Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Nie bawię się z Azorem tylko próbuję go nauczyć podawać łapę. Mam do tego końskie zdrowie i cierpliwość, których nie nałapiesz w sekundach. I jak co to, czerwony. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, mój ulubiony piłkarz strzelił pierwszą bramkę, byłam dziś zmuszona wręcz do oglądania powtórek najlepszych fragmentów;) i dziś naprawdę poczułam, że idą święta :) oby Ci się, zlosnico, odmienilo chociaż na ten czas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto was (niestała, ss, błędny, frida, smof i nowy) tutaj chce ? -nikt, oprócz was samych wymienionych. Nie zastanawiacie sie dlaczego ? :D Co wnosicie na forum ? -nic wartościowego. Jakich porad udzielicie ludziom u dorobku ? -żadnych wartościowych. Czy jest tutaj chociaż jedna osoba spoza waszego kółeczka której pomogliście słowem ? -nie ma. W sumie wystarczy nie zgadzać sie z waszymi poglądami, ba mieć inny gust muzyczny aby mieć kilka tematów hejterskich i być szykanowanym. To kto w takiej sytuacji będzie was tolerował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na forum nawet jednej osoby wobec której taki nowy czy frida nie dosrywaliby przez 10 lat. To jest ich dorobek. I teraz pytanie, po co to żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu jesteśmy do udzielania porad? :D A spytalas kiedyś o coś? Napisałaś "doradz mi, Slowianko":-O sama nie wiesz czego chcesz i o co Ci chodzi:-P przyjmij do wiadomości, że jesteśmy tu dla siebie:) każdy, kto będzie pisał jak człowiek, miał własne argumenty, umiał je obronić nie wyzywajac i obrazajac innych, będzie przytulony do cyca, jak Płock:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo się obudziło :) hallelujaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czerwony lakier do paznokci. :D Obawiam się, że ten pies ma niewiele rozumu i nawet proste sztuczki to dla niego za dużo. :D Poproszę obraną mandarynkę, bo lakier mi schnie ;) . https://youtu.be/ciLphjzRk4I :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Hmm co do tego cycka, rozumiem, że piszesz o swoim ? ;) :D Właśnie. Płock pewnie pijany radością po wygranej ? 3:0 ? No no,no. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobaczka nie umiała obronić swoich argumentów w zaczętym przez siebie temacie aborcji.pomimo ze temat skrobania nie jest jej obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też:D zaraz któryś chłopak Ci rzuci, możesz wybierać ;) I proszę zejść z mojego męża i matki Piotra:) podobno kobita potrafi zasadzic słownego ciosa, on natomiast kocha boks:) żeby nie było że nie ostrzegalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Kto was" x A każdy, tylko o to nie pytacie. Pani Słowianka aż tupie nóżkami, by popisać sobie o życiu. To samo z innymi, chcą być erotyczni na erotycznym, ale ciągle coś. :O a to temat się zacina , a to spalone włosy a to Widmo a to garnek a to pedofil. Przecież my tego nie wymyślamy, mamy na głowie stawać, by było kogo opluwać. Mże tak dla odmiany pokarzcie na co was stać a nie ciągle wypominacie że jesteśmy starzy, to was wkuṛwia? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gdybym nie odebrała, znaczy książę dojechał, ;) albo zabiłam się w moich nowych, pięknych metrowych szpilkach :D:D W programie jest machanie chusteczką z zamkowej wieży, a schody strome jak cholera ;) :) Kawalek na śniadanie ? ;) https://youtu.be/gVUN-D09jls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka słowianka dziś Trzabyłoby być niespełna rozumu aby wymagać od ciebie, niestałej, błędnego, fridy, smofa, nowego jakichkolwiek odruсhów ludzkich, czy czystych intencji. Rozumiesz już tępa wywłoko ? Obok was normalna część społeczeństwa przechodzi jak obok żmij jadowitych. Gdyby was nie było na świecie, to ludziom żyłoby sie lepiej. Skoro zależy wam na tylko swoim towarzystwie, to dlaczego nie udacie sie na prywatne forum ? Bo udusilibyście sie we własnym smrodku ciągłej wzajemnej adoracji. A tutaj macie możliwość wyżycia sie na innych z nieloga. