Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Saperstein25 cześć 🖐️ Nie przejmuj się tym hejterem. Człowiek nie może się normalnie zalogować, to wykorzystują sytuację jak mogą. :O Kradną nicki na potęgę. Ciebie też to czeka. Prędzej niż odnajdziesz swoją "przyjaciółkę", czy poznasz tu osobę w twoim "targecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy jepie małe dzieci w o***ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki oburzony podeszwa. Chyba o to że jest podeszwą, bo o co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy to bardzo zły pedofil jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ty pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luz, ja sie nie stresuje :) To tacy szczekacze, dziwi mnie ze komus sie w ogole chce tak trollowac,szkoda na to zycia ale to nie moja sprawa w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "...co ty masz z tym biciem?" x Nie rozumiem pytania. :( Albo mylisz mnie z kimś innym, albo wdychasz opary, które szkodzą twojemu zdrowiu. Pierwsze słyszę, bym namawiał, czy sam sugerował jakieś bijatyki. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saperstein25, to świetnie. Ja niestety to wszystko bardzo przeżywam. :( Jeszcze sezon i poddam się hospitalizacji na własne życzenie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy w Gus-ie masz fuchę? ;) Oglądaliście nowego Pitbulla ? Obejrzyjcie. Mocna siódemka ode mnie i niech sobie recenzenci piszą co chcą :P Płock ? No nie bądź dzieciak, powiedz ;) Jakoś mi się nie składa dyżurowanie znowu dzisiaj. Dostałam zaproszenie na wódkę z klimatem i po prostu mam chęć iść i wykorzystać weekend. Udanego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że nygusy, którym już nie chce się żyć. :O Wegetują więc na wszystkim co daje oznaki życia. Tłuką się tak bez celu już od dłuższego czasu. Właściwie to zdominowali F8 :O Zasrywajem spamem, wyzywają bez powodów. I wiecznie im się coś nie podoba. :O :O Jakby sami znali przepis na idealny temat. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy pedofilu przestań gwałcić małe dzieci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz w Gus-ie, Niestała, hehhe Ludzie wierzą liczbą, ale nikomu nie chce się tego policzyć. I tu nadarza się okazja by nakłamać. :D :D Robi się wrażenie profesjonalizmu, parę liczb które się do siebie dodają i już mam Twoją uwagę Niestała, bo jako jedyny odpowiedziałem na Twoje pytanie. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Fridy nie MA nie MA Karuzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysły na świąteczne prezenty. To mnie teraz zawstydziłeś Saperstein25. Dręczę Dziewczyny swoją obecnością już od powiedzmy dłuższego czasu a nie wiem co by ucieszyło Panią Słowiankę :( Co chciała by dostać pod choinkę? Niestała? Może jakąś nową płytę? Już ma je wszystkie 😭 Nieaniołkowi ciepły sweterek w reniferki? heheh Nie wiedziałbym jak odpełzać z Jej oblicza. Wiem jakie One są, co lubią, co sprawia im przyjemność , to do dzisiaj nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowiance kolek osinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przy Pani Słowiance trzeba chodzić na paluszkach. :O Wielce oburzona. :O Wysra jednego posta a później wyzywa od ludzi żyjących w samotnej wierzy. Jakbym się kuṛwa wpieṛdalał w Jej ramówkę :O :O Też potrafię się przywitać i spieṛdolić, bez anie me czy ce. Tylko jak to wygląda? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak g****o w lesie piotrku, a powinno być zielono. Ale wy od zawsze sracie na siebie i macie sie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohoho ktos tu znowu sie upił na smutno a raczej agresywnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak, tak sportowe biegi i nauka pływania kraulem i przepowiadanie prognozy pogody, lub wymiana informacji gdzie pada i co. Do wyboru zawsze jest deszcz, śnieg, lub grad. Pisząc grad mam na myśli zmrożone kawałki lodu a nie radzieckie wyrzutnie rakietowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ... i dalej co ? Co zamierzasz zrobić z tą informacją? To jest dobre, czy złe? Tego już się nie dowiemy od tej osoby, która choć dysponuje pewną wiedzą, kompletnie nie potrafi jej wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na siebie facet przeszło 40 letni, samotny, notorycznie sie upija przynajmniej od 10 lat wiec jest już alkoholikiem , przyjaciele tylko na forum , bez perspektyw na lepsze życieTy naprawdę jesteś przykładem jak można przegrać życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego dodajmy ze nie masz charakteru, jesteś prostakiem i typowym pieniaczem chamem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na siebie. Wręcz jestem zapatrzony w siebie :D Gdybym był pedałem, już dawno bym siebie zerżnął. To prawda jestem sam ale nie jestem samotny. A przyjaciele z forum to jacyś gorsi? Tu jak trzeba, to i wrogowie podają rękę. :) Przekonałem się o tym na własnej skórze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie mam charakteru, ale udało mi się tu przetrwać tylko z jednym banem. :D Już zaczynam strugać dla siebie order z ziemniaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Idź Nowy spać, bo już bełkoczesz od rzeczy. Najpierw kogoś wielbisz pod niebiosa, a później wyskakujesz z chamskimi komentarzami. Ogarnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to mówię ze to cham i prostak a z takiego capa nie wyplenisz jego naturalnych odruchów. Zwykle sie kamufluje ale po alko umysł 45 letniej pijaczyny już nie kontroluje wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×