Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Gość gość
a sorry faktyka mi sie porabalo. ale jeden huj czy to ME czy FA i tak nie warto bylo wydawac ponad stowy na ten s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Za rok z Mass effectem androbieda będzie to samo co z dragon age inkwizycja, czyli podstawka z dodatkami będzie za ok 50-60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha masz racje Turkuciu.:-) Ale z Metro 2033 i Last Light zrobili to samo za podstawkę na steam trzeba było płacić połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to jest Mass Defect Androbieda z kiczowatymi motywami LGBTQ... To ja już wolę tysiąc razy stare Residenty niż te nowe ładne ale nudne niegrywalne wydmuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze serio aż tak źle? To chyba jednak daruje sobie. Te 160 zł można zainwestować w inną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do tych co grali w Metro 2033. Słuchajcie powiedzcie mi czy na tej przeklętej stacji jaką jest Pawelecka da się pokonać te cholerne stwory czy może jest to samoczynny respawn wrogów. Już kilka razy ostro wytarmosiły mnie te mutanty a Hp-ki leciały jak Tupolew na brzoze. Jeśli to respawn to prosze podajcie kod na wyłączenie tej nierównej walki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahah tupolew na brzoze :-D pozyczam tekscior. a w kwesti metro nie pomoge. ale kody albo mody do gry gdzies w necie pewnie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj na gry-online tam maja dobre kody ale z tego co ogarniam to do respawnu nie ma koduw musisz ich wybic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety sprawdziłam w internecie i nie ma kodów na odnawianie wrogów... Czyli zostaje AKM i za ojczyzne...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graliscie moze gdzies w darmowe demo online? podajcie linka do strony bo chcialem zagrac na steam ale cos czuje ze maja tam mikro koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okd
Andromedę sobie odpuść, to kompletna porażka w stosunku do trylogii ME. Ze strasznych gier z "zombie" zagraj w Fear i Fear 2, fajny klimat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownież polecam Fear, swoista klasyka gatunku :) plusem jest możliwośc kooperacji, także bierz jakiegoś znajomego i życze miłej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Fear czytałam dużo dobrego może jak ogram te co kupiłam ostatnio to zainwestuje w tą produkcję. A no i korci mnie jeszcze jeden tytuł, a mianowicie Outlast... Jakoś tak zapałałam miłością do tego typu gier.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedna sprawa... Rozwala mnie fizyka Dead Space... Nie ma to jak wpakować w nekromorfa dwa magazynki, odstrzelić mu ręce, nogi, głowę a często nawet ogon po czym chcesz przejść obok takiego delikwenta i co się nagle okazuje... Że ówcześniej odstrzelone części ciała tego cudnego stworzenia zaczynają cię atakować. Hmm złośliwość twórców gry jest tu aż nad wyraz widoczna. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Tańczące zwłoki nekromorfa rzeczywiście mogą przestraszyć. F.E.A.R. to jest dosyć dziwna seria. Dostajemy fabułę żywcem wyjętą z japońskiego horroru (the ring), ale w grze zamiast ukrywania i uciekania mamy pełnokrwisty shooter ze spowalnianiem czasu, laserowymi pukawkami i pancerzami wspomaganymi. Bardzo ciekawa mieszanka. Niestety 3 część porzuciła klaustrofobiczny klimat i już nie byłą taka doba jak reszta serii. W outlast grałem w zeszłym roku - gra niestety krótka i z mniejszym budżetem, ale tu już mamy typowy horror z motywami parapsychicznymi bez możliwości walki z przeciwnikiem i jeszcze ta waląca się po kątach jucha https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/262709134089288920/996824D6A2265E1E5FA2C3B5B42346E3661757BD/ . Mam jeszcze do skończenia dodatek Whistleblower, który podobno jest jeszcze brutalniejszy i obrzydliwszy od podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten screenshot z Outlast przywodzi mi na myśl Captured... Czyli gore w najlepszym wydaniu. A wracając do Dade Space powiem że USM Valor jest zły... Bardzo zły... Cholernie zły. Kto wpadł na pomysł zrobienia nekromorfa uzależnionego od koksu?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może czy Outlast wyjdzie kiedyś w wersji pudełkowej? Jak narazie znajduje same klucze do steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz ciezko kupic pudelko ja tesz szukalem pudelek ale najnowsze gry wychodza tylko w wersji na steam. pewnie trzeba bedzie poczekac z rok od premiery na staeam na pudelko. a gralas moze w foresta? korci minie ale szkoda mi 8 dych na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steam jest tani ale jak dostaniesz bana to wszysttko idze sie p******ic. znacie dobrego sprzedawce kluczy na allegro. nie bede placic temu zlodziejskiemu steamowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole steam i gry digital to pieniadze w bloto. No chyba ze chce sie ekspresowo kupic dostep do gry, bo wlasnie za to sie buli, za dostep do gry. A nie za gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mam powiadomienia bo już myślałam że temat umarł. :-) Co do Steam to mam tak samo jak wy. Nie chce kupować dostępu dlatego mam nadzieję że twórcy dadzą jeszcze szanse starym dobrym pudełką.:-) A w kwestii The Forest... Udzielam się też na innym forum i tam o nim usłyszalam. Ludziska strasznie nakręcili się na tą grę ale jak dla mnie to trochę nadwyraz. 80 zł za klucz na Steam do gry która nie ma (i nie wiadomo kiedy będzie mieć) oficjalną wersję, a jak wiadomo wersja beta jest pełna bugów i błędów. A druga sprawa jest taka że premiera alfy do gry była kiedy? Coś około 2014? Chyba coś w tych granicach... A mamy 2017... Coś czuję że jest to wieczna wersja próbna. Będą to ciągnąć aż im się grecki alfabet skończy.:-) A swoją drogą miłego dnia wam życzę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo allo :) zna ktoś jakąś grę - może być w angielskiej wersji językowej - na PS4 w klimatach postapokaliptycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej In.:-) Większość ówczesnych gier jest wydawana na tak samo na PS jak i na PC. A w kwestii samego tytułu to możesz przebierać i wybierać. Jest ich od groma. Fallout, Metro, 7 Days To Die, The Walking Dead, Day Z, Resident Evil. To tylko kilka tytułów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam z ciekawości na OLX i ceny oscylują w okolicach 80 zł. Więc też nie najtaniej. Tym bardziej że to nie nowa płyta i wiadomo jak może skończyć się zakup. ,,najciekawsze momenty są zaznaczone scyzorykiem na płycie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×