Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y ZY Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11&^$:6:4"6;6;6"$;*"##8,6 4#5$$'^"4"&;8 #$"&; $'&^//7 $536/$7#3^8&5^8 #4^6#6&6$9&7&9* 4$74"7/4;*:/7 (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka czy jak cie tam zwal, ty masz jakis wsciek macicy czy z mormonskiej rodziny pochodzisz? Piecioro dziatwy w chalupie a ty jeszcze sobie szoste dosztukowalas? Po co ci az tyle dzieciakow, przedszkole zakladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 21.20 popieram twoją wypowiedź. Pewnie te matki Polki zaraz Cię trollem nazwia tu się tak nazywa osoby o normalnych poglądach. Ona nie zakłada przedszkola tylko kasę robi na 500* 6 hahaha. Alutka ty w udach to się chyba nie składasz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten topik polecają nawet na innych tematach. Alutka amellla jesteście gwiazdy na tym forum o Was się mówi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Nie zamierzałam komentowac tych absturdalnych obelg. Ale trudno.Boj sie gosciu, ponieważ zamieszczane komentarze z obelgami na tym forum zostały już zgłoszone na policję. Obrażanie internautów nie jest bezkarne jak Tobie się wydaje a Ty nie jestes anonimowy. W dobie tak zaawansowanej cyfryzacji nie jest problemem namierzenie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś Cię tu obraził? Wolne żarty. W żadnym poście nie było nic napisane ze jesteś taka czy Owaka ty chyba nie wiesz co jest rozumiane przez pojęcie obrażenia kogoś. I co nadasz przynajmniej 5 osób na policję bo się śmieją z twoich poglądów? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja zglosze ze nazywacie mnie trollem tu jest podstawa bo jest to wyzwisko jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka 2017 gratulacje ciążowe. Natomiast trochę rozsmieszyly mnie Twoje zgloszenia na policje. To jest Kafe. Tutaj wyciekaja dane użytkownika, wizerunek, leca wyzwiska od najgorszych. Proszę Cię jako mamę 6 dzieci. Skup się na ciąży zamiast na dokarmianiu trolla. Bo grozby o policji są jakby tu powiedzieć delikatnie, infantylne. ;) Sama jestem w ciąży, choć nie lubię tego pitu pitu o fasokach i ciezarowkach (?) Masakra moim zdaniem, ale co kto lubi. Czytam, czasami gdzieś tam się wypowiem jeśli temat mnie zainteresuje. Życzę wszystkim przyszłym mamą duzo zdrowia i rozwagi. Choć fakt, że mnie śmieszy wypisywanie co kilka dni o tym co rośnie, co mdli itd. Może jestem antyspoleczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę poprawić swój błąd, bo tego nienawidzę. Mamom oczywiście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla dziewczyn, które już mogły usłyszeć bicie serduszka. Ja mam wizytę 21 grudnia i mam nadzieję że też go usłyszę. Już od przeszło tygodnia jestem na heparynie i luteinie, już mój brzuch jest w siniakach a to dopiero początek...Z dnia na dzień coraz bardziej mnie mdli, w pracy ciężko mi jest wysiedzieć. A potem synek który daje czadu :) Podziwiam mamy które mają więcej dzieci, żeby dom ogarnąć no i oczywiście dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podziwiam mamy jak one to ogarniaja. Nie wiem jak to będzie jak się urodzi mały a duży potrzebuje tyle uwagi. Nadzieja a na zwolnienie nie możesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Dziewczyny nie martwię się na zapas.gwarantuje Wam,ze jest latwiej z każdym kolejnym dzieckiem. Nie rozdrabniacz się wtedy tak nad drobiazgami i stajesz się lepszym organizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w którym dc test wyszedł wam dodatni? Ja dziś powinnam okres dostać, cykle 28- dniowe , dziś 29dc lekkie plamienie przy podcieraniu. Czy teraz popołudniu będzie wiarygodny? W dniu przewidywanej @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie pomogę bo nie wiem. Wiem tyle, że test wykrywa ciążę 7 dni od zapłodnienia, więc rób a potem powtórz za kilka dni. Ja robiłam jakieś 10 dni po terminie okresu i wyszły mi 2 kreski od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Ja robilam test popoludniu w dniu oczekiwanej @;) i wyszly dwie krechy... A w poprzednim cyklu tez tak robilam test i niestety byla jedna... Moja coreczka tez nalezy do bardzo zywych dzieci(moja mama mowi ze wychowala 4ke dzieci, ale ani jedno nie bylo tak zywe), ale nie obawiam sie jak to bedzie pomimo ze bede wiekszosc z dziecmi sama;) nie lubie sie nudzic;) wole miec zawsze pelen grafik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też jest bardzo żywy, i to przez to, że ma podwrazliwosc przedsionkowo proprioceptywna wyrazajaca się wzmożoną potrzeba ruchu, ale chodzimy na terapię sensoryczna i myślę, że trochę go wyhamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaksiezniczki ile lat ma Twoja córka? Mój ma 4, jak małe się urodzi będzie miał 4 i 9 miesięcy i zastanawiam się czy to nie za duża różnica wieku chociaż nie wyobrażam sobie jakby to było mieć np 2 latka i noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszonaaaaaa
Hej dziewczyny. Pare dni tu pisalam, dzisiaj bylam u ginekologa i lekarz mnie zbadal recznie i usg dopochwowe i nic nie wykazalo. Jednal teraz bedac w lazience zauwazulam brazowe plamienie, czy to normalne po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszona a który to by wypadal tydz ciąży? Bo to bardzo istotną informacja w przypadku jak lekarz nic nie widział. Żadne plamienie nie jest normalne i wymaga konsultacji może to być blache Ale i poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś cytologia? Mi mówiła, że po cytologii może być płomienie. Dziewczyny a jak teraz wygląda opieka okoloporodowa? Wiecie coś? Bo się pozmieniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Endorfina106 moja cora ma 2lata3msce ale jest mega mega *****iwa i zazdrosna dlatego boje sie co bedzie. Jest bardzo nie mila dla innych dzieci ktore np trzymam na rekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
*r****iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_st
Hej :) wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży 6tydz.!! :) Tak sie ciesze :) dosc dlugo sie staralismy, ale w koncu sie udalo !!! Taki prezent na swieta - lepszego nie moglismy sobie wymarzyc :D Oczywiscie pisze nie tylko zeby sie pochwalic, ale zeby was sie dopytac, czy jest sens brania juz tera zjakichs witamin, czego powinnam unikac, jakie badania zrobic? :) Będę wdzieczna za wszystkie Wasze sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki gratuluję, a byłaś u lekarza? Nic Ci nie powiedział? Kwas foliowy trzeba brać i na następną wizytę komplet badań krew, HIV, grupa krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Ja jeszcze przed pierwsza wizyta, ale biore juz kwas foliowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morfologia, hiv, badaniee mthfr (na przyswajanie kwasu foliowego) :) Gratuluję Wiki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za badanie MTHFR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Osobiście jestem zdania, iż należy zażywać witaminy oprocz jodu i kwasu foliowego.Najważniejsza jest jednak dieta.Oprócz tego,iz m aluszkowi należy się to co najlepsze trzeba pamiętać o sobie.ciąża pustosY nasz organizm,paznokcie,włosy,zęby. Dbajmy o siebie sierpnioweczki.super,ze pojawiają się nowe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×