Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gość
A uda sie nam rozkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie coś ciekawego w waszych telewizorach bo u mnie nic wartego obejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
co ci tam wykropkowało bo nie wiem czy się czuć urażoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodziak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzasz sie pusz :) dwa razy slodki napisales :P do tego stary, lysy, z brzuszkiem, marudny, upier/d/liwy, malo socjalny :D :P:D dobry wieczor panstwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak po autoreklamie przejedzie się walcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
Kotka, to że facet jest stary i łysy w niczym nie przeszkadza. Brak włosów nie umniejsza atrakcyjności mężczyzny, zresztą nie są mu do niczego potrzebne :) , a że stary- wszyscy sie starzejemy. Ale o wieku już tu nie piszę, bo nie znalazłam w tym temacie zrozumienia. :) Natomiast to, że jest gruby uroku nie dodaje. Nie wiem jak sie można tak zaniedbać, żeby wyhodować bęben z przodu. Chodzą takie miśki i mówią, że koszuli nie zapinają ,bo piwo wypili i mają wzdęcia. Niewiele co zrobią i już cali spoceni,bo tak szybko sie męczą. A wtedy mowią, że nie przyzwyczajeni do ciężkiej roboty. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wtorkowo :) taagosc, przepraszam, ze moja wypowiedz cie urazila. niestety odebralas ja opacznie :) akurat pusz miesci sie w koszule, baaaa wyglada cholernie przystojnie :) i nie jest otyly, chyba, ze zjada kolejna porcje marudzac, ze sie ocieli, tylko dobre wychowanie hamuje go prze oblizaniem palcow tudziesz wylizaniu talerza. niet napisalam gruby tylko z brzuszkiem (zdrobnienie uzyte pieszczotliwie). zreszta wypracowuje to bardzo sumiennie noca, choc bedzie twierdzil, ze to ja nie daje mu spac i zmuszam do "wykonywania tych smiesznych ruchow". :) on twierdzi, ze lysym sie staje, mnie to nie przeszkadza.... nazwanie go starym bylo komplementem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
kotka, skad Ci przyszlo do głowy,że mnie Twoja wypowiedź uraziła? Niby czemu? Pisząc o facetach z brzuchami pisałam ogólnie, majac na mysli tych, których znam. Po prostu jak przeczytałam, że z brzuszkiem, to od razu mi oni przed oczami stanęli. I to jest taki widok, że fuj Pozdrowienia dla Ciebie Kotka i spadam bo mam strasznie duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi miec kaloryfer, to jest sexi! jak juz marzyc to konktetnie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie! niektore kobiety kochaja dywany na klacie i plecach! to tez akceptuje i cale mnie to nie obchodzi! wolnoc Tomku w jego domku! szanujmy sie i akceptujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie naleze do amatorek szetlandow :P :D zreszta w pewnym wieku prawdziwy kaloryfer (nie mylic z zadbana sylwetka), sklania do posiadania podejrzen, ze w gre wchodza rowniez pewne substancje pobudzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo udany cover. Jestem zdania że oryginałów nic nie przebije, ale niektóre przeróbki mogą konkurować. Kilka takich bym znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrecz twierdze, ze niektore sa lepsze od orginalu :) lub co najmniej zaskakujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten przykład które lepsze? Konkret proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba cover Summer wine w wykonaniu V. Valo i N.Avelon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
Ja wolę ,,oprócz błękitnego" Golden Life niź pierwsze wykonanie Jackowskiego .Albo Houston od Parton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie whitney zaspiewala "i will always love you" duzo lepiej niz dolly :) nastepnym przykladem moze byc "back to black" orginal amy winehouse w wykonaniu oscar & the wolf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
No i oczywiscie knockin' on heaven's door najlepsze w wykonaniu Guns N Roses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
i jeszcze ,,jezioro marzeń' w wersji chłopców z placu broni. To piosenka bajmu ale ja wolę chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne nie? niby prawie 100lat wczesniej a jednak ta literatura, przynajmniej jej czesc, tak do nas przemawiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
No przecież zespół wole chłopcy z placu broni. Pamiętacie O!Ela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
O! Ela!!!! W końcu znalazłas se frajera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Lady Pank! Moja milosc do dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×