Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Czyraczko prostaczka dziewicą jeszcze jest.:D Piotruś pomachaj jeszcze swoim mieczykiem za poklepanie po plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszz jak wam sie chce? Wejdzie ci takie pomaranczowe g****o między szprychy i co? Ano nic.. trzeba poczekac az wyschnie i samo odpadnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że się nam chce nie podoba się to wypiertalaj wylogowana corfo :-P staremu cza kolację robić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A nie mówiłam ? :D :D Waruj Azor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goście. Scena jest wasza. Ale tylko do północy :P Później wypad z baru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? No mi się czasami chce, ale często też udaje mi się powstrzymać. Ech no ale co mam zrobić jeśli po prostu mam serce dla mend :( ;) https://youtu.be/-Lbt0WQb-aY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu :D a ku ku :D !!!!!!! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj teczke hejterze albo wypiertalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żal mi ich. Sami hejtują na czele ze Słoniną. Widmo proszę kontynuować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co teraz próbuję to zaniechania pisania o tym że Pani Słowianka za mną lata Jeśli tak ma to wyglądać, to ja też proszę o wpisy pomarańczowe wpisy, które sugerowały by że to ja latam za Panią Słowianką :) A prawda jest taka, że przez te wszystkie lata jakie spotykamy się na Karuzeli i nie tylko, To ani razu z Jej strony nie spotkałem się z wrogością . Nawet w żartach . Każdemu życzę takiego przyjaciela jakim niewątpliwie jest Pani Słowianka Mi również zależy na dobrych relacjach z Panią Słowianką, ale w odróżnieniu od Niej, często nawalam :( Dlatego wypisujcie wszystko, tylko już nie piszcie o tym że "lata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem cienkim siurkiem i dlatego tak pisze. Wybaczcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowiutki Pani Sloninką obiecała do ciebie pisać z porodówki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden pomarańczowy zakochał sie w Niestałej a drugi w Słowiance. Dlatego siedzą na karuzeli i prowokują. To taki podryw na hejt. Inaczej nie potrafią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie wybaczyć mi moje hejty. Jestem pod stałą opieką lekarza psychiatry, niestety czasem nie mogę znaleźć przepisanych tabletek. Ale już znalazłem i jest mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zakochał się ? Strzeż nas Panie przed taką miłością :P Co do błyszczenia gościu. Błyszczę realnie tutaj mnie nie widać, więc tym bardziej dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu bez zmian:) chciałabym zobaczyć tę słoninkę i jej skrzydła:D zresztą czego ja bym nie chciała :-O o tzytzkach i tzipach też mogę, dużo nawet i często;) mogę się co prawda wypowiadać na temat dwóch tzytzkow i jednej tzipy ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam że myśl przewodnia to nie spieszyć się :) ale chodziło Ci ze w łóżku?;) no broń Boże inaczej, nikt z nas nie jest królikiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję bardzo, ale już taki jeden kocha się we mnie od lat i wciąż są tylko z nim problemy :-O lata mijają, on nie ma nikogo, jedna szkoła, druga, teraz namowilam go na studia z nadzieją że tam może kogoś pozna, a on mi że przeprasza, ale modli się każdego dnia bym owdowiala :-O nie znasz Niestala jakichś czarów żeby zdjąć mu te różowe okularki? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spoko. Jak wpadnę na pępkowe, to Ci go odczaruję ;) :D Nie wiesz kto mi zrobił taki syf w kuchni ? Wygląda jakby w mojej chałupie stołowała się co najmniej połowa miasta Wiem. Marudzę ale jutro znowu poniedziałek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała   czytaczka
Pokaż mu to forum i co tutaj piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jedno to już rozpier.daa.ala mnie na amen :-O mężatka to już wg tych ograniczonych tu zagladaczy to nie ma prawa powiedzieć, że ktoś jej się podoba lub jest w jej typie:-O że odpowiada jej taki sposób bycia, że pod płaszczykiem tego, co faktycznie chu.ujowe widzi coś więcej, coś sensownego i odpowiadającego jej:-O że fajnie byłoby z kimś takim porozmawiać sobie na żywo:) ja od mojego męża słyszę czasami takie słowa i nie jest mi przykro, to nie oznacza zaraz moczenia ani nawet lizania :-P ale to wyższa szkola z chemii, widać, że nikt się nie uczył:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kuffa wrzuciłam link bez komentarza. :D Już się poprawiam. Otóż właśnie wyciągnęłam z półki "To co dobre" Piaska. Lubię i swojego czasu rokrocznie biegałam w okolicach Bożego Narodzenia na jego świąteczne koncerty. Bierzcie i dzielcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Widzę, że mendzie nerwy puściły ? :) Co zabrakło Ci słów i teraz się będziesz podszywać ? Proszę bardzo. Tylko się nie popłacz z tej bezsilności. ;) Dotrze do Ciebie kiedyś, że nic co zrobisz, nie będzie miało wpływu na nasze relacje i to czy będziemy tu pisać, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana jesteś samotną i niekochaną mężatka. Przed którą spiertolił Mateusz za granicę!!!!Z takiego małżeństwa nie ma juz nic!!!! ty pijesz z tęsknoty on tam ma drugą rodzinę. Zejdź Slonino na ziemię. Nawet 4 dzieckiem go nie zatrzymasz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chujj te nerwy Stała? Masz z hipką kontakt poza forum? Macie maile macie telefon. Chłop se kryko znajdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahaha :) No nie mogę, co za brednie :) Słodka ? Idę kuchnię posprzątać. Odpuść jej :) To strasznie nieszczęśliwa osoba jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne 💤 Na przyszłość rozkocḥuj w sobie facetów bardziej emocjonalnie ułożonych 💤 Niestała, nie śpij Twór ruch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×