Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak bardzo się boję, że zakocham się w mężczyźnie, który będzie miał już żonę...

Polecane posty

Gość gość

... albo będzie w niesformalizowanym związku. Generalnie-że okaże się zajęty, a nie daj, Boże, jeszcze też będzie posiadał dziecko/dzieci. Bardzo pragnę zakochać się szczerze i prawdziwie, bez żadnych perturbacji, ale niepokoi mnie fakt, że coraz więcej małżeństw lub związków rozpada się poprzez tego typu "podwójne życiorysy" właśnie. Nigdy w życiu nie wybaczyłabym sobie, gdybym rozbiła czyjąś rodzinę. To nie byłaby moja wina, bo nie miałabym o tym bladego pojęcia, ale i tak nie wytrzymałabym tych ludzkich spojrzeń, określeń, szeptów. Nie wybaczyłabym sobie, że dałam się wciągnąć w coś tak chorego. Boję się, że mężczyzna, którego poznam, ukryje przede mną całą prawdę na temat swojego życia uczuciowego/rodzinnego. Nikt nie ma wypisane na czole: "Nie patrz na mnie! Nie zagaduj mnie! Jestem w związku!/Mam już żonę!". Właśnie przeczytałam jeden z artykułów na temat zdrady, gdzie było w nim ujęte, że większość małżeństw rozpada się właśnie przez nią. Niby to nic odkrywczego, ale dało pretekst do takich przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to yebie, do tej pory spodobal mi sie tzn wywarl na mnie spektakularne wrazenie jakis studencik sprzed 3 tyg., brunecik ze sluchawkami na uszach. fajna nawijke mial, jakby nie praca to szarpałabym jak reksio mortadele. a tak to wszelkie zauroczenia mijaja mi po miesiacu. nigdy nie bylam stała w uczuciach. szybko sie zapalam i szybko mi sie odwiduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, musisz sprawdzac męzczyznę, zanim pozwolisz mu na bliskość. Najlepiej, gdyby to był znajomy znajomych, przyjaciół, człowiek , o którym wiadomo, kim jest, jaki ma charakter, jak się zachowuje, jakie ma poglądy, itp. Czy ma rodzinę, czy jest wolny, bez zobowiązań. Nawiązując kontakt z mężczyzną z internetu, nieznanym nikomu, bez referencji, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że facet ściemnia, koloryzuje, zataja prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz przyszłego męźa, zapisz się do biura matrymonialnego. Tam go sprawdzą, a dodatkowo można wynająć prywatnego detektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty prosta kretynko miłość nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz WC Pickera <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy znajdziesz odpowiedniego partnera i kiedy napisz do mojej wrozki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×