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Aż sie wrócę ;) Nowy ? Tylko nie starzy, co ? No :D Premiera jeszcze, bo mnie tu chwilę nie było a kilka rzeczy się wydażylo :) https://youtu.be/1cfbZdnn9KY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy i boks ? Chyba sparuje z gimbusami. Przecież ten osobnik drży na samą myśl gdyby został zidentyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że chociaż nowy sie nie rozmnoży, bo jak do tej pory nie udało mu sie zainteresować sobą nawet patolke, to już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta "elita" skurwіаłego towarzystwa wykazuje dodatkowo starastwo, średnią wieku 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka ??podobno na 50+ szukają didzeja na wieczorną dyskoteke🖐️ łapiesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi troszke chce mi się śmiać Słowianko bo dawałas swoją fotke na której widać zgola coś odmiennego niż zadbanie i starannośc o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
no proste :D ..jak świński ogon. przynajmniej dla mnie. gwoli wyjaśnienia: nie zgadzam się z wypowiedzią gościa, jakobym nigdy nie udzielała porad. owszem. zdarzały się tematy na których porad udzielałam. bezpłatnie! (w gazecie codziennej otrzymuję za to wynagrodzenie). na przykład, jedna z kafeterianek prosiła o radę w sprawie większej uległości wobec partnera. chciała sobie pomniejszyć jajniki tak, aby jajeczko było mniejsze od plemnika. udało mi się ją przekonać do zamorzenia ich głodem. była mi bardzo wdzięczna i powiedziała, że skorzysta. takie przykłady mogłabym mnożyć, ale mi się nie chce bo jestem leniwa. co do hejtowania, to już inna sprawa. za to mi płacą. otrzymuję miesięcznie pieniądze wirtualne. nie jest to kwota oszołamiająca, bo zaledwie 3.456,17 zł. na drobne wydatki jednak starcza. pozwala mi to nie naruszać miesięcznego dochodu z mojego prywatnego gabinetu dla miłych panów, wielbiących moje obwisłe cycki i sflaczałego k****a:D a teraz dzień dobry wieczór bejbusie :) dziecko 👄 baw się dobrze. nie połam szpilek.. a jak połamiesz, to też żaden problem. kupisz następną parę :) sisi, nie przejmuj się głupim gadaniem. Ty wiesz najlepiej jaka jesteś, My wiemy jaka jesteś.. a gość niech pisze co chce. widocznie jest samotny i nie ma do kogo gęby otworzyć :) michaile z miasta, skąd wiesz że za mną tęskniłeś? miałeś jakieś konkretne objawy? na przykład ból brzucha, nadmierny apetyt, brak apetytu, zaburzenia snu.. albo senne wizje na jawie :P a tak poza tym, to przestań rzygać słonikiem. już nie wiem który raz piszesz o tym samym. uważaj.. bo pomyślę że siedzi ci w żołądku.. jak przysłowiowy wrzód na d***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spamuję z gimbusami :O :O teraz szukam bardziej bocznego wyjścia Będzie mi łatwiej bo dostałem buziaka od Pani Słowianki : a ten szminki ślad wiele dla mnie znaczy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzyki @ sie zagotowały i sprowadzono najbardziej zryty łeb fridzie we własnej osobie aby bronić te kloake. Fridzia skoroś taka wylewna, to opowiedz jak figlujesz ze "strażakiem" jacentym ? Masz beke, że wykorzystujesz niepełnosprawnego umysłowo i robisz sobie dobrze no nie wiem czymś gumowym, bo w twoim wieku sama rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty nie jest niepełnosprawny umysłowo. poza tym jest świetnym strażakiem. nikt nie potrafi tak sprawnie ugasić pożaru, jak właśnie on. jeśli ci przeszkadza że rozmawiamy, to tylko i wyłącznie twój problem. a teraz bujaj się frajerze :) .. na chmurze chorych wyobrażeń 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś Bałuty nie są bezpieczne, trenuj trenuj. Ale jak widać na fotce tej co latała po forum, to nos miałeś nie raz łamany. Jaki z ciebie bokser skoro bałeś sie solówki z dużo niższym Wilkiem. Ciekawe co jeszcze SS o tobie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×