Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
No może no ja nie używałam w ogóle w tym celu. Używam tylko do pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Melki
Na wszelkie krostki czy strupki sprawdza się u nas krem specjalny z emolium. Koleżanka mi poleciła i u nas również sprawdza się rewelacyjnie - jak tylko się coś pojawi smarujemy cienką warstwę na wieczór a rano już buźka gładziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Mama Melki i to się tak nazywa Krem Specjalny z emolium?? Bo ja mam ale balsam z emolium... To innego cos? Napisz jeśli możesz bo ja walczę juz z tymi strupkami kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Melki
Firma to Emolium, a krem nazywa się dokładnie tak - "krem specjalny" My nie mamy jakiś dużych problemów skórnych, ale czasem na samym czubku główki pojawiają się delikatne strupki i na buźce jakieś drobne krostki i za każdym razem u nas to działa... Nawet sama parę razy użyłam, bo mi na brodzie jakieś syfy wyskoczyły i też pomogło. Skład ma dość prosty, więc nie jest to jakiś silny preparat.. na pewno nie zaszkodzi, a może i Wam pomoże. Jedyny minus jak dla mnie to średnio przyjemny zapach i lepiąca konsystencja.. ale wszystko do zniesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas bepanthen sprawdzil sie na ciemieniuche na czole i brwiach- dwa dni smarowalam w ciagu dnia a wieczorem scieralam wilgotnym wacikiem i wszystko blyskawicznie zeszlo i buzia jest gladka. Teraz walczymy z ciemieniucha na glowie a ze mala ma dlugie wlosy to nie jest latwo. Mamy preparat z rossmana, ale wczoraj w ciagu dnia dodatkowo posmarowalam niektore miejsca na glowie bepanthenem wlasnie i zobaczymy jaki bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
A zwyklej oliwki w zelu probowalyscie na ciemieniuche? U nas zeszlo po dwoch zastosowaniach. Smarowalam 2 godz przed kapiela, pozniej w kapieli starlam pielucha tetrowa (waciki sa nieskuteczne). Tyle ze dobrze po tym umyc lagodnym szamponem i dobrze wyczesywac pod wlos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej nie mogę dodać linków, bo cały czas mi wyskakuje komentarz, że treść została uznana za SPAM. Malgo - podaj maila to Ci więcej przepisów poprzesyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_Melki i malgo - super, że Waszym córeczką podpasowała ta muzyczka...:-) Ja też jak aga83 używałam zwykłej oliwki na ciemieniuszkę, pomagało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , mam pytanie jak u was z brzuchem ? Czy zszedl wam juz calkowicie ? Ile czasu wam sie wchlanial ? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wygladam jakbym była w 5 miesiacu. 100 w pasie ;( a przed ciaza 66cm. 48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Pazdziernik2016 to daj znać jak poszło z tym bepanthenem. My walczymy już chyba miesiąc z ciemieniuchą, stosowałam chyba już wszystko: oliwkę, różne specyfiki i cały czas jest...Bepanthenu nie stosowałam, więc jakby u Ciebie pomogło to bym się skusiła (a to jest bardzo droga maść)... U mnie brzuch jak przed ciążą, wchłonął się ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowa mama a ile czasu Ci sie wchlanial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Do gosc.U mnie brzuch zniknal zupelnie po 6-7 tyg. Mam 66 cm w talii, w biodrach 94. Przed pierwsza ciaza mialam rowno 60 cm. Ale mialam 23 lata. A to bylo 11 lat temu. Daaaawno. Ogolnie jestem malam. Waze nie cale 54 kg przy 164 cm. Przy najwiekszych spadkach wagi mialam 47 kg. Wciagam sporo slodyczy i niestety nie cwicze. Z lenistwa. Rodzilam 3 razy. Na basen bym pochodzila ale dostac sie mozna tylko wieczorem a wtedy juz nie mam sily no i 3 dzieci do ogarniecia. Od orbitrek ktory zbiera kurz w salonie mnie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Dobry wieczor dziewczyny :D wooow ale ostatnio jestescie aktywne na forum :DTyle mam do nadrobienia,ze glowa mala hehehe ale dobrze,dobrze ...przynajmniej watek nie upada :D Dziewczyny, macie linie Negra ? Mi jeszcze nie znikla!!!! :/ I...chyba dzis dostalam okres :O :O szooook :O :O CHYBA bo nie wiem czy to jest plamienie zwiazane z porodem ( 2mce temu urodzilam to chyba organizm oczyscil sie) czy okres..... Na reszte odpisze jutro :D Buziaki i dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po pierwszej ciazy szybko sie wchlonal, mozna powiedziec, ze wychodzac ze szpitala po 11 dniach mialam taki, jak przed ciaza. Zaszlam szybko w 2 ciaze i niestety teraz jest duzo trudniej.. brzuch mam wystajacy, wage duzo wieksza.. i jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ta skora sie wchlonie, pewnie schudne w koncu do swojej wagi.. ale brzuch juz nie bedzie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Melki
