Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Suczysko nachalne. odstraszyła Nowego skutecznie smiech.gif x ale ślina wciąż kapie z mordy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
11.42Czytam ten temat i oczom nie wierze.Jakim prawem zwracasz sie do niej sisi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "mailowałam jakiś czes temu ze słowianką. jest tępa,po kilku mailach wygadała mi o sobie prawie wszystko," x Skoro Pani Słowianka jest "tępa" to kim ty jesteś? Nie jesteś też Jackiem, bo On się nigdzie nie ukrywa. Wszystko przyjmuje na klatę i wieczne wieszanie na Nim psów nie ma sensu. Mocno się zaangażował i kiedy nie "wypaliło" puściły mu nerwy. Teraz musi płacić za zabawy z kobietą, która bawiła się tu każdym. A jak jakiś nie chciał, to był nazwany głupcem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrusiu z Bałut powinieneś siedzieć z żoną i dwójką dzieci w domu lub być na zakupach. Nie czekać na matkę aż poda pod nos pierdząc od rana do nocy na forum :D:D życie i młodość ci przeciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie potrafię zrozumieć jakie motywy wami kierują by ciągle opluwać Panią Słowiankę? Pisze sobie kobieta w wolnej chwili co Jej do głowy przyjdzie a na tej bazie powstają przeróżne historie. Komu pisała na @ że porwało Ją UFO, przyznawać się. ;) :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Słowianka ma się za bóstwo w gruncie rzeczy to zapuszczona podstarzała mamuśka z upadłego PGRu w Kaliszu na utrzymaniu męża który pracuje w Niemczech. Myślisz, że mąż tam zyje w celibacie i odmawia różaniec?:D:D:D:D Pieprzy się z innymi babami bo co można na obczyznie robić? Pić albo się piertolić 🖐️ :D Jest toksyczna, zazdrosna i hejtuje inne bo mnie też hejtowała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "powinieneś siedzieć z żoną i dwójką dzieci w domu" x Powinienem, ale nie siedzę. :( Czy popełniam grzech? Zostanę za to dodatkowo opodatkowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Pani Słowianka ma się za bóstwo" x To twoja subiektywna ocena, z której kompletnie nie zamierzam korzystać. Dla mnie Pani Słowianka dała się poznać z jak najlepszej strony, jako lojalna przyjaciółka, godna zaufania osoba, potrafiąca słuchać ale również wyrazić swoje zdanie. Otwarta i szczera. :) Czasami również bywa smutna. :( , co zdarza się każdemu. Dla mnie może okazać się nawet murzynkom a i tak będzie kochana 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego nie jest żadnym "bóstwem" :O tylko Rezydentką Karuzeli, jak Niestała, czy Nieaniołek. To dzięki NIM to wszystko nadal się kręci i nie tylko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak kochana jako psiapsoulka bo jako partnerka życiowa jest za gruba za brzydka nie ma tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie rezydentki?Ja cię proszę. Stara hejtera Frida, Słowianka niedopchnięta samotna mamusia pijąca na umór i Niestała 45 letnia samotna stara panna. Ekipa po uju :P:D Za bardzo się Piotrusiu wczuwasz w wirtualny świat. Śmierdzicie na odległośc kłamstwem tanim winem, piwem, k*******m i hejterstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie może okazać się nawet murzynkom" v Chyba murzynką matole z Łodzi. Nauczcie go w końcu odmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki nim karuzela sie kręci :D o ku/r/w/a odnoszę wrażenie ze to cały twój świat i traktujesz to bardzo serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Jakie rezydentki?" x Ja cię nie proszę, ja ci daję do zrozumienia kto to jest. Pisz sobie o Nich co chcesz, to twoja wola. Dla mnie są osobami wyjątkowymi. Mało komu udało się utrzymać to skromne środowisko przez tyle lat. :) Nie mówimy tu o czyjeś fanaberii, kaprysu, tylko o czymś co zbiegowisko na Karuzeli czyni wyjątkowym :) Gdyby Niestała, która nie oszukujmy się jest motorem napędowym, Pani Słowianka, która od biedy coś napisze by sprowokować pomarańcze do teorii spiskowych, po Nieaniołka, która nie pieṛdoli się w tańcu o czym mógł się przekonać Słonik z naftą. Koleś wyparował po trzech, czterech postach jeszcze w tedy