Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaaaq

Dieta Dobrych Produktów cz. 2

Polecane posty

tak jak pisałem, mamy nową miejsce do pisania w google po wpisaniu "polskie forum paleo" - pierwszy link od góry to forum z bloga paleoSMAK jest już założona podgrupa "Dieta Dobrych Produktów", zakładam właśnie wątek - DDP - dyskusje, a cała reszta to w miarę potrzeb :) zapraszam do rejestracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałem, mamy nową miejsce do pisania w google po wpisaniu "polskie forum paleo" - pierwszy link od góry to forum z bloga paleoSMAK jest już założona podgrupa "Dieta Dobrych Produktów", zakładam właśnie wątek - DDP - dyskusje, a cała reszta to w miarę potrzeb :) zapraszam do rejestracji ;) xxx znowu blokuje na koniec strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Po godzinie edycji widać, że ktoś dzisiaj napisał, a się wpis nie pokazał. Przepychanie czas zacząć. No to puszczam pych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Lipa. To napiszę, od czego zaczęłam dzień. Wypiłam kakao. Zmiksowałam dwa żółtka z pół łyżeczki cukru, dodałam kakao (czubatą łyżeczkę) i wrzątek. Dawno nie piłam tak pysznej "czekoladki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Znowu nic. Zaczęłam, to jeszcze trochę popchnę. Chociaż to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Nuuuuudyyyyy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Większa część strony to "rozpoczęcie". Szukam strony od aaaaq. Przybywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie widać posty...Ibinia dotarła, czekamy na resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
aaaaq, zaglądaj tutaj, żeby w razie co udzielać pomocy, poproszę 🌻 Zarejestrowałam się na forum paleo, ale z trudem, po prostu otwarcie strony powoduje tak wielkie zamulenie w komputerze, że nie sposób go używać. Ledwo napisałam jedno słowo, a sama rejestracja zajęła sporo czasu, bo "kręciło się tęczowe kółeczko" zamiast wskaźnika. Co zrobić, coś pewnie muszę zmienić, dodać, zamienić w moim oprogramowaniu? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena12
Ja się zastanawiam nad dietą cateringową, ze względu na to że mój wymiar pracy jest taki, że nie mam możliwości gotować sobie na cały dzień jedzenia. Czy ktoś stosował takie cateringowe diety. Myślę żeby zamówić z tej strony http://www.cateromarket.pl/ Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Ibinia, póki co będę tutaj monitorować, nie bój się.. nie wiem co może być tego przyczyną, otwierałem tamto forum, na naprawdę starym sprzęcie (eeePC, ma ponad 10lat) podejrzewam, że to może te tło, ta animacja - te białe kropki na zielonym tle są za to odpowiedzialne?!? Może da się to jakoś ustawić w opcjach przeglądarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibinia
Basiu, smacznego. Dzięki, aaaaq, będę kombinować, forum bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno odkryłam amarantusa. Jest bardzo dobry do sałatek i posiada wiele właściwości zdrowotnych. Śmiało polecam artykuł na jego temat: http://amarantus.wikidot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu miesiącach zmagać z moją dość niefrasobliwą wagą...co tu dużo mówić 81 kg przy wzroscie 168 to o wiele za duzo cierpienia przy staniu przy lustrze... w koncu wzięłam się za siebie i to porządnie! Postanowiłam raz i porządnie zrzucić te **** kilogramy. Zaczęło się od głupich jak teraz prztrze tabletek na odchidzanie które mi zaszkodzilły... jednak w koncu za mojej drodze znalazłam http://dietoholicy.pl którzy krok po kroku pokazali mi ze i dla mnie jest szansa na szczupłą sylwetkę! Pierwsza rada była nie mało szokująca co ich nastepne ale uwierzcie mi działają jak trzeba! CIepła woda zniegazowana z cytryną o poranku... pierwsze kilogramy lecą w dół, a skutkiem ubocznym jest gładsza cera...rewelacja...na prawdę ze świecą szukać takich stron jak http://dietoholicy.pl... sama wiedza która została sprawdzona w praktyce przezemnie idziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harii
Czyżby temat umarł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diety takie jak dukana nie są do końca zdrowe bo za dużo białka - wychodzą pryszcze itd. Lepiej je trochę modyfikować pod siebie - można je traktować jako bazę i dodawać do nich dobre produkty. Warto też rzucić okiem na różnego rodzaju zioła https://www.stolicazdrowia.pl/2149/jarzab-pospolity-wlasciwosci-lecznicze-zastosowanie-sposob-uzycia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×