Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

dziekuje piekna:))) tobie rowniez pieknego milego spokojnego piatku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest Dzień Tramwajarza 🖐️i co Wy z tym zrobicie?ja wierzę że każdy ma prawo kochaćżyć i śnić jak chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj ; miedzynarodowy dzien eliminacji przemocy wobec kobiet(Psychicznej jak i fizycznej) swiatowy dzien bez futra:) dzien swiatowego pluszowego misia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Dziesiec stron mnie minelo o ja biedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In:) mój mąż nie jest balwanem 😭 jest świetnym facetem a pisałam o mojej traumatycznej przeszłości, właściwie dzieciństwie :( ale nie chce dziś do tego wracać, kiedyś :-O Co robimy w piątek? :) pewnie każdy coś innego;) do południa sadzilam z tym, co to niby marchewką mam go żywić :-P choinki, potem zrobiłam gzike i pyrki w łupinach;) później sałatkę a teraz leżę już i pachnę i mam pytanie :) jaki prezent chcecie ode mnie na święta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce gwiazdke z nieba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dramatyzuj Jacku;) byłbyś biedny, gdybyś nie mógł chlupnąć :) :-P Niestala mnie wkurza:-O taki jest efekt pt."ja o sobie pisać nie będę":-O zasiala jałowiznę i poszła:( napisalaby chociaż czy była ostatnio na randce i czy ta zakończyła się śniadaniem :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm:-O a potem się dziwić, że zawiedzeni bo spodziewali się biletu do Dubaju :-O nie nauczono Cię, gościu, by cieszyć się ze wszystkiego?:) może niektóre prezenty nie są trafione, fakt, ale trafiają tylko niezli strzelcy, mojemu trzeci raz się udało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonino twój mąż jest balwanem a ty masz rogi :-D Bałwanem że się z tobą ożenił tłusta słonino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...nic do powiedzenia tylko linki..." x To Ją chociaż raz mądrze sprowokuj, bo naprawdę człowieku robisz się śmieszny. :O Nie masz innego sposobu na życie, tylko monotonnie czepiać się ludzi? W taki sposób próbujesz na siebie zwrócić uwagę? Naprawdę weź się w garść, bo z tej nienawiści do osób tu piszących w końcu pękniesz jak balon. :O Chcesz się mądrować, chcesz mieć ostatnie słowo o 23:59:59, proszę cię bardzo, znając Niestałą, nie będzie miała nic przeciwko temu. Choć nie jest to z pewnością dla Niej miłe, to i tak zrobi po swojemu. Ma ochotę, to tylko gra, coś Ją weźmie na pisanie, daje aż Jej atrament się skończy. :) Tylko tobie wiecznie coś ci się nie podoba. Robisz to z własnej woli, czy ktoś cię opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, randki to wygryw :D Jeszcze o nas zupełnie zapomni i kto zadba o karuzelę? :( Ty? Mocno się ożywiłaś ostatnio Pani Słowianko, jakbyś uwierzyła, że warto jeszcze coś tu napisać, tak naprawdę od siebie. :) ;) Mi się podoba, ale bywasz bardzo kapryśna. Teraz masz falę, za chwilę łapać doły. Wiem , życie, ale jesteś osobą "publiczną" a ta nie może sobie pozwolić na zachowanie typu, czasem słońce, czasem deszcz. ;) Niestałej nie da się zastąpić, ale wygryw jest najważniejszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, dziesięć stron bez skandalu. Nic nie straciłeś. 💤. Choć to erotyczny, to już dawno zapomniano tu o możliwości wymiany płynów ustrojowych. Jeszcze trochę a przeczytam sobie jak to Płock pierwszy raz w życiu trzymał dziewczynę za rękę. Jak się chłopak otworzy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"słodka słowianka dziś Inusmiech.gif mój mąż nie jest balwanem beksa.gif jest świetnym facetem a pisałam o mojej traumatycznej przeszłości" Wieczorne przygłupów rozmowy :D Zachowujesz się w chooy nie fair wobec męża piertoląc o nim jakims debilom z idiotycznego forum. Zachowujesz się jak zapocony maniak seksualny mocno podniecony internetem. Od 10 lat. Słabo gwiazdeczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel dziś "Dziś jest Dzień Tramwajarza..." x Jak to co zrobiłem. Z przekory pojechałby trolejbusem, ale u mnie w mieście nie ma ni jednej linii. ;) A tak na pół poważnie. Serio, ktoś na forume napisał "kierowca tramwaju" i to opisując jak najbardziej poważnie swoją przygodę z tramwajem. :D A wszystkim motorniczym 🖐️ a tym z biustem dodatkowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ...Zachowujesz się jak zapocony maniak seksualny... x Przyjaciel, też różnie się zachowuje. Przestań mierzyć ludzi swoją miarą. To co widzisz, to tylko czubek góry lodowej. Prawda jest taka, że oni wymienią między sobą posty i będą sobie w jakimś tam sposób bliżsi, niż ty znajdziesz miejsce by się wypróżnić. Dlatego Oni piszą jak ludzie a ty szukasz tylko miejsca gdzie tu zrobić kupę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre In:-O są na świecie i takie kobiety:( jakkolwiek wyobrażam sobie odejść od chłopa, tak trudno mi zrozumieć jak można nie zabrać ze sobą dziecka :-O Ja nie wyobrażam sobie rozchylać nóg przed kimś innym:-O za ładne oczy, grubego ku.utasa czy podniecajacą mnie męskość z odrobiną chamstwa:-O gdyby nie przeszłość pewnie byłabym inna:) obym dała radę za mc w rocznicę ślubu:-P ;) Panie Nowy:) ja mam wciąż słabość do Ciebie :-O nie aż tak wielką, by pozwolić się dotknąć:-P ale taką, która pozwoli spokojnie wyjaśnić Ci, że to hormony:) sama czekam na finisz tej cholernej mieszanki, tego geglania wszystkiego, co tylko można odczuwać:-O byle do Twoich urodzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Wolałbym zamknąć Ciebie niż siebie otworzyć, wielu by to wyszło na dobre :D for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie słabość Pani Słowianko, to cierpliwość, za którą Ci serdecznie dziękuję. :) ❤️ To dzięki Tobie chce tu jeszcze zaglądać i konstruować złośliwości, które powinny przejść dawno do lamusa. Wspólnie troszeczkę się tu zasieliśmy, ale ja nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Nowy ale ty jesteś Goopi. A CzyraczkA ma tyle samo polotu i tyle samo wnosi do karuzeli co ta gęś swoim spamem gę gę gę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonina ty to jesteś patologia. Stary cię g****il i niezle ci to zrylo psyche. Pewnie dlatego teraz szukasz boltza byle gdzie z byle kim. Ten bachor to tez pewnie prawdziwego ojca nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Fajny koncert widziałam :) Dostałam nawet autograf i przytulenie :) Kto rano idzie do roboty łapka w górę :O ;) I rogalików muszę zrobić tonę, bo cholera obiecałam. Szlak jasny, kiedyś sobie przyśrubuję język do Barbakanu, żeby uniknąć konsekwencji mielenia. :O Idę spać. Nie komentuję, bo wypiłam chyba za dużo jakiegoś czeskiego ciemnego piwa ;) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×