Jak stoję no mój brzuch jest praktycznie jak przed ciążą, ale niestety fałdka tłuszczyku jeszcze została... choć dla mnie to i tak szok, bo brzuchol miałam ogromny ;-) Kresa również cały czas jest widoczna, może troszkę zbledniała, ale jakoś się do niej przyzwyczaiłam.. Największą zmorą są biodra i uda, które sporo przybrały w centymetry.. ;/ Macie jakieś sposoby na pozbycie się rozstępów (o ile to możliwe)? Dużo się smarowałam czy to palmeresem czy olejami i generalnie na brzuchu ani śladu, ale na biodrach pojawiło się kilka czerwonych szramek... Płakać jakoś nie będę jak zostaną, ale jeśli mogą zniknąć to czemu nie? Czymś tam cały czas się smaruję, ale niczym konkretnie pod ten problem. A! I jeszcze jedno pytanko do mam karmiących piersią: czy używacie tylko balsamów dostosowanych dla kobiet karmiących czy stosujecie jakieś mocniejsze specyfiki? Pytam, bo chciałabym nabyć krem, który moim zdaniem jako jedyny (z wielu przetestowamych) naprawdę pomaga w pozbyciu się cm i przede wszystkim cellulitu (oczywiście bez jakiś cudów, że nagle znika, ale przy zdrowej diecie i odrobinie ruchu, krem naprawdę widocznie wyrównuje i napina mocno skórę) - nazywa się Somatoline i stosowałam go jak mieszkałam we Włoszech, gdzie był dostępny głównie w aptekach. Nie wiem czemu w Polsce nie jest w ogólnej sprzedaży (na pewno zdobyłby fanki:)), ale można go nabyć online. Pytanie tylko czy nie lepiej poczekać do zakończenia karmienia, bo jego skład jest dość silny... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Reox- dziękuję bardzo dziś lub jutro wypróbuję ta zapiekankę z ziemniaków i buraczków :-) ja jak szłam na porodowke to miałam brzuch jak większość kobiet w 4-5 miesiącu ciazy więc jak wychodziłam po tygodniu ze szpitala to brzuch miałam taki sam jak przed ciążą. Ja w ogole jestem dzowna bo i krese miałam ledwo widoczna i też już nie mam jej w ogole :-) Mama Meli- ja nie patrzę tak bardzo na to co używam ale też nie używam jakiś "mocnych "kosmetykow najlepiej zapytać w aptece czy są przeciwskazania do stosowania przy kp. Co do rozstępów to ja mam kilka ponizej pepka:-/ nie wiem czemu bo brzuch miałam malutki i od 3 miesiąca codziennie rano (bez nawet jednego dnia przerwy ) smarowalam brzuch, pupe, uda, piersi masłem z palmersa a na noc oliwka z babydream . No te rozstępy bardzo przeszkadzają i już się rozgladalam za zabiegami typu mezoterapia itp Ale wszędzie jest napisane aby zaczekać do zakończenia kp. Więc czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Dziewczyny szczepienia refundowane czyli te 3 dawki są w jednym dniu aplikowane? Co do rostepow ja czekam na maść pasjel. Podobno robi cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Mama Melki, ja uzywam ujedrniajach. Nie mialam nigdy rozstepow wiec nie pomoge ale karmie piersia ale nie uzywam specjalnych kosmetykow tylko wlasnie ogolnie balsamow ujedrniajach. W ciazy uzywalam bio oil i emolientow. Ale to bez znaczenia ten bio oil bo ja prostu jestem nierozstepowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Gość lili- zamawiasz ten krem na aliexpress? Może i ja się na niego skusze:-) Ale jakoś nie.mam przekonania do tych chińskich kosmetyków :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idac do porodu mialm obwod brzucha 100cm i podczas pologu wchlonal sie calkowicie, tylko skora jest troche bardziej wiotka mam wrazenie. Ale ja jestem szczupla z natury i to moja pierwsza ciaza a i brzucha nie mialam duzego. Co do Bepanthenu to wiem ze jest drogi ale apteka dr max ma swoj zamiennik- Belantan baby, jest duzo tanszy a wlasciwosci takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Pazdziernik2016 czy to goldenek na tym zdjeciu? To twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Gość małego, należę do grupy na fb gdzie dziewczyny piszą recenzje z kupionych przedmiotów i sporo dziewczyn pozytywnie komentowaly ten pasjel. Także spróbuję i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ktoś tu pisa ostatnio o fajnej karuzeli do łóżeczka z projektorem. Mogę prosić o link na allegro. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×