Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham 35 latke, sam mam 24

Polecane posty

Gość gość
Ludzie oburzają się bo taki pryszczary gnom bez kobiety i swojego życia obraża innych. Ekspert czy psycholog z ciebie żaden. Sam poczytaj trochę fachowej literatury a nie odsylaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co wy sie kłócicie? Gdyby tak dwudziestolatkowie lecieli na trzydziestoletnie kobiety, to takich par byłoby pełno. A jest ich przecież margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys miał rację to Reni Jusis byłaby starą panną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiesz, że ma rację, a Reni Jusis to jeden z nielicznych wyjątków. Zresztą bardzo wątpliwe, czy gdyby ona nie była znana, to chciałby ją nawet rówieśnik albo starszy. Bo za piękna to ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reni Jusis, Anna Cieślak, Gośka Rozenek, Kaśka Skrzynecka, Żmuda Trzebiatowska, Anita Sokołowska, Anka Dereszowska, i wiele innych mają młodszych facetów, to wcale nie jest rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, same znane osoby. Przypadek? Tak samo można wymienić pary: murzyn i indianka, ale to nie znaczy, że jest ich więcej, niż 0,1 procenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek? Przecież ona jest cztery lata młodsza od Majdana. Nawet kilku poprawnych przykładów nie potrafisz podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe Rozenek matołku jest młodsza tylko oficjalnie, bo podaje nie prawdziwy wiek, poczytaj sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hm, same znane osoby. Przypadek? Tak samo można wymienić pary: murzyn i indianka, ale to nie znaczy, że jest ich więcej, niż 0,1 procenta." Miałam podać randomy jako dowód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o Szulim, która wyszła za młodszego milionera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nie widzę w tym nic dziwnego. Jak wskazuje wiek autora nie jest on już nastolatkiem co by zakochał się w nauczycielce a pociąg do starszej kobiety nie sądzę by był jakimś fetyszem. Ona ma 35 lat co nie oznacza od razu obwisłych cycków i zmarszczek. To ma zalety bo babka prawdopodobnie wie już czego chce od życia, ma je jakoś ułożone, myśli i patrzy na wszystko realnie. A to, że autor tematu się zakochał to chyba tylko dobrze i mądrze o nim świadczy bo ktoś kto nie jest emocjonalnie gotowy na poważniejszy związek raczej nie szuka miłości u boku osoby która z racji swojego wieku powinna prowadzić ustabilizowane życie. Chociaż z racji tego, że autor w takiej kwestii szuka pomocy/porady na internetowym forum co moim zdaniem jest właściwie głupotą można by się jednak nad jego głową zastanowić. No ale nie wiadomo jakie pobudki nim kierowały by to napisać, więc nie mi to zapewne oceniać a tym bardziej, że patrząc z perspektywy trzeciej osoby nie ujrzę tego co on. Odnośnie konkretnie tematu to nie mogę powiedzieć nic prócz utartego sprawdź sam i przekonaj się, co oczywiście jest moją jedyną radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, same znane osoby. Przypadek? X Tobie to nasrać na głowę można a i tak powiesz, że to tylko deszcz. Jak ludzie tu pisali, że takie pary znają ze swojego otoczenia czy z rodziny to było za mało, jak podają przykłady znanych ludzi to też nie dobrze bo znani i sławni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Na serwisach randkowych kobiety nieco ponadtrzydziestoletnie szukają teraz mężczyzn w wieku od 22 do 45 lat. Jeszcze kilka lat temu wybierały jedynie starszych od siebie. Co się stało? Przyczyn jest kilka. Przede wszystkim kiedyś wybór starszego wynikał z troski o byt. Mężczyzna z pozycją, z życiowym dorobkiem mógł zapewnić kobiecie lepsze życie. One często nie miały możliwości decydowania o sobie, zarabiania, zdobycia samodzielnego mieszkania czy zawodu. Ale czasy się zmieniły. Teraz kobieta nie zależy od nikogo, to ona wybiera. Ma odwagę burzyć stereotypy, bo poczuła się silna. * Ma siłę i odwagę wybrać młodszego partnera? Na pewno. Ale jest też i inna przyczyna. Jej rówieśnicy albo mężczyźni nieco starsi i ci bardziej atrakcyjni interesują się znacznie młodszymi kobietami. Więc