Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nigdy kobieta z dzieckiem!!!dorobia sie Twoim kosztem i zostawia!!!

Polecane posty

Gość gość
22:16 nie badz taka madra bo jestes w tym momencie szczesliwa. Kidys facet cie zdradzi,bedzie jakis wypadek,corka ciezko zachoruje i zobaczymy jaka bedziesz tryskac radosna madroscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tak to trzeba doswiadczyc kiedys znajomym tez tak doradzalem, na chuj sie przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I okazuje sie, ze wielka trauma pozostala , masakra, zle sie z tym czuje:( dosc, ze mi rodzine taka zniszczyla, to jeszcze psychike:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 Po Twoim wpisie już lecę golić żyły ;) Zapomniałam, że na kafe nie można być szczęśliwym i pewnym siebie człowiekiem, bo od razu dostanie się zjeby. Uwierz lub nie, ale moje życie nie kręci się wokół negatywnych myśli. Jeśli mąż mnie zdradzi to jego strata, ja bez niego nie zginę i płakać za frajerem zdrajcą też nie będę. Choroba lub wypadek to są sprawy losowe i Tobie też się to może zdarzyć (czego oczywiście nie życzę). No i mam synka, a nie córkę ;) Zmień podejście do życia, a może dostrzeżesz jego pozytywy, a nie tylko czekasz na katastrofę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak myslalem kobieto ty k... teraz zyjesz sobie spokojnie bo maz jest przy Tobie, chyba, ze go nie kochasz i wypisujesz takkie brednie! To do przyjemnych rzeczy nie nalezy, a w szczegolnosci nie podeszla bys do sprawy takk jak to teraz opisujesz jestem o tym przekonany, nie jedna lza by ci poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 A skąd ty do cholery niby wiesz jak bym przeżyła zdradę męża?? Siedzisz w mojej głowie czy co? Kocham go, ale jeśliby mnie zdradził to nie ma zmiłuj, dostałby soczystego kopa w dupę. I uwierz nie płakałabym po nim dłużej niż godzinę, a byłby płacz spowodowany zawodem mojego zaufania, a nie stratą męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uczciwi faceci sa wykorzystywani to zle ?! a jak kuzwa dobre i uczciwe kobiety sa wykorzystywane to dobrze ??? jak zneca sie nad nimi psychicznie i fizycznie - to to jest odpowiednie traktowanie Kobiety ktora sie niby kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 idz sobie popisac cos pod innym tematem a nie trujesz tutaj. Madrosci swoje zostaw dla meza i dzieciaka. Nikt tu nie chce czytac twoich wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie tu rozwodzic, ze nie wszystkie kobiey takie sa, bo naprawde jest tez troche tych porzadnych, ale... co do Cebie autorze, rozumiem nerwy, zlosc i zal, ale jezyk jakim tu operujesz pozwala watpic w Twoje rzekome 3 kierunki studiow, a skoro sad ograniczyl prawa, to tez nie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 Heh ja truję? To wy wylewacie w tym temacie wiadro pomyj na kobiety z dziećmi, a ja mam siedzieć cicho? A może mam jeszcze żałować autora i pogłaskać po główce za to, że jest debilem i obraża normalne kobiety. Wiedział kogo sobie wziął na żonę to niech teraz zajmie się swoim życiem, a nie wrzuca wszystkie kobiety do jednego worka. W chlewie znajdziesz tylko świnie pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 ale ty nie jestes samotna z dzieckiem. A moze twoje dziecko nie jest dzieckiem twojego meza i dlatego sie tak udzielasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 ten czas ktory spedzasz siedzac pod tym tematem moglabys poswiecic dla swojego dziecka albo meza. Ale widac forum wazniejsze jest od wlasnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje moj jezyk jest ubogi stalem sie chamem i gnojem!!! A co do ograniczenia praw to sad automtycznie ogranicza prawo jednemu zz rodzicow jezeli nie ma porozumienia, ktos musi placic alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąd automatycznie NIE OGRANICZA, kolejny raz dałeś sie zrobic w h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak odczulem ze sie puscila i ma meza w d***e, takie kobiety powinny byc