Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Fermenciarzu?Kokos zaraz wbije 8 bo bliżej spacji :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onan jak masz na imię?Adam, Piotr, Jakub, Milutki1981, Krzysztof Widmo czy Damian detektyw? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest po prostu Onan Rękojepca i tak ma w dowodzie wpisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onan ma wiele imion:Adam-Koke,Andrzej-Władca Lalek, Igor-Ajgor,Arek-Gośćwawa;Jakub-Milutki1981;wiek i miejsce zamieszkania też inne,w zależności od nicku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ten temat. To było coś o seksie. To tam pisali i fajne to było. Ale nie pamietam dokładnie co za temat. Boziu kaka ja już stara jestem ze pamietam tematy z 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam ze fajna nowy miałeś stopkę. Śniło mi sie kochałem cię jak nigdy nikt. Albo coś o Ań No tak do niej pisałeś. :)ale to dawne czasy i mam miłe wspomnienia z tego roku. Milsi ludzie chociaz i wtedy zdarzały sie wulgaryzmy i podszywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zlot smieci z pomaranczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoninka mi nie pasuje do Nowego, tamta Anka pasowała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE NOWY TO PEDOFIL I WOLAŁ DZIECI :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofil to cię zrobił czubie 17.18 :-O matka powinna cię wyskrobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten tłok to prawdziwy czy sztuczny? :) muszę to napisać:-O nie wierzę ku.urwa:-O Ty Niestala nigdy nie palilas? :-O dlaczego wszystkim się wydaje, że jak już pali to od niego wali:-O? pasty do zębów nie ma?:-O do tego nie trzeba się zaciągać pod wiatr :-P Jaki romans?:-O nigdy go nie będzie, z wielu powodów:) nikomu nie pozwolilabym zepsuć tego, co z trudem budowalam tyle lat:-O sobie nie pozwolilabym :) gdyby nawet się okazało, że podobamy się sobie, że jest chemia w realu:-P jesteśmy jak Adam i Ewa i proszę tu nie wyszukiwać węży i jabłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwni jesteście myśląc, że nie można się spotkać z kimś po prostu na kawę w imię wspólnie spędzonych lat na wirtualnej zabawie w piaskownicy ;) nie pojmuję jak można zakładać, że wszystko musi się skończyć stosunkiem plciowym :-O ja mam już swój świat:) ale lubię wprowadzać do niego nowych ludzi :) niezależnie od płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowego jakbyś wpuściła w siebie to nie zadowoliłby cie swoimi 10 cm, masz wielkie pisdzicho jak studnie hipopotamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu pisał o seksie ??? Głodnemu chyba chleb na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma jakieś wspomnienia:) i niech je sobie pielęgnuje jak chce :) każdy ma jakąś przeszłość, która nas zmieniła:-O łatwo jest osądzać:-O ja tam mogę dać swoje buty, przejdź się jeden z drugą, zobacz, jak było śmiesznie :-O może wtedy przeprosisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyraczko jesteś piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór przyjaciele i wrogowie :) 🖐️ Moja próżność nie zna granic. Spokojnie mogłem sobie odpuścić dzisiejszą wizytę na F8, ale... Ale musiałem sprawdzić, czy nadal jestem w centrum uwagi. Wiem, wiem to świadczy o pewnych brakach emocjonalnych i pewną pustkę powinienem wypełniać wypełniać czymś innym niż prowokowania pomarańczy, by grzebały w śmietniku historii. Nawet podszyw się trafił. Ten z najbardziej złodziejskich, bo trudny do odróżnienia na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Skoczek :D Potrafiła sprawić że pewne sprawy zaczęły nabierać realnych kształtów. Wtedy byłem głupi i bardzo naiwny. Szybko owinęła mnie wokół małego palca. Pisała świetnie w bardzo bezpośrednim ale dobrym stylu. Łyknąłem to jak młody pelikan :) Po tej "przygodzie" nie mam żadnych traumatycznych przeżyć i Ona również. No może przez jakiś czas była mocno rozczarowana, ale coś takiego nie niszczy człowieka a wręcz uodparnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy miałeś sie określić ciulu bosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traumatyczne przeżycia. Nie tu :) Zdaję sobie z tego sprawę że będę opluwany. To że nie przechodzę na priva z nikim na F8 wynika z prostej przyczyny. Chcę stawać przed Wami nagi,, bez układów poza anteną. I jeśli wybuchnie jakiś skandal, czy romansidło, to wszystko będzie dla waszych oczu. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak ma to zrobić, skoro temat się ciągle zacina. I bosy, ale w ostrogach. Pamiętaj o tym, kiedy kolejny raz zaczepiałabyś moją skromną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym sie rozczarowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na tamte czasy to byliście fajna forumowa para. Ona cię zdobywała chyba długo. Aż wkoncu pękłeś. Byłeś o 10 lat młodszy a czy naiwny ? Każdy był i jest bo w coś trzeba wierzyć. Jsk nie wierzysz i nie dążysz do celu to nie masz nic. Piszesz o Kasi ze była miłością twojego życia wiec dlaczego tak łatwo odpuściłes? Może ona chciała żebyś powalczył o nią o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Czytaczka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałem że mnie rozczarowała. Jeśli to pytanie skierowane było do mnie. To bardziej ja zawiniłem. :( Tradycyjnie zgubiła mnie zazdrość I podszyw, tak skuteczny, że jak prawda wyszła na jaw, to dała sobie spokój. zmieniła nicka i z sukcesami radziła sobie na F23 :) Przygoda dobiegła końca . Temat usunięto i wszystko trzeba było zaczynać od nowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda :( fajna była z was para;) ze Słowianka już nie widzę tej chemi , tamto to było jakieś takie lekkie spontaniczne a tu jakby na sile wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sZkoda ze ty wszystko psujesz nowiutki. Zostaniesz starym kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam ten temat:p szkoda ze usunięto. Fajna by była pamiątka w czytaniu po latach jak to kiedyś było. Bo i was pomarańcze atakowały jak romans trwał w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×