Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość siepniowa mama
Dziewczyny, mamy pierwszego ząbka, dolna jedynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siepniowa mama - gratki z powodu ząbka... aga83, u mnie też syn lepiej śpi jak jest głośno, jest przyzwyczajony do hałasu, bo córki ganiają się, piszczą, mówią głośno, radio gra. Jak córki były malutkie to byle szmer je budził wlaśnie dlatego, że jak usypiały to była kompletna cisza, wyłączałam radio, chodziłam na plauszkach, to był wielki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Gosciu ja jem od poczatku wszystko, uwielbiam brokuly, nie pogardze fryteczka, zlape lyka pepsi i codziennie swiezo mielona kawcia. Wyrodna matka, wiem. Sierpniowamama gratulujemy zabka. Na swieta synek ma bluzeczki dwie z mikolajem do tego welurowe polspiochy z pepco, corka sukienka w czerwona krate ze smyka i srebrne baleriny.Najstarszy biala koszula z h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Sierpniowa mama - gratulacje :-) szybko Wam wyszedł ten ząbek :-) Ja jakoś do ciszy nie przyzwyczajam i hałasu z radia czy tv się nie boi ... Reox- trochę mnie pocieszyłas Ale do roczku jeszcze kupa czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Sierpniowa mama.gratulacje. przypomnij ile ma tygodni? Moj synek na swieta ma koszulę w czerwona kratę tzn to jest body ale bardzo sprytnie zrobione i do tego jeszcze nie wiem czy jeansy czy sztruksy. Mam jeszcze dwa outfity przygotowane na kolejne dni. Wszystko eleganckie i pRzez to więcej razy tego nie włoŻy. No chyba jeszcze na sylwestrana tylko. Życzę Wam i WasZym dzieciakom Wesołych i radosnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super bo mi lekarka zaraz po szczepieniu powiedziała bym podała dziecku odrazu po przyjściu do domu zapobiegawczo lek na gorączkę. teraz też idę za tydzień i zobaczymy co powie. mój strasznie się ślini, pewnie idą mu ząbki. co polecacie na dziąsełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Justyna, mamy 20 tygodni. Na dziąsełka polecam schłodzony gryzaczek, u nas się sprawdził. Żadne maści nie zdawały egzaminu, co nie posmarowałam to ze śliną ściekało. Straszliwie się córka ślini. Również życzę Wam wszystkiego co najlepsze na święta. Poprzednie były z naszymi skarbami w brzuchu, a te już z nimi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Sierpniowa mama a podobno po pojawieniu się pierwszego ząbka juz troszkę później te dolegliwości ustępują przy kolejnych. Napisz czy faktycznie jest lepiej o ile w ogóle cierpiaa tego powodu. Bo mojemu synkowi jeszcze nie wyszły ale strasznie cierpi. U nas tez masci nie działają, gryzie wszystko i codziennie ma stan podgoraczkowy. Czasami przerywa sobie nawet karmienie i wklada piastki do buzi. Jest mega niespokojny, budzi się w nocy nawet we śnie mu sie zdarzyło wkładać paluszki do buzi i gryźć. Oby to minęło jak najszybciej. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Dziewczyny! Fajnie byloby Was i Wasze dzieciaczki zobaczyc. :) Ja bym byla za fb tylko z jednego powodu: dostawalabym powiadomienia o nowych wpisach i bylabym na biezaco :D ale faktycznie, jak duzo z nas nie ma fb to szkoda sie stad przenosic, tym bardziej, ze nie ma zadnych trolli. U mnie podobnie, ladnie spal w nocy, nie chwalilam sie tym zbytnio, a tu nagle BAM! wszystko sie posypalo a mlody sie budzi jak z zegarkiem w reku co 3 h. Az sie boje tego zabkowania, ktos pisal, ze maluch sie potrafi co 15 minut budzic. U mnie tez jest faza strachu przed obcymi, chociaz tydzien temu szczerzyl sie do wszystkich. Teraz ktokolwiek przyjdzie do nas d domu i jest placz i panika. A na wigilie idziemy do szwagierki, troche sie obawiam. Moj maly wlasnie skonczyl 4 miesiace i sie nie obraca ani z plecow ani z brzucha. Za to lezac na plecach opiera sie nogami o podloge i podnosi pupe, jakby chcial zrobic mostek. I robi babelki ze sliny wydajac przy tym rozne dzwieki, bardzo to lubi. Slinotok ma straszny, jak lezy na brzuszku to leci mu ciurkiem gdzies od miesiaca, ale zabkow ni widu. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze zdrowych, spokojnych i wesolych Swiat, na pewno beda wyjatkowe, bo pierwsze z naszymi dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa25