same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby jak nie ogranicza, nawet mnie nie wkurzaj i ja na to przystalrm? Kirwa zawalu dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogranicza jak nie ma poroozumienia co wciskasz ciemnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemawia przez was sadyzm, bo chcecie żeby zdradzona kobieta płakała za wami, podcinała sobie żyły z powodu, że zabawialiście się z inną. Boli was to, że niektóre kobiety w takiej sytuacji będą potrafiły zachować zimną krew i nie zachowywać jak żałosne nastolatki. Za zdradę jest kop w dupę i to taki soczysty, nie będę rozpaczać miesiącami za kimś kto miał mnie gdzieś i wolał bzykać się po kątach z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, ze mozesz byc tak,glupi. Od kiedy sad ogranicza prawa z automatu? Ten temat to chyba prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13:57 brak porozumienia jest przeslanka do ograniczenia praw? Przeciez, zeby ograniczyc prawa trzeba wykazac zaniedbania wzgledem dzieci, czy tez wyrzadzana mu krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd nigdy nie ogranicza praw z automatu. Jeśli sam się nie zrzeknie praw albo żona nie wykaże, że był złym ojcem to ma do dziec***ełne prawo. Prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i autor cos zamilkl... Zdemaskowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zdemaskowany, bylem w pracy, w tym poscie nie chodzilo mi o to, ze akurat mam ograniczone prawa, tak na prawde jestem przed sprawa rozwodowa, i tam bedzie wyjasnienie co i jak z dziecmi. Suma sumarum dobrze, ze o tym piszecie, bo nie mialem pojecia, o tym ograniczeniu praw, wzialem sobie adwokata i on mi tak przekazal? teraz sie zastanawiam co to w ogole za adwokat?? skoro mi taka ciemnote wciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz ograniczone prawa, skoro jeszcze nie bylo rozprawy?? Adwokat powiedzial, ze ogranicza Ci prawa bez przyczyny? Przeciez kazdy wyrok musi miec uzasadnienie,,, Cos sciemniasz, nie wierze, ze jestes taki naiwny. Nie trzeba miec wyksztalcenia, zeby wiedziec, ze praw nie mozna zabrac bez powodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytasz dobrze nie mam ograniczonych praw! ludzie kochani jestem przed rozprawa, a adwokat cytuje mowił" jezeli rodzice nie moga dojsc do porozumienia zwykle sad powieza wieksza wladze nad sprawowaniem dzieci jednemu z rodzicow w tym drugiemu ogranicza prawa, ale to ograniczenie nie polega ze masz dalej wplyw na to gdzie bedzie sie uczyc w jakiej szkole itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj jeszcze raz z adwokatem, bo faktycznie sad musi komus dzieci powierzyc, ale skad stwierdzenie o ograniczeniu praw?? Zeby ograniczyc prawa trzeba miec podklad. Tak samo jak Ty zbierasz dowody na zaniedbanie dzieci przez matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakżeś głupi, to teraz płać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplacilem bardzo malo za tego adwokata bo zaledwie 2000 zl w tym on oplaca sad podajrze 600 zl. zona tak chce wnioskowac ja jemu to przekazalem i gosciu mowil zebym na wszystko sie zgadzal, zaluje ze w ogole go wzialem, na poczatku bykl rzeczowy, ale gdy dalem mu cala kwote zaczal pieprzyc, zebym na wszystko sie zgodzil lacznie z tym ograniczeniem praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje jestem glupkiem i o tym wiem!!! gdybym mogl cofnac czas !!!nie potrafie juz racjonalnie myslec przez ta sytuacje, mam sieczke w mozgu, jak ide do ludzi usmiecham sie, na zewnatrz nie widac, ze mnie to rusza ten caly rozwod, ale wewnatrz jestem wrakiem czlowieka, nie funkcjonuje normalnie. dla tego z gory przepraszam,za to moje gamonstwo tak mnie ta kobieta wyniszczyla wewnetrznie ze nie daje sobie z tym juz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 :classic_cool: nikt normalny wolny bez dzieci i zobowiazan by nawet nie spojrzal na samotna mamusie z jej przychowkiem a co dopiero wzial slub z taka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×