Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sendunia

KOLĘDA, a ślub

Polecane posty

Gość Sendunia

Dzisiaj przyjmowałam księdza sama, mąż był w pracy. Jesteśmy po ślubie cywilnym od roku. Powiedział mi iż powinnam się wstydzić, że w ogóle otwieram drzwi na kolędę, bo nie mamy ślubu kościelnego. Dodał żebym za rok nie przyjmowała kolędy, bo mój dom jest niereligijny. Jak chciałam mu dać kopertę powiedział tylko 'Czy Pani chce mnie obrazić"(w gruncie rzeczy wcale nie wsadziliśmy do niej dużo,bo tylko 30 zł, ale dla nas to i tak sporo szczególnie, że idą święta), a wychodząc powiedział mi 'DO WIDZENIA I POZDROWIENIA DLA WSPÓŁPARTNERA". Był może jakieś dwie minuty ,spryskał moją osobę obficie wodą święconą. Skończyło się moim wielkim płaczem i ogromnym smutkiem. Cały dzień sprzątałam mieszkanie, prasowałam obrus i leciałam po wodę święconą, a on potraktował mnie jak osobę gorszego sortu. Bóg przecież kocha wszystkie swoje dzieci, a nas po prostu na tę chwilę nie stać na ślub kościelny, ale nie zmienia to faktu, że oczywiście chcemy go wziąć. Może ksiądz to przeczyta- będę się za księdza modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×