Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Gość gość
Mnie juz gierki sie znudzily i nie wyobrazam sobie nianczenia bachorow, zmienianie pieluch itd ale dla wiekszosci to atrakcje dlatego niszcza sobie zycie robiac bachory. A to dopiero poczatek, najlepsze bedzie jak pojda do szkoly i trafia w towarzystwo alkonow, cpunow i papierosnikow haha powodzonka rodzice haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Turkuciu. Jeśli lubisz gry typu ,,wyjmę kałacha i rozwale wroga" to raczej Kholat nie przypadnie ci do gustu bo jest to typowy survival horror. Gre skończyłam wczoraj w nocy i mogę powiedzieć jedno... To zakończenie... Aż ciarki przechodzą. Za każdym razem jak znajdziesz notkę zaczynasz się coraz bardziej zastanawiać ,,co tam do cholery się wydarzyło" i jak już przychodzi co do czego i widzisz że zakończenie gry jest już blisko masz nadzieję że zaraz się czegoś dowiesz... A tu lipa ( nie napiszę więcej żeby nie spojlerować). Czasem brakuje mi w grach takich niejasnych zakończeń, zakończeń które dają do myślenia. Dobrym przykładem jest tutaj moja ukochana seria ,,Stalker" pierwsza część ma chyba z sześć czy siedem zakończeń i każde jest ,,dosłowne" nie zostawia miejsca na ,,pomyślunek" i zastanowienie się co dalej z naszą postacią. A Kholat na koniec robi nam psikusa. Kurcze tak zagmatwanej końcówki gry jeszcze nie spotkałam. Powiem jedno można było z tego tytułu wyciągnąć o wiele więcej ale i bez tego chłopaki z IMGN odwalili kawał dobrej roboty. Reasumując gra trafia do moich klasyków. Na 100% jeszcze nie raz sobie o niej przypomne. A dzięki autorskiemu ,,fear manager" pomimo tego iż gre już raz przeszłam to pewnie nie raz dojdę do wnisku że ,,piernicze dalej nie gram" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta gra kalot czy jakos tak nadaje sie dla dziecka 12 letniego? syn chce gre na prezent od kroliczka i pomyslalam ze moze ta o ktorej mowicie sie nada bo jak strzygoica napisala tam sie nie strzela i wlasnie na takiej grze mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie gry które wymieniłam nie nadają się dla 12 latka. A Kholat to już skrajny przypadek. Fakt nie strzela się w tej grze ale w każdej chwili może cię dorwać widmo czyli twój główny przeciwnik. Kholat to horror w którym nie raz nie dwa wyskakuje na ciebie zza drzewa przeciwnik i umierasz. W kwestii gry dla 12 latka się nie wypowiem ale może mężczyźni którzy tu piszą coś doradzą. Jedno mogę powiedzieć... Nie kupuj gier które ja wymieniłam, każda z nich jest przynajmniej 16+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz jak poczytalam to ta gra jest od 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według oznaczenia sprzedawcy Kholat jest 12+ ale mając już tą gre za sobą mogę powiedzieć że te kryteria są lekko zaniżone. Sądzę że 12 latek nie powinien grać w tą produkcje. Ja ostrzegałam, ty zrobisz jak uwarzasz. Wiesz co mam pomysł włącz sobie YouTube i poszukaj sobie jak ta gra wygląda, myślę że wtedy zrozumiesz dlaczego odradzam ci Kholat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W co tu pograć sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem gościu. Nowości mi już wyszły i zamierzam się do kupna kilku tytułów, ale jakich... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
massefekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłeś gościu. Właśnie zbieram tytuły i jeden z nich to Mass effect.:-) Myślę że kolejność będzie następująca: -Mass effect -Dead Space -Metro 2033 -Fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o w dead space dawno nie pykalem a ktora czesc fallouta chcesz? moim zdaniem 3 najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacham się między 4 a 3. Poczytam jeszcze na temat tych części, chociaż pewnie skończy się na tym że nie podejme żadnej decyzji i kupie obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grasz czasem na steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wole pudelka. maja swoj urok. a tam jak ci zbanuja konto to cala kolekcja idzie sie j***c. raz tak mialem i juz wiecej nie wszedlem na to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz w kholat czesto zarywa mapy? pogral bym w ten tytul ale zawsze jak mi gre zamula albo wywala to sie w******m i nie gram dalej nie chce wydawac kasy a potem nie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to chyba ze dwa lub trzy razy w całej grze zdarzyło mi się że zarwała się tekstura. Myśle że było to spowodowane zbyt mała liczbą punktów zaczepu tekstur. Na samym początku trochę ,,rwało" i ,,chrupało" ale poźniej gra się rozkręciła i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropos tych pudełek to ja też wolę te wersje. Zawsze chciałam mieć w szafce tak ładnie poukładane pudełka z tytułami.:-) Super to wygląda... Podchodzisz do szafki patrzysz na grzbiety i zastanawiasz się jaką produkcję ograć... Eh marzenia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ale jest tu kilku rozmówców którzy grają na PC. Powiedz co ci na wątrobie leży może ktoś pomoże.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Cześć. A co konkretnie już kupiłaś? Ja dzisiaj wyhaczyłem w promocji na muve Resident evil: Origins Colletion (czyli odświeżone RE1 i RE0). DN3D gram trochę na zasadzie odchamiacza po grach stawiający bardziej na fabułę niż rozgrywkę. Bardzo zachęciłaś do Kholata, ale niestety musi poczekać na zakup nowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Kupiłam dokładnie te które wymieniłam. Mass effect, Metro 2033, Dead Space, Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jeszcze nad Metro Last Light i Mass Effect Andromeda. Ale chyba narazie spasuje bo i tak wydałam o połowę za dużo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
metro last night nie kupuj , ja nie znam tej gry , ale mój brat w nią grał i mówił mi ze nie jest dobra.. Lepiej sobie zagraj w SKyrim Na pewno Skyrim jest ciekawszy od metro last night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
nie jestem pewien czy brat gral w metro last night czy metro 2033 , ale mówił mi ze gierka jest słaba Skyrim lepszy mam nadzieje ze pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz każda gra która nie przypadła mi do gustu ląduje u mojego brata. A Metro muszę ograć bo inaczej będę sobie pluła w brodę że tego nie zrobiłam. Uwielbiam postapokaliptyczne klimaty a Metro wpisuje się w te kryteria idealnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×