Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

SZOKE 100% :D Najpierw rozpruwa się Przyjaciel, od serca rozmawiając sobie z Panią Słowianką o życiu. (Swoją drogą mocno zapowiadający się wątek :) ) Później w mało wyszukany sposób uderzyłem pięścią w stół, by nożyce się odezwały. O dziwo nie musiałem długo czekać. Zaraz dostałem z liścia od nawalonej grochami Evy. I już jestem prawie pewny, że wszystko co z Karuzeli ma zrobić melinę :O :O wychodzi z tego źródła. Przy "Ciotkach" Krzysiek Widmo Widmowski, to pikuś. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kapitan kontrwywiadu Krzysztof. ma teczki na każdego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciela zawsze odbierałem jako forumowego błazna :O Pomyliłem się. :( Ale od czego jest Karuzela :D Zawsze sprowadzi mnie na dobrą drogę, bo dbają o nią Dziewczyny :) a nie rozdygotane jak galaretka, nawalone grochami, mocno niedopchnięte "Cioteczki" :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A TY JESTEŚ PEDOFILEM NOWEUSZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak, tak... Legenda we własnym umyśle. :O Wystarczy że przyjdzie ktoś bardziej oczytany i Krzysio nie wie do, której nory ma spieṛdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem. Chyba że Pani Słowianka, Niestała i Nieaniołek są niepełnoletnie, bo takimi, że tak nieładnie napiszę kobietami lubię się otaczać. Z Nimi zgubić, to jak znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fikaj pedofilu do kpt. Krzysztofa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnie udajesz idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie "fikam", tylko piszę jak odbieram tego gościa i tyle. 💤 Jeszcze nie raz o nim tu usłyszymy, Za cholerę nie odpuści, by wymazano go z mapy f8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie będzie zbyt wiele ponieważ idę uprawiać seks;) zwykle robię to częściej niż co 3-4 miesiąc, ale Ty gościu przecież wiesz lepiej :) Jak pisze słabość, Panie Nowy, to wiem, co piszę A może Ci się tylko wydaje In?:) skoro robisz wszystko, by spotkać się z Czytaczką?:-P I jak można nazywać patologią kogoś, kto mimo złego potraktowania już jako dziecko, założył jednak zdrową rodzinę? :( trzeba być kretynem :-O Do listy pt."czego zazdroszczę slowianie" dopisz- orgazmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazmy i alkohol slonico. Napisz kiedy kupe będziesz robiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że tak się w trące w twój hejt. Chciałem przypomnieć że Karuzela posiada również sanitariaty. :) Mało osób zwraca na to uwagę i swoje potrzeby fizjologicznie załatwia tam gdzie stoi. To dotyczy głównie pomarańczy, bo niebiescy goście, którzy chcą się zakręcić intuicyjnie kierują się do miejsca do, którego nawet król chodzi piechotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE POSUWA MAŁE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czy oni zawsze muszą człowiekowi spieprzyć weekend przegrywając z przeciętniakami? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock vel Koke co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co oglądałeś, Płock, ale ja tam radość z wygranej Realu widziałam :) Jednego chyba jednak nigdy nie pojmę:-O jak można pompować tak wielką kasę w piłkę, gdy na około tyle biedy, głodu i chorób:( wiadomo, rzeczywistość nie jest tak zła jak w Zbrodni i karze;) ale pustych skarbonek wszędzie pełno:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsennosc to kolejny rozdział do przeżycia:-O jedni po wszystkim muszą zapalić, inni biorą się za dyżur:) lubię palących facetów :-O niby to takie go.owno a dla mnie to męskie jednak:-O w nocy się dużo gada czy tylko gra?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam sobie:) nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał, In, ale uważam że każdy z nas siedzi tu z dwóch powodów:) po pierwsze chce wypełnić jakąś pustkę, czegoś nam brakuje, mnie na przykład kogoś, a za tym idzie brak rozmowy z równym sobie, bo przecież z dziećmi nie można o wszystkim, chociaż już kumpelą jestem dla nich aż za bardzo :-O po drugie to wciąga, jak widać;) ten obcy jest zawsze bardziej tajemniczy a to nas raczej kręci :) trzeba tylko mieć świadomość, że nie jeden stracilby przy bliższym poznaniu, więc lepiej bez innych kroków do przodu:-O chociaż ja bym tam wyjątek zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do tego wątku, póki jeszcze papieros (chyba drugi) się pali;) chwilami mnie to przeraża, uświadamia, że nie znamy samych siebie tak do końca:-O czy pisząc o słabości mam na myśli, że mogłabym stracić głowę i coś więcej?:-O nie :) ale chcę, żeby wiedział, że myślę o nim wyjątkowo, że chociaż wszyscy wyzywają go od bałwana:-O co mnie smuci, ja czuję, że jest mi bliski:) nie jak ktoś, z kim się idzie do łóżka, ale jak ktoś, z kim czuję równy poziom:) trudno to wytłumaczyć, to jak wymyślić coś sobie, szukać pół życia, stracić wiarę że istnieje i po latach uświadomić sobie, że jednak dobrze się czuło :) ciągle wierzę, że znajdzie się kobieta, która zauważy to coś, nie każdy to ma:) a wierzcie mi, mam nosa do ludzi z potencjałem :) A teraz tuli, tuli i aa;) plany na niedzielę? byczymy się:) i rozpoczynamy adwent a co za tym idzie, zaczynamy czekać, a to kręci najbardziej ;) P.S. Wypinam tyłek na hejt :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Czyżby to oznaczało że D ejt będzie miał swoje 5 min? :D Cześć słodka też nie możesz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to mnie to troche bawi :D gość który wie wszystko a tak się myli :D Siedzi to sobie na d***e i na dwór nie wychodzi , myląc życie z jakąś marną egzystencją. W*****a go że inni mają jednak coś na kształt życia. Jak czytam jaka to jest czytaczka :D tymbardziej że ja wiem jaka jest bo na dwór czasem wychodzę a i tak się składa że ona też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperdalaj MMartha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×