Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati1980

Niedługo nowy rok znowu będę piła sama przed telewizorem

Polecane posty

Gość gość
{20;15} gosc dzis {18;31} skąd ta pewność chętnie cie poznam.X Poznamy się, jak masz naimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20;15)gosc dzis {18;31} skad ta pewnosc chetnie cie poznam.X Poznamy sie? jak masz naimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (16;52) Mutti tym bardziej ci dziękuję.Pozdrawiam xxxx również pozdrawiam, może w tym roku aż tak bardzo się nie upijesz. Do sylwestra jeszcze daleko. Dlaczego jesteś tak zrezygnowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxxxx jesteś Mutti? Już się gubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech gdybyś ty wiedział(a) co ja przeszłam, przeżyłam, ach brak slow ale to juz historia powodzenia innym. Nikt mnie nie lubi i nie kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sobie na to zasłużyłaś. Nie zapominaj, że każdy jest kowalem swojego losu. Masz to co sobie zbudowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;38 Jestem, jestem mutti nie-wiem jak dalej żyć, nie wiem co dalej, martwię sie o swoja przyszłość, jestem na straconej pozycji a ksiazka Potęga podświadomości mi nic nie pomogła, układam sobie zycie w myślach. Ach żeby tak życie było, jak w pięknej bajce ,czy piosence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;42 Zbudowalam ech kazdy chce byc szczęśliwy a ile można być samotnym i nieszczęśliwym, no ile? POZOSTAJE PIC I ZDECHNAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;42 To ze jestem samotna tez sobie zbudowałam, bzdura. Niektóre rzeczy sa od nas samych zależne a inne nie. Jaka jest recepta na samotność. Picie, chlanie, rzyganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się pogubiłem kto jest kto ?. Mutti jak masz na imie ?, wtedy będzie cie łatwiej znaleźć. Post że sobie zasłużyłaś nie jest mój. A co takiego się stało?, nie ma sytuacji bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem mutti ktos mi napisal ze zasluzylam sobie na cos co zbudowalam, chcialam tylko kochac i byc kochana, ale widocznie milosc jest, ale nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;59 Odezwij sie do mnie ,to ja muttii a moje imie prawdziwe to Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;59 Muttii Chlopak z ktorym bylam wymusil na mnie seks, g*****usunelam ciaze i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i topisz smutki w alkoholu , to nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;12 Tak topie smutki w alkoholu, chcialam sie powiesic pod prysznicem na rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co ci napisać. Najlepiej zapomnieć o wszystkim co złe i żyć od nowa a jeszcze się ułoży. Wiele osób przeżywa dramaty i musi sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, nic mi sie nie ulozy i nie uklada . E tam mam dosyc wszystkiego i calego zycia i siebie samej. Kiedys sie ksiadz we mnie kochal ale co mi z tego nie wystapil by, bo wygoda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to nie telenowela
chlajta i zdychaja niedoszłe księżniczki, jesteście same bo szukacie tego czego nie ma, durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;42 Ale mnie podbudowałaś, raczej zdołowałaś i to jeszcze bardziej .Wielkie dzięki, nie jesteś w mojej skórze ,wiec tego nie wiesz co można czuć i jak sie czuć a dolewasz oliwy do ognia!Zaluje ze zaczęłam pisać, w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o1;18 Ja juz nikogo nie szukam ,bo i tak mnie nikt nie chce. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01;18 To mnie wez, chcesz mnie, nie. to po co sie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to nie telenowela
wczoraj o1;18 Ja juz nikogo nie szukam ,bo i tak mnie nikt nie chce. Trudno. >>> na co komu skrzywiona nigdy nie zadowolona księżniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie to nie telenowela
gość wczoraj 01;18 To mnie wez, chcesz mnie, nie. to po co sie odzywasz? >>> czemu odpowiadasz na własne pytania? syndrom kilku osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O2 ;08 A spadaj, sam jesteś skrzywiony .Tak jak oceniasz innych, tak inni oceniają ciebie, pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×