Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Nowy jesteś niereformowalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieaniołek, po chwili milczenia, która już owocowała u mnie tęsknotą :( wróciła i to w swoim stylu. :) Mało osób potrafi przelać swoje myśli tak, by inni je zrozumieli. Nieaniołek to potrafi. Do tego robi to w pięknym stylu. Dla mnie jest niedoścignionym wzorem, dlatego tak trudno jest mi się z Nią skonfliktować. Szybko wybiła mi z głowy "szarpanie za warkoczyki". Przegrałem :( I jak do tej pory nie mam pomysłu jak Ją sobą zainteresować a jest o kogo się bić. Jacek to pewnie bardziej zrozumie niż przypadkowy przechodzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale suka ssie!!i nadziewa się!! www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słyszę, czy czytam o reformie, to widzę głupców z wizją i bandę naiwniaków, którzy w to wierzą. Zreformujmy to, zreformujmy tamto w kółko od osiemdziesiątego dziewiątego słyszę o reformach, ale żeby mi żyło się lepiej po tych wszystkich reformach to nie powiem. :O Ale reformują cały czas a ludzie muszą zapieṛdalać na te reformy po dwanaście godzin w świątek piątek i sobotę.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, hehhe może kilka słów o tej osobie. Na nocnej zmianie nie ma co robić a jakoś trzeba zabić czas. To obgadam Jacka. ;) Wziął się z dụpy a z kopa wypieṛdalał wszystkie drzwi. Cały czas wydaje mu się że jedzie na sygnale do pożaru, tylko na Karuzeli się nic nie paliło, ale nie omieszkał tu wrzucić parę tekstów jak to gardzi co niektórymi userami tu piszącymi. Był "motzny" i nie zrobiony w chụja . Teraz inaczej popiskuje, wdzięczy się i wkrada w łaski Nieaniołka. Działa, pisze i co najważniejsze nie ukrywa się, to Jego plus. Nas ma w dụpie , Jego celem jest Muszka. Muszka, czyli kto? A o tym w następnym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się że Jacek poleciał na Muszkę. Lubi kobiety, które dają mu iluzję pewnych siebie a zarazem z pustką, którą jak mu się wydaje będzie mógł zapełnić. Taka jest właśnie Muszka. Wie czego chce, jak wyrazić swoje emocje, ale jest jeszcze coś co Jacek chce wypełnić Nie ma co rozkochụje w sobie facetów, którzy tracą dla Niej głowę i popadają w obłęd jak ten spamer, czy ten strażak, który podpali świat byś podała mu chociaż @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na koniec mojego nocnego dyżuru ;) niestety nie mogę się powstrzymać, by nie napisać o piłce nożnej. Wiem, Dziewczyny tego nie lubią ale nasi piłkarze, potocznie zwani biało-czerwonymi, święto Niepodległości uczcili strzelając trzy bramki i to na wyjeździe. :) To cieszy :) Oby tak dalej a... ;) Do przeczytania ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer faktycznie popadł w obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry 🖐️Dzień Bicia Rekordównocna zmiana chyba się nie pobiła, bywała bardziej płodnai obłędna. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będę jak jacek i wywale wam coś z priwa. mailowałam jakiś czes temu ze słowianką. jest tępa,po kilku mailach wygadała mi o sobie prawie wszystko, jakbym chciała fote pewnie tez wysłałaby mi hehe :-D i dziecko ktore bedzie rodzic nie zrobił jej mąż a bliski kolega,ktory ją"pocieszał " jak mężuś zaperdalał w niemczech ,miała niezły bol dvpy jak to odkręcić, bo usuwać nie chciała, ale w pore mężuś przyjechał, przeroochali sie i teraz wszystko jest na konto męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.25 Napisz jej to z niebieskiego stara zawistna kurfo. Kto ciebie róha? Nikt. Nawet pies sąsiada :-D Właśnie takie kurfy wylogowane mnie wkurfiają i forum wygląda jak wygląda :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która o taką mądra? Dekalogowa? Z dekalogowa mailowala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to małżeństwo. Mąż za granicą. , żona siedzi na forum erotycznym. Echhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzieci są nasze, kto tego nie wienie zasługuje na uchylenie grzechówa Ty weź kamień i żuć zacznij. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za przyjaciółka mailuje i dópe obrabia wszyscy warci siebie karuzela to największy syf spęd hejterow, kuref, wywlok, falszywców i alkoholików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaca jak wywala priw, to z grubej rury. Rak, chlupanie, opinie o innych nickach, ile oragzmow..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe to zło uleci z Ciebie człowiekujak swobodnie sobie pie/rd/niesz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosto w pysk cpuna in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna nie miała raka debile:D Mówiła że to był zwykły torbiel tylko jacus idiota nie wiedział co to jest i podpisał to pod nowotwor: Jacenty jak wywalasz proc to chociaż się upewnij mamejo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaczka pijaczka Słowianka ma zryty beret. Niestety zły dotyk boli przez całe życie i tacy ludzie nadają sie do życia w ośrodku zamkniętym przez swoje patologiczne odruchy i zachwiania psychiczne. Ona leczy sie na kafeteri wiec nigdy lepiej z nią nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Mniej żryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest gorsza od faceta:D ciekawe jakie obleśne mejle i nachalne musiała wysyłać nowemu w cieście ze ten wkoncu sie wycofal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakaś cio-tam uspawana do tego miejsca jak zaczarowana dzieli się swymi pie/rd/ami podziel się w poniedziałekbędzie Dzień Wyznawania Miłości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano wystawiła mu ta swoją przeorana wzdłuż i wszerz rozklapiche. Zatłuszczone toto bo 100 kilo żywej wagi już osiągnęła na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal ten nie przyspawany :D Przeciez ty slodzisz najwiekszym pasztetom byle tylko ktos czytal twoje wypociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak podobno od 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona jest gorsza od facetasmiech.gif ciekawe jakie obleśne mejle i nachalne musiała wysyłać nowemu w cieście ze ten wkoncu sie wycofal x :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj do wody łachudroalbo skriny :Dod nienawiści ocal ją Panieod złości codziennej prośba to moja do Jej Wysokościaby nie szukała w destrukcji przyjemności. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suczysko nachalne. odstraszyła Nowego skutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×