Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gośćgoya
witajcie,jestem po 40tce.moze do was dolacze?jestem kobieta i mam 24letnia corke.wlasnie odwiozlam ja do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Witajcie, też chętnie dołączę do Was, żeby czasem coś wyrzucić z siebie anonimowo. Mam 48 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomarańczka
Hej wszystkim...tez szukalam takiego forum i bezskutecznie...a przeciez statystycznie to chyba właśnie kolo 40 ludzie się rozstają i probuja ułożyć sobie życie na nowo....albo po prostu szukają podobnych z którymi można pobazgrac o wszystkim i o niczym...mam nadzieje, ze watek przetrwa...bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam rówieśników..:) Też mam nikłe szanse na jakieś szczęście w tym życiu. Ale widać nie jestem sama, choć w sumie marne pocieszenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcoszuka
może w kinie ktoś był na czymś ciekawym wartym polecenia? Albo książkę ciekawą czyta? Na mnie co wieczór patrzy z półki książka o U2 i nie mogę się do niej zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to i ja się dołączę dobiłem właśnie do 50ki, facet w związku mam dzieci. Jeśli chodzi o książki to zależy jaką tematykę lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcoszuka
biografie, literaturę faktu, aktualnie oprócz tej niezaczętej o u2 czytam aleksiejewicz czasy secondhandu ale ciężko mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś zainteresowany historią to polecam Samobójstwo Europy Chwalby, swietnie napisana książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem po 40 I zainteresowany jakas sympatyczna pania jesli ktoras chetna prosze o mail. Odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylua@wp.pl. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Mam masę książek, mogłabym coś kupić lub wypożyczyć, ale też nie mam chęci żeby czytać. Kiedyś nawet jak byłam bardzo zajęta, zawsze znalazłam chwilę na czytanie, a teraz nic się nie chce. Albo to wina pory roku, albo:D starość zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten adres chyba jest niepoprawny mail nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcoszuka
gość dziś Jeśli jesteś zainteresowany historią to polecam Samobójstwo Europy Chwalby, swietnie napisana książka x juz raz mi ją polecałeś nie jestem zainteresowany tylko zainteresowanA gość ina 48 dziś nic sie nie martw, podobno dusza się nie starzeje Ja uwielbiam książki chociaz z czasem tez krucho. Za to wieczorem tak jednym okiem patrze w tv, drugim w książkę a jeszcze jak ktoś o cos mnie zapyta to już mi sie tak wszystko zmiesza jak w blenderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Chętnie dołączę do grupy, kobieta 43 lata. Miło dla odmiany przeczytać normalne odpowiedzi, zamiast wyzwisk i docinek. Życzę miłego wieczoru wszystkim tutaj piszącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nas troche! Laczmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, 44 latka pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa!!!!! sprawdzam tym mężusia czy mnie nie kłamie :) www.zlokalizuj.xweb24.pl/l/3/lokalizacjagsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
Fajnie, że jesteście, miło bedzie z Wami czasem poisać o wszystkim i o niczym, w zależności od potrzeby. Pozdrawiam i miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pozdrawiam wszystkich 40- PLUS, zwłaszcza tych samotnych ale wciąż nie tracących nadziei. Piszcie Kochani, piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukająca
Wieczorny luz zacznę od pozdrowień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcoszuka
ktos mi tutaj polecił forum gazet.pl. więc je wtedy przeglądnęłam. Tam sa posty w formie takiego drzewa, że je trzeba rozwijać a ja najczęściej korzystam z internetu w telefonie i jakoś mi sie to źle otwiera. No taki mam telefon i na razie innego nie bedzie. Ale nie o to chodzi. Przeglądając tamto forum trafiłam na fajny (przynajmniej dla mnie)temat o robieniu rzeczy, których sie kiedys zarzekaliśmy,że nigdy w życiu ich nie zrobimy i jak życie zweryfikowało te nasze słowa. Ja zawsze mówiłam,że nigdy nie będę pracować w swoim zawodzie. I rzeczywiście długo robiłam co innego aż parę lat temu wróciłam do swojego zawodu i bardzo lubię to, co robię. Chyba sobie po prostu zapomniałam, że miałam sie tym nie zajmować i na dobre mi to wyszło.:) A Wy macie takie swoje ,,nigdy w życiu!-a jednak "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet czas
czy wam po 40stce też czas jakoś szybciej ucieka? mi strasznie jakoś lecą godziny i dni, tygodnie, jakoś większe tempo nabiera to u mnie, zauważyliście u siebie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix tu
jestem tuż po 40stce i doszedłem do wniosku że świat to jeden wielki matrix, a my niewolnikami w nim, marny nasz los, szczególnie ludzi myślących, nasze umysły są uwięzione w tym systemie, i nie ma z tego ucieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 49. Witam. Jeslichodzi o Clooneya to ja się piszę na Niego...jeden z nielicznych ktorzy mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekspo40
Seks po 40stce, jak to u was wygląda? jestem facetem w związku jakieś ~15 lat, mamy dzieci. seks mnie przestaje interesować, tz. popęd mam minimalny, nie musze tego robić, po prostu obojętne mi. Funkcja jest tylko nie ma ochoty za wiele, może mi się już "przejadło". Pozatym jak już to się stanie to potem jestem minimum 3-4 dni nie do użycia ponownie, po prostu nie wytrysne. Stare lata, dobre czy złe? To że nie myśle o seksie 24/7 jak za młodszych lat to jednak chyba zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa indywidualna, mam kolegę w pracy, podchodzi pod 60-tkę a żyje tylko seksem. Wiem, ze to nie tylko gadanie, bo znam jego dziewczyny, większośc młodszych ode mnie....Ja biorąc przez lata pigułki uśpiłam libido, dokąd kogoś nie poznałam ( z mężem jestem w separacji), ale i tak nie jest to dla mnie priorytet. Bardziej chodzi o wymiar psychologiczny niż fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też czas po 40 zaczął szybciej biec, nie wiem co będzie po 50. Najbardziej teraz doskwiera mi samotność z powodu, baku syna, który wyjechał na studia. Mimo iż w domu jest mąż, to jednak ta tęsknota jest bardzo silna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam podpisać post powyżej gość ina 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj -"Jetem po 40 I zainteresowany jakąs sympatyczną pania, jesli któras chętna- prosze o mail. Odpiszę" xxx Podaj jakiś kontakt do siebie- napiszę. Masz gg? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×