Ne dopisalam, co 3 h w nocy jedzonko, a tak poza tym to pomiedzy rowniez budzi sie z placzem. Czasami chodzi mu o smoczek, czasami nie wiadomo. Poprzedni wpis byl moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
No to.widzę ze.trudne miesiące przed nami i nie tylko u nas jest niewesolo. Mamy jeszcze jeden problem bo mały je z.piersi i często ma tak że co 3 sekundy chce smoczka i tak prZerywa karmienie bierze smoczek na kilka sekund o.znów odwraca się do karmienia. Próbowałam nie.dawac wtedy smocZka to zaczyna strasznie płakać. I takie karmienie to jest okropne potem muszę sie przebierać i nie raz.małego też bo jesteśmy mokrzy od mleka. I o ile w.dzień to pół biedy o tyle nad ranem jak jest ciemno ciężko tak wcelowac brodawka_smoczek_brodawka_smoczek.... dobrze że w nocy tak nie robi bo po prostu bym musiała pewnie podac mm Nie wiem czym jest to spowodowane i dobrze ze.nie.za kaŻdym razem ale jest to uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
Cześć dziewczynki dawno nas nie było. Więc u nas tak Olaf jest super wesołym chłopcem. Gdyby nie azs by było idealnie ale.... Niestety. 2 tyg temu zrobiliśmy mu testy alergiczne na mleko i wyszło że alergii nie ma. P doktor Przepisala mu protopic 2 razy posmarowalam i super.... Ale gdy tylko przestaje wszystko wraca :( skóra robi się czerwona robią się krostki i bardzo go swędzi. Maść ta nie jest bezpieczna i niewiem co dalej. Nadal jest na bebilon ie pepti.. Diety nie rozszerza pije tylko mleczko. Czytałam na necie że u takich małych dzieci testy mogą nie wychodzić ale p doktor mówiła że nie ma podstaw do zmiany mleka. Szczepienia nadal odwlekam jak mogę pewnie lada dzień mi przyjdzie wezwanie z sanepidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Justyna-u bas zabkowanie nie przebiega jakos tragicznie. Malutka spi w miare spokojnie.Ślini się obficie, wkłada sobie wszystko do buzi, niekiedy całą piąstkę, czasami pomarudzi.Ale np. przesypia nadal całe noce...W zasadzie to w szoku byłam jak odkryłam ten pierwszy ząbek, bo właśnie spodziewałam się, że to dopiero poczatek dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Sowa25 - u nas też synek robi bańki ze śliny, urocze to jest:-) Ech, zanim te ząbki się pojawią to dzieciaczki się namęczą... Sierpniowa, ja już kiedyś pisałam, Ty masz anioła nie dziecko...Nawet ząbkowanie przechodzi w miarę bezboleśnie:-) Abisiowa, mam przypadek dziecka z AZS w rodzinie, mama nie chciała go leczyć sterydowo i udała sie do homeopaty. Nie wiem jakie masz zdanie o tego typu leczeniu, ale może warto spróbować...U niej to działa, jej synek wyszedł z tego, skóre ma ładną...A leczy też homeopatycznie zapalenie płuc, oskrzeli, jej dzieci są bezantybiotykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Abisiowa, moja corka ma 4 lata. Zima mamy problemy ze skora. Ogolnie ma np brzuszek chropowaty, ale np na nozkach od urodzenia robily jej sie czerwone, szorstkie i momentami az sączące sie placki. Od 1 roku zycia co jakis czas musimy siegac po steryd. Teraz ma na pupie i nogach takie male plamki. Wtedy pomaga nam edelan . Nie boj sie sterydow. To i tak lepsze niz paprzace sie rany. Tymo tez jest atopikiem. Mamy masc z hydrokortyzonem na recepte, taka robiona. Ale i tak ma suche placki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Dziewczyny, zycze Wam wszystkiego najlepszego, oby dzieciaczki rosly zdrowo, abysmy nie zapomnialy, ze nie jestesmy tylko matkami. Zycze wam przespanych nocy, lagodnego zabkowania. Zycze cierpliwosci, radosci, pogody ducha. Spedzcie te swieta w gronie tych, ktorych kochacie. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Kochane Kobietki! Ja również życzę Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia. Życzę Wam i sobie, abyśmy każdego dnia czerpaly radość i satysfakcję z macierzyństwa, a wszelkie jego trudny niech odchodzą szybko w zapomnienie. Żebyśmy docenialy jak wiele mamy( bo wiele kobieta nam tego zazdrości ). No i żebyśmy za rok składały sobie życzenia po raz kolejny ;-) Wesołych świąt dla Was i Waszych rodzin. Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Mój ma 3 miesiące i też bardzo się slini, też je piastki. Ale czy to nie za wcześnie na ząbkowanie? Ja odkąd się pochwalilam że przesypia mi prawie całą noc mam pobudki co 2h i to równe jak w zegarku. Wam też życzę wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Wesolych Swiat dziewczyny :D Dla Was i rodzin :D A sa radosne bo grono powiekszone o jednego Aniolka :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zycze Wam duzo zdrowia i pomyslnosci ;). cieszmy sie tymi malymi skarbami, bo tak szybko rosna! moja tez soe bardzo slini, do tego stopnia, ze kilka razy dziennie musze ja przebierac. Starsza malo co sie slninila.Co dziecko to inaczej.Mojej przyjaciolki corcia miala na 3 miesiace pierwsze zabki, u mnie bylo na 10 ;) wszystko jest mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie patenty na obcinanie paznokci u stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Jak tam po świętach? Ja padam, od chrzcin moje dziecko je co 1,5h, w nocy budzi się co 2h. Masakra. Nie wiem czy mu ząbki nie idą, bo całe pięści do buzi wkłada. Wam też tak się dzieci budzą? Bo mi jeszcze nie dawno cała noc potrafił przespać, a teraz, najgorzej jest od 4 nad ranem, bo budzi się co godzinę. Czyli śpię po pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Czy podaje któraś z was butelkę na noc? Pytanie czy po tej jednej butelce trzeba potem podać wodę? Czy nie? Bo nigdzie takiej informacji nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Lili -moja córka nigdy nie przespala calej nocy a na 5,5 miesiąca. 2 razy zdarzyło się ze obudziła się tylko raz. Wstaje między 6 a 7 ,ale dla mnie takie pobudki to norma. Chociaż mam wrażenie ze ostatnio też mi gorzej śpi, ale już się tym nie przejmuje bo wiem ze nic na to nie poradzę. Dzieci tak mają i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
Może, tylko do tej pory nie wstawal mi tak często. Max 2, 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Gość lili moj tak ma. Kiedys potrafil przespać noc teraz je kilka razy i faktycznie od czwartej to juz pobudki co godzinę. Próbowałam podawać wieczorem mm nic to nie daje. Jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, z dziecmi nic nie jest na stale, ciagle sie wszystko zmienia.. ale tez moze byc tak, ze z powrotem ladnie zacznie spac. Moze skok rozwojowy, moze zabki a moze ma taki etap..? zycze Ci, zeby wrcilo wszystko do normy. W temacie butli,myo ja kp i sie nie wypowiem.. ale nigdzie nie czytalam, ze trzeba dawac wode po butli. Tak sie robi, jak chcesz oduczyc nocnego karminia, to oszukujesz woda.. ale podkreslam, ja nie jestem specjalistka bo karmiw piersia. co do paznokci, u Malj nie ma problemu, jeszcze sie nie wyrywa wiec obcinam kiedy mi pasuje. Starszej tylko, jak spi.. bo inaczj nie da, a kiedys nie miala z tym problemu. Po swietach 2 kg wiecej, ;) Za szybko minely ale fakt faktem orzy dzieciach swieta calkiem inaczej wygladaja, samo pakowanie dwojki z calym ekwipunkiem to ja juz mam dosyc hehe. Dzis sie dowiedzialam, ze moja kol z liceum, ma juz 6 dzieci-da sie ?da sie! a ja marudze, ze mi ciezko przy dwojce- az mi glupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×