kto zostaje na rynku? Młodsi od niej. * A młodym mężczyznom często podobają się dojrzałe kobiety. Właśnie. Bardzo młodym kobietom imponują ci szpakowaci, z pozycją, dużym kontem. Koledzy bywają często oceniani jako nudni. W sytuacji odwrotnej jest kobieta, która już coś zdobyła, osiągnęła, a jednocześnie wciąż wygląda młodo i atrakcyjnie. To właśnie może pociągać młodych mężczyzn. * Bo ci współcześni młodzi mężczyźni w niczym już nie przypominają swoich ojców. Są elastyczni, bardziej wrażliwi. Rzadko kiedy wygłaszają radykalne sądy, że mężczyzna musi być taki i taki, a kobieta nie może tego i tego. Nie wstydzą się, że ich partnerka jest od nich starsza, nie krępuje ich to, że kobieta ich wspiera, a nie odwrotnie. Tak rzeczywiście jest. Pytanie tylko, czy mężczyźni stali się otwarci i wrażliwi dzięki edukacji i postępowi, oczekiwaniom feministek, czy może ta zmiana jest wtórna: wynika z tego, że nie umieją już pełnić silnych, męskich ról opiekuńczego mężczyzny we współczesnym świecie? Jakkolwiek by było, fakt jest taki, że mężczyźni łatwiej idą dzisiaj na ustępstwa i chętniej przyjmują pomoc od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to śmieszne, gdy kobieta 31-39 lat myśli, że poderwie chłopaka 20-24 lata. Fajnie, że ma dobre mniemanie o sobie, fajnie, że nie ma za grosz krytycyzmu i poczucia obciachu. Ale pozostaje komiczna. Gdzie niby te tłumy młodych chłopaków za rękę ze starymi babami? Może faktycznie bogate i znane milfy mogą kupić sobie chłopaczka, ale nie zwykła stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A doświadczenia: Babcia była starsza od dziadka o 7 lat. Sąsiadka ma męża młodszego o 7, koleżanka z pracy o 8 lat. Siostra koleżanki jeszcze z liceum ma obecnie chłopaka młodszego o 12 lat. Dwie dobre koleżanki ze studiów maja mężow 5 lat młodszych. Nie liczę już par, gdzie ona jest starsza o rok, dwa , trzy, bo musiała bym multum tego napisać. Dalej są rówieśnicy, albo ona młodsza a on starszy, ale raczej nie więcej niż 5 lat. Jedna znam, gdzie on jest starszy o prawie 20 lat, ale to nie małżeństwo, i dwie mężatki z 10 lat starszymi mężami. Może po wijnie było tak, ze to facet musiał być starszy ale teraz różnie bywa. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak ktoś chce być razem to nie ważne, czy facet jest starszy czy młodszy o te 3, 6, czy 8 lat. Jedynie bardzo duże różniece wieku 15-20 lat i więcej jakoś do mnie nie przemawiają i z obserwacji widzę, ze często nie wychodzą i tu już nie ważne, czy on czy ona tyle starszy. Gorzaj ba oczywiście babka, bo jak 45 latka spotyka się z 25 latkiem to ją wyzwią od starych raszpl, że on jest z nią dla kasy albo ze lubi milfy. W drugą stronę - 45 latkowi każdy pogratuluje 25 latki. Także zacofanie i brak tolerancji w niektórych kręgach jeszcze pokutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie to śmieszne, gdy kobieta 31-39 lat myśli, że poderwie chłopaka 20-24 lata. Fajnie, że ma dobre mniemanie o sobie, fajnie, że nie ma za grosz krytycyzmu i poczucia obciachu. Ale pozostaje komiczna. Gdzie niby te tłumy młodych chłopaków za rękę ze starymi babami? Może faktycznie bogate i znane milfy mogą kupić sobie chłopaczka, ale nie zwykła stara baba. vvvv Pocieszę Cię, że w drugą stronę to tak samo działa. Taki 39 latek myśli, ze poderwie 24 latkę, a dla niej to już starszy pan. Może on myśli, że nadal niewiele różni się od 20 latków, ale porównaj na przykład ciało 23 latka i ciało 39 latka. Widać, że ten drugi wygląda przy tym 20 latku po prostu staro, chociażby nie wiem jak o sobie myślał. Zobacz z resztą ile tu na forum pisze takich samotnych 30paro i 40 latków. Jakoś tłuimów kobiet ustawiających się do nich w kolejkach nie widać. No chyba, że jest naprawdę bogaty, to wtedy taka 20 latka na niego poleci. Tylko trochę słabe to wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie to śmieszne, gdy kobieta 31-39 lat myśli, że poderwie chłopaka 20-24 lata. X Ja też tak kiedyś myślałam;) dopóki nie poderwał mnie 22latek a ja już 40 ;) Ba żeby jeden to bym to za przypadek uważała ;) Paru mnie podrywało i wybrałam jedego. Wybrałam chyba dobrze bo od 3 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to