Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Ha ha ha wiesz co mimo że cię nie lubię jak cholera ale czasem mnie rozśmieszasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzyga a na jakim sprzecie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam ludzi którzy potrafią grac na laptopie. Taki mały ekranik, ciężko się wczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzmin przeciez to klasyka, pozniej lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 12.19 Nigdy nie myślałam o tym w ten sposób. Wiesz ja zwykle gram w nocy jak dziecko już śpi wiec nie mam problemu by się ,,wczuć". W końcu w pokoju ciemno i jedyne co widzisz to np mroczne góry Ural (akurat wczoraj około 23 zaczełam Kholat) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzmin 1 jest akurat super nje zapomne nigdy jak mnie Krol Foltest zaprosil mnke do swej komnaty na gre w kosci, to dopiero byla radocha :D🖐️. A w wiedzminje 2 poza super scenerią, klimatem i duszą Sapkowskiego to nic ciekawego nie ma. Nawet nie pamietam o czym fabula :O aa trzeba bylo zabic leto lol. Ale w 3 akcie jak sie wychodzi z jorwetem z jaskini to dopiero sa widoki. Ale ja juz z komputerami windows skonczylem, niezdrowe dla oczu mozgu i kregoslupa. Do tego ludzie grajacy w gry online psuja mi humor i denerwuja bo sa kvrwa glupi. Amerykance to jakis niedoj3bany narod :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka gier do testow hahah... moj kumpel w anglii ma kolekcje ponad 600 gier oryginslnych wiekszosc w idealnym stanie na playstation 2 i 1. Z trzy miechy testowalismy wszystkie, ale testowalismy nie gralismy. Wiec co to kilka gier buahahah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuje setek gier żeby grać. Aktualnie w domu mam tylko 4 sztuki pudełkowe, zwykle po prostu zamieniam się z bratem a jak skończą nam się nowości to kupujemy nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik tobie juz do konca odj***lo ty i kumple heehehehehehe bo jebne. chyba ze masz na mysli tych fagasow co cie posowaja w jelito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Doktorze jesteś żałosny twoi koledzy mają, twoi koledzy kupują. HAHAHA A ty nierobie nic nie masz i nie będziesz miał pasożytujesz na innych i uważasz się za lepszego a w praktyce zwykłym leszczem jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik jak możesz to idź opisywać swoje fantazje seksualne gdzie indziej. Chyba nie zauważyłeś że powyższym postem obrażasz głównie siebie. Dam sobie rękę uciąć że większość postów na moim temacie piszą mężczyźni więc po przeczytaniu twoich wypocin dochodzę do wniosku że jesteś gejem. No cóż ,,twoja" Paulina ma cię tam gdzie słońce nie dochodzi więc swoje uczucia przeniosłeś na mężczyzn. Logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik to najbogatszy człowiek na kafe. Zaraz po nim jest Przemek Prawik (finansista-informatyk) i Użytkowink 92 (właściciel wielohektarowej posesji z gajem tulipanowców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosze ja jestem kobieta i nie wyobrazam sobie grac w jakies gry i to takie mordownie jak te o ktorych tu piszecie. jaki mezczyzna chcial by taka kobiete. Strigoica jak ci nie wstyd. kobieta powinna byc poslanka ogniska domowego a nie graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo juz sie baby uaktywnily. ja bym chcial taka laske. a ty dewoto idz pilnuj tego ogniska bo ci zgasni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wyobrażam sobie żeby moim jedynym zainteresowanie było dziecko dom i mąż. Zastananawiam się dlaczego niektóre kobiety po tym jak wyjdą za mąż i urodzą dziecko to tracą swoje zainteresowania i jedyne co robią to obserwują częstotliwość kup swojego malucha i donoszą mężczyźnie smakołyki przed telewizor. Skoro tak ma wyglądać żona i matka to ja wolę być graczem i matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez te gry sa dla mezczyzn a nie dla kobiet. za moich czasow kobiety byly delikatne i spokojne co to sie z tym swiatem porobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość 15.26 Nie uważam że to iż namiętnie gram w gry odbiera mi kobiecość. A swoją drogą myślę że ta dyskusja jest jałowa. Żyje jak chce i robie ze swoim życiem co chce. Nie sądzę że zmienie swoje zainteresowania tylko dlatego bo ty tak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kto nazywa mnie cynik to tepy smiec i idiots bo cynikiem nigdy nie bylem i nie jestem xD. Sram wam do ryja przegrancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co myslisz ze mnie to wkurza ze jakies pajace na forum wykreowaly sobie postac nazywana Cynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzyga jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Cześć. Kholat'a chętnie spróbuję chociaż nie mam doświadczenia w tzw. walking-symulatorach. Grę już od kilku miesięcy mam na steam, ale nie grałem bo zawsze co innego wchodziło na tapetę. Ze względu na napięty ostatnio grafik gram głównie w gry co można na chwilę włączyć, zagrać i wyłączyć. Ja gram sobie w klasyka nad klasyki czyli Duke Nuken 3D w wersji Megatone i po raz pierwszy przechodzę ją w całości. Gra ma kapitalne tempo rozgrywki i wszędzie jest naćkane sekretami i skrótami. Niestety większość obecnych FPS jest strasznie ślamazarne co na szczęście powili się zmienia dzięki nowemu Doom'owi i Wolfenstein New order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojojo polaczkowe kumple hihihi na takich to nasrac i przyklepac, falszywe qrwy obrabiajace sobie nawzajem te ich brudne osrane doopy, sram takim cwelom do ryjow hehe a tutaj widze duma, zrobcie konkurs, kto ma wiecej znajomych na fb buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×