Fridy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "matole z Łodzi" x I tylko tyle masz mi do napisania? Wyzwać mnie od matoła i spieṛdolić do swojej dziury, z której wypełznąłeś. Jak sam widzisz raczej sobie nie podyskutujemy i to nie z mojej winy, bo ty nie przychodzisz tu rozmawiać tylko kąsać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jednak dobrze was podsumował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy sie Czytaczka wpada tylko zaspamowac temat durnymi linkami , zdania na żaden temat nie napisze bo to już za wiele :o wiec o czym tu mowa ? SlowiAnka napalona na wszystko co sie rusza, swojska ,przaśna, nudna i przewidywalna. Tematy tylko o kislu o kakałku : o z tego co pisze mam wizje zaniedbanej i śmierdzącej kobiety po przejściach nie stroniącej od uzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizjoner :D mniej żryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowianica jeszcze na pomarańczowo hejtuje na innych tematach. Siedzi tu 24/ 24. Mąż haruje a ta pisda siedzi na erotycznym :o ciekawe co by zrobił jakby sie dowiedział Że dzifka całymi dniami nic innego nie robi tylko szuka boltza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Wy tu pitu pitu a tylko Nowy odnotował smutny fakt . Leonard Cohen odszedł na drugą stronę światła. https://youtu.be/NGorjBVag0I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Czytaczka wpada tylko zaspamowac temat durnymi linkami" x Nieprawda. Ma również bardzo dobre pióro. Co nie raz pokazała i udowodniła że nie tylko lubi dźwięki ale w dobrym stylu potrafi się przewalać z intruzami. Ciekawa mocna osobowość z własnym JA. Bez Królowej Śniegu nie byłoby Karuzeli Takiej jak Ona, inną nie da się zastąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że on tam doopy nie ma? wystarczy przypomnieć sobie facjate Słowianki :D brzydka, potargana, spalone włosy, tłuste u nasady, spasiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Teraz Loenard śpiewa gdzieś tam (..,)Zrobiłem, co mogłem, ale to było niewiele Nie potrafiłem czuć, więc próbowałem dotykać, Powiedziałem prawdę, nie przybyłem, by cię oszukać I nawet jeśli to wszystko poszło źle Stanę przed Panem Pieśni Z niczym na mym języku prócz Alleluja" https://youtu.be/YrLk4vdY28Q V O Słowiance nic napiszę, o NiestałejCzytaczce też, nie znam za dobrze ich ale widzę że kogoś boli ich obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś slowianica jeszcze na pomarańczowo hejtuje na innych tematach. x I niech sobie hejtuje. Ty przychodzisz tu hejtować na Panią Słowiankę Ja tam tylko czekam aż skiśniecie w tych hejtach, lub zwyczajnie się wam znudzi i nauczycie się w końcu prawidłowo zaczepiać ludzi a tym że macie inne zdanie na dany temat. To jest temat do dyskusji a nie wyzywanie mojej mamy od prostytutki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna refleksja tylko stare po 40-60 sa godne uwagi dla Nowego bo są mądre, maja coś dopowiedzenia podziwia je. Żadna 25-35 niestety nie zda tego egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:39 coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż gościu (a raczej babo) udało Ci się na tyle, że zrobiło mi się przykro:( a wiesz dlaczego? Dlatego że dbam o siebie i cały otaczający mnie świat jak raczej rzadko kto:( mam poczucie własnej wartości mimo trudnego dzieciństwa:-O mam też podobno poczucie smaku, a robisz ze mnie niesmaczne nie wiadomo co:( kłam dalej, wiem, że pragniesz, bym pomachala łapką i napisała "żegnajcie":( kłam o wspólnym ze mną pisaniu, o tym, że brak mi zasad, że mam pstro w głowie, źle o mojej rodzinie, jeśli ma Ci ulżyć :-O oby nigdy nikt tak Cię nie ranił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Cześć :) Co słychać oprócz tego co widać ? ;) Nowy bawisz się z Azorem ? Masz zdrowie ;) :D Czerwony, czy bordowy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Się zgrałyśmy :) Słodka ? Idę potańczyć. Impreza jest w pięknym zamku. Masz jakąś szaloną kieckę ? Dawaj do mnie. Świetną kuchnię tam mają. Pobujasz się, popróbujesz dobrych rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×