemu ale lakrator mnie boli .... Mam medele harmony ten reczny... Niby ok firma. Może to o moją psychikę chodzi ale boli i leci malutko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Mój maluch właśnie zasnął :) zobaczymy ile dziś pośpi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Może przez to mało leci bo się stresujesz/denerwujesz że boli ;-) jeśli nie musisz to po prostu nie używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam avent też manualny. Moze wlasnie psychika tak dziala:) moj jeszcze ssie cyca resztkami sil:) obcinałam jej pazurki;) weekend i mężowie w domach w koncu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
U mnie o północy pierwsza pobudka ;-( a tak mi fajnie spała zawsze... coś się poprzestawialo jej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Teraz druga pobudka;( współczuję tym mama które od początku tak mają;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dzień dobry dziewczyny ;-) A u nas epidemia w domu,pewnie dlatego ze wymarzli w kościele na tym chrzcie. Wiki nic nie było a w czwartek poszła dosłownie na godzinę na dwór robiła bałwana zjeżdżala na worku tarzala się w śniegu noi ma kaszel okropny katarek i młody od wczoraj tak samo kaszle jak nie wiem. Kurde młoda pierwszy raz chora była jak miała rok wiec nawet mogłam podać sama coś chociażby ten lipomal a teraz? Któraś z Was już przechodziła przeziębienie z dzieciaczkiem co podawalyscie? Dziś wizyta u lekarza ale chciałabym Was posłuchać ;-) Inhalacje robimy i na tym koniec. Tak jak piszecie niech w końcu się skończy ta zima i te zarazki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
My przerabislysmy katar jak miała 3 miesiące To mieliśmy odciagac często nosek psiksc woda morska smarować pod niskiem mascia majerankowa. Ja smarowalam jeszcze małej body vickiem to fajnie jej się nosek odtykal. A smarowalam na ciuszki bo to dopiero od ilus tam lat jest. ( Chociaż jak mój brat miał dwa lata to się cały nim nasmarowal i nic mu nie było hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day kurujcie sie szybko. U mojego brata tez tak zawsze jest 4 osobowa rodzina cala chora. Zdrówka Day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak ja bylam chora to tesciowa dzwomila i pytala czy Marceinka juz zlapala i ciagle marudzila ciekawe czy zlapie ale to brzmiako tak jakby liczyla i nie mogla sie doczekac az mi dziecko zachoruje takie mialam wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Day duzo zdrowia dla całej rodzinki i szybkiego powrotu do zdrowia. Muszkatka w ramach pocieszenia powiem Ci, że ja wstaje w nocy co 2 godziny. A jeszcze niedawno miał okres, że wstawał co 15min chyba przez 5 nocy z rzędu, ale to był skok rozwojowy akurat.Może Twoja również ma skok i stąd te pobudki? U nas dziś szaro i ponuro za oknem aż mi się z łóżka nie chce wstać,a wieczorem ma przyjść kolega męża więc należałoby coś posprzątać i przygotować na poczęstunek. Powiem Wam,że pierwszy raz od porodu mam takiego lenia jak dziś, sama na siebie jestem zła o to. Miłego dnia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Malwa jak Ty funkcjonujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Muszkatka Ty się chyba przyzwycziłaś do dobrego :) mój też wstaje 2 albo 3 razy w nocy. Ale pierwsza pobudka jest zazwyczaj jak się kładę więc nie jest źle. K25i nie bałaś się szczepić jak byłaś przeziębiona? Jednak to infekcja w domu już jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
No moja jak skończyła 2 tygodnie to zaczęła przesypia całe noce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×