Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Gość prawi 114
to jesteś taki rodzynek . Dziewczyny raczej nie grają w takie gry , jak coś odpalają to najczęsciej simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gry typu Sims nudzą mnie niezmiernie. Ja żeby dobrze się bawić potrzebuje chmar zombi, mutantów i innego popromiennego badziewia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Kupiłaś wszystkie części z każdej serii? No to niezły masz rozmach. Lepiej zacznij od Dead Space i Metro bo to bardzo krótkie gry w porównaniu z pozostałymi grami które kupiłaś. Fallouty to gry na ponad sto godzin. Mass Effect to na kilkadziesiąt godzin. Metro kupiłaś w wersji normalnej czy redux? Ja znałem sporo dziewczyn które lubią grać. Jedna z koleżanek z klasy liceum po maturze zatrudniła się cdprojekt. A jeszcze inna pisała dla gry-online.pl. Wg tego raportu (http://essentialfacts.theesa.com/Essential-Facts-2016.pdf) 41% grających w gry w USA to kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie kupiłam wszystkich. Kupiłam pierwszą część z każdej gry. Tylko Fallout kupiłam 4 bo wyczytałam że jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metro kupiłam w wersji normalnej bo nie było reduxa. Ale jeszcze nadrobie jeśli pierwowzór przypadnie mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Zestaw Redux (2033 i Lost light) niedawno widziałem na przecenie za ok 22 zł. (https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wiosenna-wyprzedaz-w-gamesplanet-dzien-4-2/) 2033 w wersji redux jest o wiele lepsza bo dodali sporo patentów z nowszej części oraz technicznie jest lepiej dopracowana. Bardzo lubię Dead space ze względu na to że to jest wypisz-wymaluj Resident Evil 4 tylko że w komosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wie Inuś.:-D Jeśli siedzi do 3 w nocy i gra w RPG to możliwe że coś jest na rzeczy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reduxa pewnie jeszcze kupie bo chce zagrać w Last Light. A skoro w tym komplecie są jeszcze dodatki to w to mi graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Redux zawiera wszystkie dodatki łącznie z wysokim poziomem trudności za który normalnie trzeba było kiedyś dopłacić jak się miało podstawkę. Łoją z kasy jak tylko się da. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kroją z monet jak mogą. Za samego Fallout 4 dałam tyle ile kosztują wszystkie części STALKER. Coś czuje że nasze hobby jest jednym z droższych.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie możliwe że płynie w nim krew strzygi.:-) No to pochwal się jakie to drogie hobby posiadasz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, klimaty postapokaliotyczne to jest to. Szkoda tylko że nie każda gra w tym klimacie wpisuje się w moje normy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kaleka wrucila ma forume jak tam nie masz jeszcze odparzen na d***e od tego wozka? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem jestem kaleką ale wiesz co mam dla ciebie złe wieści lepiej jak najszybciej wyjdź z mojego tematu bo to cholernie zaraźliwe jest i jeszcze przez swoją nieuwagę skończysz tak jak ja. A o moją pupę się nie martw... Gładka jak zwykle.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzyga wyszczekana bestia z ciebie. bosze nie dosc ze gra to jeszcze pyskuje 👄 chcem cie [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strigoica to tepa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciebie gościu mogę być tępa niewychowana i niedouczona. Jakie to szczęście że nikt nie zmusza cie do czytania moich postów i tematów. Powiem więcej, twoje zdanie na mój temat leży mi martwym bykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie lokalizacje Metro 2033 już za mną i mogę powiedzieć że... Reduxa też kupie. Ogromnie podoba mi się podoba. Za klaustrofobiczny klimat i system ekonomiczny gra dostaje ,,+" już na wstępie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strigoica
Kurcze i mnie wylogowało... Eh nie cierpie Firefoxa. Post wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jak zagrasz w fallout ja mam andromede i powiem ci ze szkoda kasy. skundlili dobra produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chyba pomyliły ci się gry. Andromeda jest z serii Mass Effect a nie Fallout.:-) Czytałam opinie na jej temat i podobno faktycznie dupiszcza nie urywa. Chodzą słuchy że nad Andromedą pracowała tylko jedna osoba z BioWare (jeśli to prawda) to już wiadomo dlaczego wydali taką kiepską produkcje. Nie mniej jednak mam wielką ochotę zagrać w Andromede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kiedyś grałam w Mass Effect i pamiętam że bardzo spodobało mi się to że można personalizować główną postać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×