Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gość
Zdjęcie wstam to chociaż ekran poliżę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćguliwer
a u mnie rosol i kurczak z brzoskwiniami na pikantnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie samotność w sosie własnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce tanczyc. Gdzie mozna potanczyc w Warszawie po 40tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja chce tanczyc. Gdzie mozna potanczyc w Warszawie po 40tce? xx Chyba już tylko w klubie seniora z emerytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubie seniora sa osoby 65+, wez nie odbieraj mi nadziei. Mam czekac 25 lat, zeby potanczyc?! Gdzie tancza 40- latkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A u mnie samotność w sosie własnym x smakuje Ci takie danie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W klubie seniora sa osoby 65+, wez nie odbieraj mi nadziei. Mam czekac 25 lat, zeby potanczyc?! Gdzie tancza 40- latkowie? XXX Niestety musisz sobie zdawać sprawę, że młodość już minęła i nie piszę tego złośliwie, bo sama jestem o parę lat starsza. Smutne to ale młodzi traktują nas jak "staruchów" do niczego się już nie nadających. Dziś liczy się tylko MŁODOŚĆ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, gość , czytaj ze zrozumieniem, bo odpowiadasz od czapy i banałami, ze głowa mala. W moim poscie stoi, ze nie chce czekac 25 lat zeby tanczyc, chce teraz, a nie za cwierc wieku. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość , co napisal "A u mnie samotność w sosie własnym". Uszy do gory. Z jakiego wojewodztwa lub miasta klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.48-"W moim poscie stoi, ze nie chce czekac 25 lat zeby tanczyc, chce teraz, a nie za cwierc wieku. Pozdrawiam cieplutko." XXX Moja rada zatem- JEDŹ DO SANATORIUM ( do dobrego kurortu, nie jakiejś dziury )- tam są potańcówki na okrągło. I mówię poważnie, bo byłam wiele razy (choć na potańcówki nie chodziłam ). Ja również cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Samotność w sosie własnym"- najlepsze z tego co tu dziś przeczytałam! Niestety też jestem samotna i "kiszę się" we własnym sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ina 48
No moje drogie nie gadajcie o klubach dla seniora. Ja nie mam problemu ze znalezieniem miejsca dla 40. Idę raz na jakiś czas z koleżankami na zwykłą dyskotekę, gdzie są ludzie w różnym wieku, zamawiamy drinki, dużo gadamy śmiejemy się , troszkę pokiwamy się na parkiecie, młode gnojki dla jaj pewnie, nas pokrywają. Atmosfera luźna i bardzo miła. Na koniec mąż którejś z nas przyjeżdża i każdą po kolei odwozi do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A u mnie samotność w sosie własnym x smakuje Ci takie danie? oczko.gif Smakuje jak gyros bez przyprawy gyros :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Witaj Czarny Księżycu. Przepraszam że odpowiadam teraz, ale mnie tutaj po prostu nie było. Mam 43 lata, ale niestety nie łapie się na żaden z Twoich (nie wątpię że fajnych) numerów. Obrzydliwie to ja tylko jestem brzydka,a bogata w kilogramy. Wielka tylko duchem. Jakieś tam wykształcenie wyższe posiadam, ale nie wiem czy wystarczająco wysokie. Jakaś chata i samochód by się znalazły, ale bez luksusu. Nawet muzycznie jesteśmy daleko od siebie, bo ja wolę rock, heavy metal, jazz, operę a organiczne nie znoszę techno i disco polo. No i jeszcze taka mała wada, nie jestem medialna,a wręcz każdy centymetr mojego ciała uważa to za przeciwwskazane. No i jak żyć Czarny Księżycu, jak żyć kiedy kolejny raz nie spełniasz wymogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćka Już Cię "kocham" choć kobieta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Dziękuję. Miło wiedzieć że ktoś kogoś coś pomimo że. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta TAAAgość
Musze zmodyfikować nicka, bo jak przeglądałam wczorajsze wpisy to sama siebie z,, gośćka" pomyliłam i sie przestraszyłam, co ja tu ponawypisywałam. :) Dopiero drugie czytanie mi uświadomiło,że to nie mój wpis. Tak wiec nie dziwie sie, żeś nas księżycu pomylił.. x Czyli w sobotę popiliśmy,w niedzielę widzę, że same pyszności na obiad były. No to dzisiaj do roboty, bo trzeba na to wszystko zarobić. x ,, gość wczoraj gość dziś gość dziś A u mnie samotność w sosie własnym x smakuje Ci takie danie? oczko.gif Smakuje jak gyros bez przyprawy gyros smutas.gif " -masz teksty niczym Andrzej Kostyra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! u mnie pada a u Was? Kiedy konczycie prace??? Ja juz dawno jestem wolna, pracuje 4 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie cały dzień piekna pogoda a w pracy to jeszcze troche posiedze tak do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
U mnie też dzisiaj piękna pogoda była. Oby tak dluuugo było ładnie A w pracy jeszcze chwilę i do domu a tam ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze by tak napisac do redakcji kafeterii czy nie stworzyli by forum dla nas 40plus? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ina 48, napisz gdzie chodzisz, skoro jest tam fajnie i 40tki czuja sie tam dobrze, a nie jak kosmici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie! dlaczego nie!!!! Forum dla 40+. zasluzylysmy na wlasne forum, super pomysl!!!!!!!:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pogoda była dzisiaj wiosenna,ale jest już z nami tak źle by nawijać tylko o pogodzie i gotowaniu jak staruszkowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
nie jestem przekonany w koncu o kawce i "d***e maryni " mozecie i tutaj poza tym jest jeden problem jestescie jakos tam dorosli i jestescie w wiekszosci kiepskimi odbiorcami reklam a to juz jest problem bo tworzenie specjalnego forum jest zwyczajnie nieoplacalne choc z drugiej strony moze sie myle i zwyczajnie wam poslodzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
Mnie jakieś osobne forum nie potrzebne. Jak będziemy przynudzać to inwazja obcych nam nie grozi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×