Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzina mysli ze jestesmy biedni ale w ciagu 4 lat odlozylismy z mezem 20 tys zl

Polecane posty

Gość gość
Autorko, ale wszystkim szczeny opadly kiedy daliście im te pieniądze :D Super jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przerobilismy wątek od zupy na wodzie do pożyczenia :-P ale powiem ci Autorko ze dla mnie wzięcie pieniędzy od rodzicow byłoby upokarzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożyczaj tej kasy, już lepiej taką sumkę wpłacić na jakąś lokatę. Na stronie rankomatu możesz sobie porównać i konta i lokaty, może coś ciekawego znajdziecie. A rodzinie powiedzcie że nie macie tyle bo inne zobowiązania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tu pisza to brednie. ciekawe że tyle ludzi zarabia najnizsza krajowa a tu sami bogaci. Dobrze ze macie oszczednosci i jak na wasze mozliwosci sa wporzadku. ja bym pozyczyla rodzicom, teściom itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co miesiąc odkładam 1500-2000 mając kredyt na dom z rata 700 i na samochód z rata 500( na szczęście za rok splacimy). Ale inwestujemy cały czas w dom więc na koncie ok 5000 cały czas. 20 000 przy jednym dziecku przez 4 lata to mało. My też mamy dziecko 3.5 córcia -na przedszkole 560zl co miesiąc , mamy dwa auta paliwo zatankuj oc zapłac. zarobku ok 6000-7000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tą chwilę najlepszym konkretnym, sposobem na oszczędzanie pieniędzy to konto oszczędnościowe Nest - rodzinne oszczędności. Zasłyszane w reklamie w TV przetestowane na własnej skórze. Można otrzymać premie roczną w wysokości nawet 7%(zależy od liczby dzieci!!), Premie wyższe niż aktualne oprocentowanie lokat, a nie są opodatkowane podatkiem belki!!, brak opłat za wycofanie oszczędności.Jest bankowy fundusz gwarancyjny. 1 krok: otworzenie konta(bez opłat) i 2 krok: uruchomienie z aktywnego już konta podstawowego konta Nest - rodzinne oszczędności.  http://affmy.pl/p/xyiS/DOtw/DKaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×