Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość sepik
Ja do wstawania w nocy tez jestem przyzwyczajona :) dzisiaj wstawal maz i o 4.00 byłam już tak wyspana, ze nie moglam usnac :D ale akurat mialam szkolenie dzisiaj wiec nie spalam na nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola pytalam doktorki i posiedziala ze to nie jest przeciwskazaniem i ze warto karmic podczas przeziebienia. Mialam co do tego ogromne wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Sepik to wróciłaś do pracy już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Pisałam Wam że Kacper zaczął brzydko kaszlec na drugi dzień czyli wczoraj pojechaliśmy i co zawalone całe oskrzela antybiotyk i inhalacje i jeszcze raz inhalacje jeśli to nie pomoże to szpital jestem taka zła!jak to mogło się tak porobić w ciągu praktycznie jednego dnia? Wcześniej ani kataru ani nie charczal :-( jestem załamana,te chrzciny dały w tylek bo dojze był cała mszę to jeszcze zdjąć czapkę do święcenia itp i go to chyba zalatwilo plus na bioderkach 30 wszyscy dosłownie kaszleli. Na dodatek córka ma za to zapalenie krtani cała noc nie spałam bo albo jedno kaszlalo albo drugie weźcie mnie dobijcie! Mam nadzieje ze od tego antybiotyku mu nic nie będzie tzn żadnych skutków ubocznych bo nie wiem eh jeszcze teraz mama na noc do roboty mąż do pracy do Krakowa ja zostaje bez auta.... No to sobie ponarzekalam :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Day jestem z Tobą;* dasz radzę bo mamy zawsze dają radę;) bo jak nie my to kto? Z małym będzie dobrze musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i absolutnie w zaden sposob nie chce Cie umoralniac ale ja bym sie bala szczepic jesli ktos w domu byłby przeziebiony. Warto karmic w trakcie swojej choroby bo wtedy dziecko rzekomo dostaje przeciwciala ale nie ma 100% pewności ze dziecko niebzachoruje. A lekarze to coz dla niektorych nawet katar u dziecka nie jest przeciwskazaniem ale wiadomo oni odpowiedzialnosci nie ponosza zadnej. Day jestem z Toba. Michalek wczoraj do 23 budzil sie co chwile nawet nie mialam jak pod prysznic pojsc bo maz byl dopiero po polnocy w domu bo pracował. Wiecie co mam dosc juz tej zimy. Tym bardziej ze zaczyna się robic taka chlapa momentami. Tynka co i Ciebie? Nie pamietam kiedy ostatnio pisalas. I Ola tez sie malo odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Day a jaki antybiotyk dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola nie traktuje tego jako umoralnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Nie, jeszcze nie wróciłam ;) zamierzam wykorzystac caly urlop macierzynski. Po prostu z kolezankami z pracy od czasu do czasu chodzimy na szkolenia, zeby byc na biezaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Day and night trzymajcie sie wszyscy! Niech chorobska szybko znikna! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Sepik zawsze to jakaś odskocznią;-) a jak tam Twój mały z przybieraniem na wadze ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Day szybkiego powrotu do zdrowia! Pamiętaj mamy są jak superbohaterowie są w stanie wszystko zrobić. Wierzę,że wszystko sobie doskonale poukladasz i ogarniesz, powodzenia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Day,a jak Mały się miewa? Kurczę dorosłego wymęczy choroba,a co dopiero tak małego maluszk oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Oboje dostali antybiotyk augmentin wiki większą dawkę młody mniejszą do tego syrop clemastinum i wziewki neebud Mucosolvan i boredual czy jakoś tak. Wiki ma jeszcze jakiś syrop wykrztusny. Wiadomo w komplecie podaje oslonowo coś. Standardowo wiki przy takim kaszlu wymiotowala ta cała flegmą na jedno dobrze,najgorsze ze zapalenie krtani jest zarazliwe mam nadzieje ze dodatkowo tego młody nie zalapie bo wtedy tylko szpital,mamy jechać na kontrolę we wtorek,na razie dobrze to znoszą nie ma skutków ubocznych no może po za jednym wyjątkiem bo Kacper zrobił mi kupkę taka bardziej wodnista ale jedna. Dziś od 4 definitywnie jestem na nogach latam od pokoju do pokoju jak tylko któryś zakaszle dziewczyny dzięki za słowa wsparcia bo wysiadam modlę się tylko żeby byli zdrowi jedno dziecko dużo zmartwień ale dwójka to już hardcore podziwiam Panie które mają więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Moja Werka jak miala 13 miesięcy miała pierwsze zapalenie oskrzeli. Tez brala augmentini szybko pomoglo. Mimo ze to wirusowe i nie powinno się stosować antybiotyku to czlowiek czuje się tak fatalnie ze marzy tylko o tym zeby cos pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Day śpiewaj sobie tą piosenkę z Krainy Lodu "mam tę moc..." pewnie kojarzysz skoro masz starszą córkę chyba,ze nie jest jeszcze na etapie bajek. Dużo siły i pokonacie chorobę. Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają jeszcze ciemiączko czy już im zarosło? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Muszkatka nie mam pojęcia jak z waga teraz. Nie wybieramy się nawet do przychodni zeby czegos nie przyniesc. Wczoraj byliśmy u rodziny. Nie widzieli synka ponad miesiąc. Mowili, ze bardzo sie zmienil i wcale nie jest malutki, ze jest co nosic i ze właśnie ładnie wygląda, bo ani nie wychudzony ani tez nie ma faldki na faldce :) podobno tez bardzo umiesniony jesli tak mozna powiedzieć, ale tez to widze np po lydkach. Widac i czuc te miesnie, no ale trafil sie nam niezly wierc***eta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A co do wyjsc od czasu do czasu (nawet na szkolenia :D) to jest to naprawdę odskocznia od codziennego zycia. Końcem lutego mamy jakas gale od meza z pracy i juz nie mogę sie doczekać zeby wyjsc tak między ludzi razem, we dwoje :D a nie zawsze jedno albo drugie. No chyba, ze babcia zostaje z malym, ale narazie to tylko w sytuacjach jak cos jest do załatwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Szkoda ze tu sie nie da screenów wrzucac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i a co ciekawego chciałaś wrzucić? Sepik na pewno trochę odpoczywasz jak się wyrwiesz z domu,a poza tym wyjdziesz trochę do ludzi. Mi brakuje kontaktu z ludzmi. Bo ile mozna się spotykać z tymi samymi koleżankami. Niby człowiek idzie na spacer ale wszyscy biegiem biegiem i nie ma z kim porozmawiać. Niech już przyjdzie wiosna to wtedy człowiek na spokojnie w słoneczku nawiąże nowe znajomosci. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwa przypomniałas mi pewien wpis nt buntu dwukatka bo moja starsza jest na tym etapie i tam byly fajnie fobrane piosenki dla mamy odnosnie różnych zachowan dzieci :-D ale mam ostatnio spadek formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Ale dziś mam lenia ;) pospalysmy z małą do 9 i cała robota w lesie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Screeny z grupy fb o rozszezaniu diety. Ja juz mam kociol w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
25 ;-) zdaj się na siebie ;-) Ty jesteś mama i wiesz co dla twojego dziecka jest najlepsze ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się musiałam położyć na godzinkę,bo myślałam,że mi głowa eksploduje. Coś musi wisieć w powietrzu skoro nie tylko ja mam spadek formy. Drogie mamy pytałam o ciemiaczko czy Wasze maluchy jeszcze mają czy już im zarosły jestem bardzo ciekawa odpowiedzi? Karola to faktycznie istnieje coś takiego jak bunt dwulatka dużo słyszałam na ten temat,ale myślałam że to mit? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja siostra ze swoim jest na etapie buntu dwulatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Malwa u nas juz prawie zaroslo. Moze minimalnie jeszcze czuc wglebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
K25i nie czytaj tak duzo bo bedziesz miala mega metlik w glowie. To cale rozszerzanie diety trzeba tez tak intuicyjnie potraktowac. Dzieci sa rozne i nie zawsze da sie je wtloczyc w ramki. Malwa tak o zgrozo jest cos takiego. Zaczyna sie kolo poltorej roku a jeszcze nie wiem z autopsji ile trwa. :D to nie jest tak, ze jest ciagle tylko dni. Bo sa cudowne momenty i mysle ze im wiecej wiemy skad sie to bierze i co sie dzieje z dzieckiem to jest nam to latwiej zrozumiec i spokojneij do tego podchodzic. Niestety jest ciezko i ostatnio znowu sa te gorsze dni. Moja Werka nie oglada bajek bo widze ze przez to jest bardziej niespokojna i niezdrowo pobudzona. Zdaezaja jej sie takie napady zlosci, zaciska zeby, rzuca zabawkami. Ja staram sie jej poswiecac jak najwiecej czasu, jak najwiecej rozmawiac,tlumaczyc i okazywac milosci. I mam nadzieje ze w koncu ktoregos cudownego dnia obudze sie i to wszystko minie. Mam tylko nadzieje, że wtedy Michak nie zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Mój maluch dostał zastrzyki na 5 długich dni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Day dlaczego zastrzyki,antybiotyki które podawałaś nic nie pomogły? Będziesz musiała chodzić do prZychodni czy pielęgniarka będzie przychodZić do domu czy wylądowaliśmy w szpitalu? A jak starsza larorośl się miewa? Duzo ZDROWIA dla Was. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×