Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś z Was, zrezygnował i

Polecane posty

Gość gość
Myślę że to można jakoś zaszuflafkować,nazwać. Tyle nas tutaj z bardzo podobnymi historiami i identycznymi historiami.. Czytałam jakiś czas temu o rodzajach miłości, uczuc. Wszystkie cechy przypisywane takim relacjom , bardzo charakterystycznym, nazwane zostały Miłością niespełnioną. Podobno jest najtrudniejsza ale rozwija nasza sferę emocjonalną.. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegałem i szukałem kontaktu przez 2 lata, spławiała mnie kilka razy, teraz usunąłem się w cień, nie szukam kontaktu ale uczucie się nie wypaliło, wciąż mi na niej zależy ale wystarczy iskra by rozpalić na nowo, tylko potrzebuję wyraźnego znaku by cokolwiek próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie rozumiem Cię. O co Ty masz żal? On się zdystansował, bo -nazwijmy po imieniu- olałaś go i jego uczucia. Nie podjęłaś z nim rozmowy na ten temat. Żal może mieć on, właśnie o Twój brak odpowiedzi. Jak się pozbyć żalu? Szczera rozmowa i wybaczenie, na to nigdy nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.23 Masz poukładane życie? Czy między Wami były wyznania? Dlaczego jest między Wami tak jak jest? Napisz coś więcej Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.25 Masz rację ale ja tez szukałam tego kontaktu kiedy On się zdystansował- co rozumiem. Właśnie dlatego szukałam bo chciałam to naprawić.. chyba był daleki od dania mu tej szansy. Potem nasze relacje się polepszyly z tym ze to były czyste relacje. A między nami byłby sygnały , wciąż są ( kiedy się widzimy - to sie czuje) nie rozumiem dlaczego tak jest, dlaczego On nie chce zrobić tego jednego kroku do przodu .. nawet tylko po to, by wyjaśnić sobie wszystko. Ja szanuje to ze być może przemyślał i wybrał rodzinę, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie chce dać tej szansy na rozmowę. Tylko tyle i AŻ tyle.. Ta znajomosc pozwoliła mi dojrzeć, zrozumieć to z czego wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wolny, prubóję ułożyć, co u niej tego niewiem, niemamy kontaktu z mojej strony tak, proponowała koleżeństwo a chciałbym coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pisałam już, napiszę poraz ostatni, nie on Tobie jest winien rozmowę tylko Ty jemu. Przestaw swoje myślenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dopiszę, po Twojej stronie leży zaaranżowanie tej ewentualnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest od aranżowania ci.pciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawia ten kto spieprzył bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w momencie jeśli każda ze stron oskarża o spieprzenie tę drugą? Albo obydwoje czują się winni? Wtedy odezwie się ten kto odważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wiem ze ta sytuację muszę naprawić JA. Ale czy po3 latach .. podjelibiscie się tego?? Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli co czuje, dlaczego tak sie zachowuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczuj się w jego położenie i pomyśl jak Ty byś się czuła w analogicznej ale odwrotnej sytuacji. Czy chciałabyś, żeby wyjaśnił powody swojego zachowania gdybyś była na jego miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyślałam i zdecydowałam że napiszę do niego w najbliższym czasie , na dniach. Szczerze przeprosze,nie wymagając odpowiedzi. Tak ze szczerego serca. Musze jakoś ubrać to w słowa.. Nie wiem co się wydarzy.. byc moze nic. Ale potrzebuje tego, nawet żeby się pożegnać z tym uczuciem. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się usunęłam i teraz mam problem bo facet od 2 lat ciągle za mną chodzi i nie rozumie, że wcześniej miał swoją szansę i że bardzo go kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 13.23 a jakie dawałeś jej sygnały? Może nie była Ciebie pewna czy doskonale wiedziała jakiej relacji oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożądanie słabością człowieka. Człowiek przez lata potrafi żyć złudzeniami i idealizować to co niespełnione. Taki jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 zbliżają sie święta za 2 tygodnie. Czas wybaczenia, przeprosin. to dobry czas żeby sobie wszystko wyjaśnić, p.s. Mnie chyba będzie czekac to samo. powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tylko jednej osobie zależy na związku i tylko ta jedna osoba kocha drugą, należy zrezygnować. Kilka lat pozwalałem oszukiwać się i wykorzystywać do rozrywki mając nadzieję, że wreszcie nastąpi przełom. To wszystko bolało tak jak rozstanie, a często mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często wystarczy szczera rozmowa, taka od serca i wyłożenia kawa na ławę, żeby nie było już wzajemnego żalu czy pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera rozmowa tylko ze szczerą osobą. Co z tego, że byłem szczery i otwarty? Moja szczerość i otwartość były wykorzystywane do zreczniejszego oszukiwania. Najlepiej zrezygnować w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 Milczenie także uważasz za przejaw nieszczerości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 Jeżeli wcześniej jest lawina kłamstw (a tak było), to oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshko
Lawina? Brzmi poważnie. A zmiana postawy (nagła lub stopniowa) wynikająca z uświadomienia sobie pewnych barier nie do przeskoczenia także czyni relację oszustwem? Przekreśla wszystko wcześniej powiedziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.29 Pytanie jest zbyt ogólne. Dotyczy wszystkiego i niczego. Na takie pytania nie udziela się odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshko
Powiem konkretniej - relacja wygląda na bliską, jest miło i jedna z osób zmienia postawę (wyjaśniając swą motywację lub nie). Czy zmiana zachowania na mniej bliskie, chłodne traktowanie przekreśla wszystko co było wcześniej powiedziane? Czyni wg Ciebie oszustwem tę całą wcześniejszą relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.51 Odpowiedź zależy od sposobu i treści wyjaśnienia zaistniałej zmiany. Jeżeli po latach ktoś tak diametralnie zmienia się i nie wyjaśnia powodów zmiany wówczas oznacza to, że ta osoba potwierdza swoim postępowaniem, iż cały przeszły czas bazowala na oszustwach i kretactwie, by osiągnąć dla siebie chwilę zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×