była prawda, to nie było by żadnego samotnego 35-45 latka. A zobaczcie na portalach randkowych ilu takich (pomijam żonkosi). Ilu się skarży na anonimowych forach, że jest samych i nie może sobie nikogo znaleźć. I wytłumaczcie mi jedno: jest takie pojecie jak MILF - chodzi o to, że jest powiedzmy grupa bardzo młodych mężczyzn, [powiedzmy 19-23 letnich, których kręci seks ze starszymi partnerkami, dlatego nie zainteresują się 25 czy 27 latką ale powiedzmy 43 , 50 latką itd. To zjawisko jest znane. Z czy jest tak w drugą stronę? Tzn że są kobiety(19-23 letnie to znaczy młodziutkie), których kręci seks ze starszym MILFEM tzn z panem poweidzmy 40 50 letnim? Bo nie słyszałam. To znaczy zdażają się takie sytuacje gdzie np 22 latka ma 42 latka, ale nigdy się nie mówi, że ona lubi starszych panów, że pociągają ją starzejące się mężczyźni tylko już raczej mówi się, że ona leci na kase.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia była starsza od dziadka o 7 lat. Sąsiadka ma męża młodszego o 7, koleżanka z pracy o 8 lat. Siostra koleżanki jeszcze z liceum ma obecnie chłopaka młodszego o 12 lat. Dwie dobre koleżanki ze studiów maja mężow 5 lat młodszych. x Weź nie zmyślaj, to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak kiedyś myślałamoczko.gif dopóki nie poderwał mnie 22latek a ja już 40 oczko.gif Ba żeby jeden to bym to za przypadek uważała oczko.gif Paru mnie podrywało i wybrałam jedego. Wybrałam chyba dobrze bo od 3 lat razemusmiech.gif x Nie myślałaś o pisaniu bajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście, że wiele dziewczyn 20-24 lata nie chciałoby faceta 31-39. To działa w obie strony. Nie wiem czemu ten argument miał służyć. Chyba raczej potwierdzić pewną prawidłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Babcia była starsza od dziadka o 7 lat. Sąsiadka ma męża młodszego o 7, koleżanka z pracy o 8 lat. Siostra koleżanki jeszcze z liceum ma obecnie chłopaka młodszego o 12 lat. Dwie dobre koleżanki ze studiów maja mężow 5 lat młodszych. x Weź nie zmyślaj, to żałosne. xxxxx A co w główce się nie mieści , że może tak być??? Gdzie ty żyjesz w piwnicy?? :D:D:D:D:D Dorośnij dzieciaku, bo cie i żadna 40 latka i zadna 20 latka nie zechce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy zdażają się takie sytuacje gdzie np 22 latka ma 42 latka, ale nigdy się nie mówi, że ona lubi starszych panów, że pociągają ją starzejące się mężczyźni tylko już raczej mówi się, że ona leci na kase., x No bo leci na kasę, dobrą sytuację materialną, dom, samochód, zarobki, pozycję społeczną. Obie płcie pociąga co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To znaczy zdażają się takie sytuacje gdzie np 22 latka ma 42 latka, ale nigdy się nie mówi, że ona lubi starszych panów, że pociągają ją starzejące się mężczyźni tylko już raczej mówi się, że ona leci na kase., x No bo leci na kasę, dobrą sytuację materialną, dom, samochód, zarobki, pozycję społeczną. Obie płcie pociąga co innego. xxxxx Zawsze mnie więc ciekawiło, co taki np 42 latek sobie myśli, jak jest z powiedzmy 25 latką i wie, że ona jest z nim tylko dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w główce się nie mieści , że może tak być??? x Mieści. Ale to są bardzo sporadyczne przypadki. Twoje "przykłady" są na 100 procent zmyślone i ty o tym wiesz. No ale tutaj napisać można wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałaś o pisaniu bajek? X Dziękuję za komplement:) ale moje życie to nie jest bajka choć książę dużo młodszy a ja już nie księżniczka a raczej królowa;) Nasze królestwo to 70m2 a poddani to dwa koty i rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 latka ma 42 latka X U mnie na osiedlu taka para wynajmuje mieszkanie. On ani przystojny ani bogaty, ona młoda ale nie najpiekniejsza z małym zezem i właśnie nie dawno urodziła drugie dziecko. Niby są szczęśliwi a ja nie wnikam w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przyjmuję, Poznań. Jeśli nie znajdziemy więcej niż jednej pary z kobietą starszą niż o 10 lat stawiam Ci Whisky. Jeśli znajdziemy więcej niż 3 pary, stawiasz mi tort i likier śmietankowy. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×