Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszac czy nie zapraszac

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie odnosnie zapraszania mlodziezy w wieku16-19, ktorzy sie ucza i nie pracuja na wesele z osoba towarzyszaca. my z narzeoczynym jestesmy temuj przeciwni, ale przyszla tesciowa uparla sie zeby pozapraszac ich z osoba towarzyszaca. jak to u was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszałam z osobą towarzyszącą. To oczywiste. A wam jak widać tylko kasa w głowie, nie pracują to nie będzie w kopercie kasiory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o kasę, tylko czy miłość w 3 gimnazjum traktować jak partnera, z którym zapraszamy na ważne uroczystości rodzinne. Ja zaprosiłam bez, bo miałam tylko jedną dziewczynę (16 lat), która przychodziła ze swoją młodszą o dwa lata siostrą. Uznałam, że będzie dziwnie potraktować tylko jedną jak "dorosłą", albo zapraszać obie z osobami. Gdybym natomiast miała kogoś w wieku 17 lat, to raczej był zaprosiła z kimś towarzyszącym. A już wszystkich pełnoletnich obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa bedzie jakby nie bylo bo rodzice tych dzieci nie dosc ze za siebie beda musieli dac to jeszcze za te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi tez o to ze te gówniarstwo róznie sie zachowuje, bo przyjda tacy malolaci wódki tyle bedzie i beda kozaczyc i tylko wstydu narobia na czyims weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie taką 18 latkę wypada zaprosić z osobą towarzyszącą. Przecież to nie jest dziecko, nie wypada żeby siedziała przy dziecięcym stoliku i tańczyła w kółeczku z 8 latkami. W takim wieku zwykle jest się już w mniej lub bardziej poważnych związkach, jakbyś się czuła gdybyś nie mogła zabrać na wesele chłopaka z którym jesteś 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosłych zaprasza się z osobą towarzyszącą. Nastolatków - już niekoniecznie, szczególnie że dla nich impreza z cudzymi ciotkami to mega kanał, a nie wielkie mecyje. Przyszłej teściowej najlepiej postawić granice już teraz - im szybciej tym lepiej. Poinformujcie o swojej decyzji, że nie zapraszacie osób towarzyszących dla nastolatków i nie wchodźcie w dyskusję. To wasza impreza i wy decydujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×