Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nigdy kobieta z dzieckiem!!!dorobia sie Twoim kosztem i zostawia!!!

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj tak, podobnie rzecz ma sie odwrotnie :) zadna normalna wolna kobieta nie spojrzy na faceta z bagazem, jeszcze rozwodnika ? bo wiadomo - dla ojca zawsze dziecko bedzie na pierwszym miejscu,a dzieci nie czesto akceptuja partnerow rodzica, potrafia byc wredne, poza tym, rozwiodl sie z zona wiec skad pewnosc ze nie rozwiedzie sie pozniej z toba. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to ja widzę inne przywileje raczej na stronę facetów. Jeśli juz przyjmiemy układ kobieta-dom, facet-praca. Facet 5 dni po 8h, kobieta dwójka dzieci 24 na dobe, sprzątanie, pranie, gotowanie. Facet po 8h przyjdzie, ma ciepły, zdrowy obiad, ktory zazyczył sobie dzień wcześniej wieczorem, walnie się na 3h spać, trzeba go budzić, bo by spał do 13 następnego dnia. Wstanie, oczywiście pod warunkiem ciepłej kawy pod nosem, jeszcze burczy cos tam, że spać nie może. Za chwile idzie zjeść, wszędzie narobi syfu (dywan, który czyscilas 2h szczotką na kolanach aż pot kapał jest zawalony okruszkami i kostką masła która spadła i królewicz nie widział. Ewentualnie może być tez kawałek kanapki, którą pies wyłapsił pod stołem, pogryzł, oslinił i nie zjadł, a na dodatek jedno z dzieci postanowiło wklepać smaczny kąsek psa w dywan. Panicz skończył ucztę, idzie zapalić na balkon, jak ma lenia to i dzieciom bajkę w pokoju puści i może kopcić. Kiedy proszę go, aby zajął się chwile dziećmi słyszę "ja pracuje, a Ty siedzisz cały dzień w domu" Nie ważne, że 3h sprzatałam, 2h robilam i latałam za dziećmi ze śniadaniem, zrobiłam pranie i ugotowałam obiad. BAA jeszcze makijaż zrobiłam, aby panicz nie odszedł urażony, że żona się zapuscila. x Bez jaj. Byłem kilka miesięcy na bezrobociu, żona chodziła do pracy, ja zajmowałem się domem i dziećmi. To była FRAJDA. Z dzieciakami było super, a ugotowanie obiadu to co to za sztuka. Sprzątanie, zmywanie, pranie w dobie zmywarek, odkurzaczy, pralek to też żadna filozofia. Żona musiała wstawać do pracy wcześnie rano, poddenerwowana, potem osiem godzin ciężkich, z ciężkimi ludźmi, przychodziła umordowana, w życiu nie kazałbym jej jeszcze dziec***ilnować. Ale ona stęskniona akurat sama do nich lgnęła. Co ty codziennie szorowałaś niby ten dywan? Niepracujące kobiety robią z siebie cierpiętnice, ale to jest śmieszna poza. Bo tak naprawdę mają całkiem dobrze. Praca to stres, różne sytuacje, dojeżdżanie, użeranie się, zmęczenie. O wiele bardziej wolałbym zająć się domem, a żona niech pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mezczyzni wiecej udzwigna fizycznie niz kobieta, wiec sie do kobiet nie porownujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys nie lezala caly dzien jak len to mialabys wiecej sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy wszystcy w magazynach pracujecie ze licytujecie sie kto wiecej udzwignie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i nieromantyczna
Wziąłeś sobie utrzymankę, mogłeś się tego spodziewać . Samotna matka nie pracująca szuka sponsora nie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:09 100% prawda, znam kilka takich samotnych co sponsora szukaja, niestety znajduja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy facet z dzieckiem ! to teraz zadna cie nie powinna chciec bo sobie juz potomka zrobiles..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z dzieckiem to porażka. Biedniejszy o alimenty i była rodzina zawsze w tle w każde święta. Facet z bagażem bardzo ciężkim, lepszy bieniejszy ale bez zobowiązań. Była żona to zawsze problemy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 dokladnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze wiedziałeś z kim się wiazesz, widziałeś jej zachowanie w trakcie małżeństwa ,czemu jej nie zostawiles? MYSL LOGICZNIE. pretensje możesz mieć tylko do siebie ,a generalizowanie jest krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie komuś doradzać myśl logicznie, jak ktoś się zakocha, a miłość niestety zaślepia. Kobietom, które są bite albo zdradzane przez męża, też byś zarzuciła, że nie myślały logicznie przed ślubem, gdy nic nie wskazywało, że będą tak traktowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, dokladnie jezeli nie widzisz przeslanek to trudno to zauwazyc, ja naprawde ja Kochalem, pociesza mnie fakt, ze jej dziecko jest podejrzewam wiecej za mna niz moja wlasna corka. placze, gdy wychodzi i pyta sie, czy moze zostac. To jest tak posrana trauma dla dzieci, az lzy same leca, wspolczuje im takiej matki!!! Dzisiaj zadzwonilem tak o sobie pomimo zakazow, czy da mi dzieci odziwo spoko:) wzialem je do kosciolka, gdy przyjechala po nich faja w gebie i ja do tego dymu mam dac dzieci, myslalem ze jej przyebe, przed rozprawa sie chamuje, w sumie to jakis kolejny dowod na to, ze ma cos z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami to się cieszę że odpycham wyglądem kobiety bo nie wiem czy bym zniósł to co autor. Szkoda tylko że na starość zostanę sam bo na wsparcie rodziny też nie mam co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest magiczne slowo wyglad, to ty tak uwazasz dla wielu dziewczyn jestes na pewno wartosciowa osoba, tylko pamietaj bez dzieci bierz te kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×