Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszuka

inne forum dla 40 latków

Polecane posty

Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godz. 13:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
Kotka masz kotki? jakie- dachowce czy jakaś kocia arystokracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukająca
Temat wciąż żyje ? Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
bez szału ale jeszcze żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukająca
To ciśnienie trza podnieść, bo każdego szkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
my już poważni ;) , myśli uspokojone to co będziemy szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociambre mam tez czworonozna. sztuk dwie. urodzonych w czepkach lub z calym zastepem kocich aniolow strozow. bo jak inaczej nazwac, gdy gdzies w rowie przypadkowi spacerowicze znajduja w reklamowce miot kilkudniowy? dzieki wolontariuszom odchowanym i przekazanym do adopcji. mam brata i siostre. i nie oddam, choc pewnie nie tylko krzesla bedzie trzeba wymieniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaga, kiedy trzeba, spokój, gdy to konieczne, a szaleństwo z fantazją i wyobraźnią... póki życia :-) Niech się mózg z metryką kłóci choć czasem. To zrowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szukająca
Zdrowo miało być . I z szukającą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
ten tekst wyżej jest super! Kocia ratowniczka z ciebie, kotka. Pewnie ci się odwdzięczją po kociemu. A to myszka na wycieczce a to ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ratowniczka :) ja je tylko adoptowalam. juz sie odwdzieczaja ... kolysanki mrucza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
miało być na wycieraczce a nie na wycieczce. Jak miałam kota tak przynosił co jakiś czas . Ohydne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gośćka 2016.11.20 Witaj Czarny Księżycu. Przepraszam że odpowiadam teraz, ale mnie tutaj po prostu nie było. Mam 43 lata, ale niestety nie łapie się na żaden z Twoich (nie wątpię że fajnych) numerów. Obrzydliwie to ja tylko jestem brzydka,a bogata w kilogramy. Wielka tylko duchem. Jakieś tam wykształcenie wyższe posiadam, ale nie wiem czy wystarczająco wysokie. Jakaś chata i samochód by się znalazły, ale bez luksusu. Nawet muzycznie jesteśmy daleko od siebie, bo ja wolę rock, heavy metal, jazz, operę a organiczne nie znoszę techno i disco polo. No i jeszcze taka mała wada, nie jestem medialna,a wręcz każdy centymetr mojego ciała uważa to za przeciwwskazane. No i jak żyć Czarny Księżycu, jak żyć kiedy kolejny raz nie spełniasz wymogów. " Mam rozumieć że urodziłaś się około 10 listopada ale od 8:classic_cool:. Sadełko o ile nie jest szczególnie bujne to nie jest problem:classic_cool:.150 to dopiero by mogło mnie zniechęcić:P.100 to za mało:P. A żyć prosto:żyj i pozwól umrzeć:D. A tu wstawię podróby skoro mowa o podróbach: https://www.youtube.com/watch?v=ESZXquW2jVs A pokażę obrazek Ewci Łagody https://zapodaj.net/e08fc96fc0a7a.jpg.html :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha74
jak miło trafić na takie forum równolatków w tym porąbanym netowym świecie oszołomów troli i frustratów, strasznie fajnie się was czyta i fajna muzę zapodajecie, dobrze się to czuje od jak dawna w necie się nie czułam. I jak fajnie że nasze pokolenie jest "normalne" czasem "normalne inaczej" ale pozutywnie pozdrawiam wszystkich piszących tutaj , będę zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"strasznie fajnie sie was czyta" albo STRASZNIE albo fajnie!!!!!! te dwa wyrazy sie wykluczaja!!!!! hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
ankha74- dzięki za miłe słowa. może z nami zostaniesz na dłużej? Za oknami mglisto gdzieś poszło wczorajsze słońce. Jakbyscie je gdzies spotkali to pogońcie w moją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAgość
a tak ze dwa promyki chociaż? Mgła i smog to straszne połączenie, zionie dymem bez ognia w dół zamiast w górę. Ech, po co w ogóle ta zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
Też nienawidzę zimy. Ja niestety jeszcze w pracy siedzę i mam już dosyć. Niestety jutro też praca. Szczęśliwy ten kto ma cały weekend wolny, ja niestety rzadko tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
w sumie to wstrzasnela mna do glebi twa opowiesc ale podobno praca uszlachetnia x poes ty sie tak nie ciesz uprzejmie informuje, ze mnie nic nie boli tak ze mozesz sie zaczac bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
No to ja jestem strasznie uszlachetniony. Niedługo szlachcicem zostanę...... Widzę Smof jak ty za tą kotką cholewki smolisz, a ona jakoś na twoje zaloty nie zwraca większej uwagi. Może mało romantyczny jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 jest zazdrosny!Chcial mu dopiec ale sie nie udalo. :-P Smog ma racje, powalajaca informacja,ze pracujesz w weekend. Smog ma super muze!!!! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość P1 dziś Ja mam remont w domu, zamienimy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
Smof nigdy nie trać nadziei, może kiedyś się uda, kto wie. Ona poprostu nie docenia twoich walorów, może nie o taki walor jej chodzi. Ale nie łam się bo widzę że inne na ciebie lecą. Sam zobacz "gość dziś " , jakaś lala sika po kolanach za tobą. Oj kotka będzie zazdrosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lala sika po kolanach" ty sie zastanawiasz nad tym co piszesz? i to pisze facet po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×