Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

gościu, delikatnie ujmując, masz problem z wyobraźnią. twoje teksty to patologia. jacenty, kochaj kogo chcesz.. bylebyś kochał. a najbardziej samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież od Słowianicy trąc***atologią na kilometr! Widocznie stary za mało jej poużywał za młodu hahaha.Albo wręcz przeciwnie i teraz wszystko jej sie kojarzy z seksem i mało tego siedzi w tej kloace a dzieci zaniedbane musza same sie nakarmic i zając sobą bo ta idiotka siedzi na forum i popuszcza szpary ! :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gościu siedzisz na kiblu z komórką w ręce i dlatego masz czas? Ja też mam rade dla ciebie :classic_cool: Mniej jedz !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Czyraczka wyszła zza krzaka tym razem jako gość bo pewnie napier/dala na innych tematach i hejtuje :D Dzifko do nogi raz.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kochałem jacusiowi pompa nie odpaliła na czas i sie stodola spaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku może gdybyś był bardziej stabilny emocjonalnie, to Friduś zwróciłaby na ciebie uwagę :o Póki co pozostaję ci ja, skrzydlata kobieta niczym motyl wznosząca się ku górze, erotycznie kręcąca odwłokiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak :) Pasujecie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smofiku, może jeśli twoja sikawka będzie większa, a umiejętnościami łóżkowymi przebijesz Jacka, to się nad tym pochylę. Póki co, zawiodłam się twoim ciągłym znikaniem bez słowa i adorowaniem innych. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale niesmak pozostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
❤️ Musia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś hahaha ,moze napiszesz kto do mnie pasuje:)) wrozko:)))plci meskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJ
Oj ja bardzo lubię ciasta szczególnie do kawy. Czasem i sam coś upiekę jak mam ochotę ale jednak bardziej mi smakuje jak ktoś coś dobrego upiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to podszyw Muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one ciebie nie bo konfitura jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pieke wspaniale ciasteczka :)) ktora zawsze robila moja babunia:))Kruche ciasteczka na smalcu wyciskane z maszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedalbys gdyby cie olaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu to z niebieskiego wylogowana stara kurfo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Powiem po twojemu bo nie zrozumiales MNIEJ ŻRYJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.00 Bo co, obronco przyglupa i frajera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafi mu sie, predzej czy pozniej. Naiwnosc i desperacja wystepuja na tym swiecie w ilosciach nielimitowanych. A kazdy idiota z dlugim jezorem i krotka sikawka predzej czy pozniej dostaje okazje zeby jeszcze raz zachlapac sciane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak dla zdrowotności Nie ma co żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw dla zdrowotnosci, a pozniej placz bo debil po zlosci ujawnia priv. A pewnie, niech sie bawia. Tylko nie zaszkodzi czasem przypomniec Jacusiowi jaka jest zalosna peezda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłem. :O Oczywiście nigdy się z tym nie pogodzę i zapytam retorycznie modełłe, dlaczego tematy się zacinają? :O Jeszcze nie spotkałem się z takim forum, gdzie trzeba przepychać tematy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Smof zawsze testujesz swoim patykiem. Jak się poruszy, to znaczy nie gowno i zaczynasz swoją zabawę, co? Przyznaj się, bo jak się Ciebie przyciśnie, to nie zaczynasz się nagle jąkać, ale zaczynasz pisać jak człowiek. Osobiście po kim takim jak Ty spodziewałem się więcej, ale im więcej błaznujesz, tym lepiej dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam Martusia zaczyna nabierać pewności siebie. :) To bardzo dobry znak. To dobry znak. Nie ma tu bowiem na forum bardziej płochliwej osoby niż Martusia. Jeśli Ona się tu dobrze czuje, to znaczy nie jest tu tak najgorzej, choć wiadomo, nie tylko pomarańcze, ale i chamy z "Ero" potrafią napisać coś, co niekoniecznie ma wspólnego z kopulowaniem, ale i tak nie przechodzi to obojętnie. Stąd te napady i wyzwiska, jakby miały coś zmienić. :O Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×