Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Ostatnio wpadł mi w ręce Slender The Arrival. Gra całkem dobra ( szkoda że tak krótka) ale o wiele straszniejszy był Slender z czarnymi odnóżami na plecach niż łysy gościu w garniturze. Bardziej straszyło mnie to ,,dzydzydzy" na ekranie niż sam Slender i jego kumple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć
Cześć. Dla mnie steam jest megawygodny. Podobnie jak gog, uplay itp. Niby dlaczego mieliby banowac? Gram na oryginałach, nie używam programów oszukujacych i nie obrażam ludzi online. Od 2004 r czyli od samego początku nie mam problemów. Teraz wszystko idzie online i od tego za bardzo nie ma odwrotu. Mam kilka płytowych gier których juz nie odpale po płyty się porysowały lub mają zabezpieczenia nie kompatybilne z win10. Aby w nie zagrać musiałbym kupić ich wersje ze cyfrowej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Jeżeli bardzo Ci zależy na Outlast w pudełku to masz 2 opcje: droższą i tańszą. Droższa (ok 1040zł): kupujesz konsolę (ps4 lub xboxone) i do tego Outlast Trinity czyli zestaw wszystkich odsłon serii w jednym pudełku. Tańsza (ok 80 zł): kupujesz wersję cyfrową Outlast'a bez DRM na Humble Store lub GOG. Plik instalacyjny (2,9 Gb) bez problemu wypalisz na jednej płycie DVD, którą możesz zapakować do swojego pudełka z wydrukowaną okładką. Cyfrowo jednak wychodzi taniej i łatwiej. Jesienią zapewnie będą zniżki za ok 2,99 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś jak chcesz go zaskoczyć to kup mu Mario albo Tetrisa. Zaskoczona mina gwarantowana.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzisz o grze logicznej kulki? Kupiłem mu książki. Musi jakoś z tym żyć :D Z gier rezygnuję, on bez przerwy śledzi nowości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Cześć Stigoica. Jeżeli nadal planujesz kupić Outlasta to już nie musisz bo w sklepie humble bundle https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe rozdają go za darmo razem z dodatkiem. Razem z wersją na steam otrzymujesz wersję bez zabezpieczeń którą możesz sobie wypalić na płytkę i mieć ją na zawsze bez konieczności aktywowania w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... Pierwszą część Outlast mam już za sobą i w mojej opini tyłka nie zrywa. Oklepana fabuła, słabi przeciwnicy, krew i flaki na zmianę z flakami i krwią, chamskie jump scare-y które straszą tylko na początku później tylko denerwują (żeby nie napisać wkurw...) i do tego wszystkiego na maksa irytujący grubas w ciasnych portkach bardziej upierdliwy niż Dragon Slayer Ornstein i Smough z Dark Souls. W dodatek i dwójkę raczej nie zagram. Ale są gusta i guściki dla jednego Outlast to strata czasu a dla drugiego najlepszy horror w jaki grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze coś (miałam napisać i zapomniałam). Gdzieś wyczytałam że Outlast 2 i Resident Evil 7 są do siebie bardzo podobne. Jeśli to prawda znaczy to tyle że seria RE powoli się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już dawno II outlast Przeszedłem i jest dłuższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecić śródziemie cień mordoru i śródziemie cień wojny warhammer I i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chvj mnie to obchodzi szmato, w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłem kariere z grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sie ciebie boje no lajfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znacie gry w klimatach postapokaliptycznych podobne do Stalkera i Metra to podawajcie tytuły. Chętnie ,,przygarnę" nowe produkcje. :-) Ostatnio cierpię na niedobory tytułów przez co biorę się za mody do mojego Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie znamy!!! W*********j!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraka nie twoj temat szmato, ja go przejmuje, won stad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co na twoim temacie pt ,,Strigoica to no life" nikt ci nie odpisał to wywnioskowałeś że przejmujesz mój... Ha ha ha ha ,,miszczu" dedukcji.:-D No fakt w sumie bez wysiłku masz już prawie 300 odpowiedzi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×