Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
A to ja ponoć zbyt często raczę się piwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj "Oj Nowy ale ty jesteś Goopi" x Nie muszę być moondry. Bycie głupim nie jest tu zabronione. A ja potrafię to wykorzystać dla własnych celów. Dlatego mocno się zastanów co i do kogo piszesz. Co wpis to się kompromitujesz. Kto cię nasłał? Ciotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock :D 🖐️. Biegasz, trenujesz, dbasz o zdrowie, ale jak złośliwie chcesz odpisać, to wychodzi z Ciebie resortowe dziecko. Co, tata nauczył że za złe słowa można zamykać do więzienia. I krytyka Twojej jałowej postaci ustanie. :D :D 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj x Myślałem że już Srata Mamuta osiągną dna i nic tego nie przebije. Myliłem się. Właściwie to sobie tego nawet nie wyobrażałem, że można tak się zachowywać do kobiety będącej w ciąży. :O Wypieṛdol siebie człowieku na jakąś bezludną wyspę, bo ty nie potrafisz żyć w społeczeństwie. Karuzela jest jak najbardziej dla wszystkich :), ale nie dla ciebie. Ty koniecznie musisz ochłonąć i to z daleka od innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Od moich rodziców to trzymaj się z dala, dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Płock, to się więcej nie powtórzy. Na zbyt dużo sobie pozwoliłem. Mój błąd. Przepraszam. x Post powinien wyglądać tak: Łatwiej Ci zamykać ludzi do więzienia, bo Ci nie wchodzą w słowo, niż przyjąć na klatę i napisać jak jest. Jesteś tym, kim są Twoje podszywy. :P Miałeś takiego, lepszego od oryginału? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jeśli rzeczywiście tak jest, to tylko fatalnie o Tobie świadczy, w końcu Twoje podszywy są poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki i ludzkiej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego czasu były bardzo dobre, bo zabierali się za to mistrzowie parodii a nie chuj̣ki od garnków, czy wyzywania od najgorszych kobiety w ciąży. :O Mam nadzieję że Tobie Płock tak nie odwali. :O :O Na razie psycha Ci nie siada. Mało tego, nadajesz na nocnej zmianie. Mi już się czasami oko zamyka, ale jesteś obserwowany Płock i będę pierwszy, który nie poda Ci ręki jak się przewrócisz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonina sama zapracowała na swój wizerunek. To taki damski odpowiednik ******** wszystkiego co na drzewo nie s/p/i/E/r/D/a/l/a. To ze w ciazy w niczym jej nie przeszkadza dalej zachowuje sie jak s/u/ka w rui :D do tego wszystko co pisze, jest w jakiś sposób nie smaczne ,smutne, przedstawia obraz patologicznej zaniedbanej Maryny śmierdzącej o zaniedbanej. Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wpadamy na siebie z Panią Słowianką już jakiegoś dłuższego czasu i nigdy nie odniosłem takiego wrażenia jakie, ty próbujesz tu sprzedać. Czasami odnoszę takie wrażenie, że masz jakiś swój ukryty cel w tym wiecznym demonizowaniu Pani Słowianki. :O Pisze o pieprzeniu jak mało kto na forum erotycznym, zaznaczam!!! W swój specyficzny sposób. :) Czy to powód by aż tak Ją wyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście wczoraj aaaaa ty durny pedofilu debilu, czytasz czasem co piszesz? niestała niby ma polot i fantazje? niby umie inteligentnie pisać? dała popis w temacie aborcji i to starczy. pierwsza włożyła kij w mrowisko, a jak została zalana falą przeciwnych wpisów to podkuliła ogon i spieprzyła. a najlepsze było to że wpisy w większości nie były hejterskie, tylko konkretnie argumentowane, a niestała spieprzyła pisząc że to nie forum na taką dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aaaaa a dziwisz się? męża widuje raz na 3-4 miesiące, jak przyjedzie na weekend to jest taki wymęczony że nie ma siły jej roochać, to się głupoty w głowie lęgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, nie jestem pedofilem i wbij sobie to w końcu do swojego zakutego łba. To co robi Niestała ze swoim ogonem i w jakie mrowisko wsadza kij, to Jej sprawa. Zupełnie nie znam sprawy a ty przychodzisz tu z samego rana, ani dzień dobry, ani pocałujcie mnie w dụpę, tylko szczekasz jak wygłodniały kundel. Na Karuzeli jesteś człowieku. Ludzie jeszcze dobrze oczu nie otworzyli a ty im zaraz skaczesz do gardła. Ktoś ci wczoraj wyjadł krem z rurki? I kim ty w ogóle jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa przyznaj się dla kogo pracujesz. Tacy "goście" z dụpy się nie biorą zawsze coś grubszego za tym stoi. Samotne wilki, jak już napadają, to robią to w taki sposób by raz na zawsze ich zapamiętano. :) Przyznajesz się, czy metodą motywów i wykluczeń mam zgadywać? To zagrajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pedofilem bo róóchasz małe dzieci :-( I to jest naprawdę żałosna obrona NC :-O Nie wiesz już co pisać to pieprzysz o niczym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co pisać? Popatrz na siebie. Jak tu wpadam w weekendy, to nie widziałem bardziej żałosnego człowieczka. :O Naprawdę ostro musisz się wziąć za siebie, bo twoja psycha trzyma się ledwo na włosie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak calkiem powaznie jestem elegancka dziewczyna:))do tego nieza"SZTUKA" :D:D posiadam to co powinna posiadac prawdziwa kobieta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuka, jest sztuka. ;) ale znaleźć wyjątkową i do tego by wyglądała jak ta z Twojego avatara Martuś, to problem. :) :P Nie wiadomo jakim samochodem podjechać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
limuzyną z kierowcą :) w gratisie naturalnie musi być zmrożony szampan i truskawki w wytrawnej czekoladzie :classic_cool: no i ty.. doszorowany, ogolony (lub nie), zestrojony jak przysłowiowy szczur na otwarcie kanału :) 👄 dzień dobry kochane dzieci :) co za pogoda.. ;) http://www.wiocha.pl/1385747,Zycie-to-nie-bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pruuuut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobryDzień Zrównoważonego Psychicznie Mudżahedina jest dopiero jutroa dziś Fidel umarł, to jakoś trzeba się zachowywaćmoże śniadanko do łóżka, zielone żeby była nadzieja. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dobry karuzelo z tego to miejsca serdecznie chce pozdrowic aniolka co to jest a mowi ze nie i mojego skarbeczka :) jak rowniez rudaska co to w przellocie mignął wziął był i już zniknął. wojenki wojenki :D nie znudzilo sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się opiertalasz analfabeto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×