Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
Mam na myśli Słowiankę. A spać idź bo jutro będziesz przepraszał za te głupoty które wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi No właśnie cały Nowy niezrownowazony psychicznie. Kojarzy mi sie z menelem wracającym z roboty po pijaku, robiącym burdę w domu żonie a na zajutrz z kwiatami przeprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to chciałbym usłyszeć od mojej ukochanej osoby, że jestem chamem i prostakiem. :( Może było by lżej a Ona przywiozła tylko moje rzeczy i choć w milczeniu jeszcze trochę mogłem się Nią nacieszyć. Ty w dụpie byłaś i gowno widziałaś i psioczysz na podstawie tego co tu zobaczysz i przeczytasz, mam nadzieję ze zrozumieniem a i tak ci nie wychodzi. Tam gdzie potrzeba nie było skarg, tu jest ich mnóstwo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mi cię żal ze sie staczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zadbaj lepiej o siebie, ja jakoś dam sobie radę Wpadłem tylko w kryzys wieku średniego. Wszędzie mam daleko. :O Dla dwudziestek za star, dla trzydziestek, nieodpowiedzialny, dla rówieśniczek znowu za młody :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co robię to pieṛdolę głupoty na tym forum a ty mimo wszystko upierasz się w swoich pomówieniach. Przecież to nikomu nie przynosi korzyści. :( No nie możesz się ze mną przewalać tym samym hejtem. :( Wymyśl coś nowego, bo Dziewczyny tracą cierpliwość. Jak o Nieaniołka się martwię, bo wiadomo że mnie przepisze, tak o Panią Słowiankę zaczynam się martwić. :( :O Co nie napiszesz to zaraz obrażona. :O A to zaraz przechodzi na Niestałą i tylko czekać na konflikt interesów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy, po co gadasz z hejterami? wchodząc z takim "czymś" w dialog stajesz się dla tego czego pożywką. Na hejtera najlepszy jest ignor, tak robią mistrzowie :classic_cool: badź mistrzem Nowy ;):P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzi każdy to widzi:D slowianica patolka szukająca bolca za kilka dni rodzi wiec chyba teraz wije gniazdo o pierze ciuchy bekartowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia :) 🖐️ jak zawsze coś wyprodukuje, ale to za mało na sensacione :( Martuś a jakbyś wpadła w ramiona Saperstein25, to dobry chłopak jest i mało pije. Szuka jakiś dojrzałych kobiet, które wydoją z niego co najlepsze a przy Tobie poczułby się mężczyzną. Pasujecie do siebie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie zawsze się da nie reagować. Ja na swoje usprawiedliwienie mam to, że mając wybór - żywa ofiara, a bezimienny "ktoś" kto mi robi pod górkę w sieci, wolę się wyżyć na tym kimś z sieci jednak skoro jest pod ręką :P Poza tym jak nie ma do kogo gęby otworzyć, to hejterzy się przydają. Gadanie samemu do siebie jest objawem chorobowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "..po co gadasz z hejterami?" x Bo tylko z nimi można pogadać. :D reszta zaraz się obraża i chụj wie co jeszcze :O :O Ci nie owijają w bawełnę i piszą co ich boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Lubię liczby. Liczby mają aurę ;) Często widzę najpierw intuicyjnie, że coś mi nie gra w danej wyliczance, a później dopiero sprawdzam co. Twoje statystyki Nowy już w progu można o de roztrzaskać, dlatego mi to zapachniało danymi z GUS. :D Nie mam wszystkich płyt. Mam ich generalnie bardzo mało. :( Mogę podrzucić listę życzeń, gdyby mi ktoś chciał coś sprezentować :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zaufanie to ważna rzecz. Czasami żal mi dziecięcej naiwności z której odziera nas życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy w mieście dziś Bo tylko z nimi można pogadać. smiech.gif reszta zaraz się obraża i chụj wie co jeszcze pechowiec.gifpechowiec.gif Ci nie owijają w bawełnę i piszą co ich boli. Żartujesz ? Ich boli wszystko. Osrają i zbluzgają największą świętość i nie interesuje ich prawda. Obiektywizm na poziomie depresji. Nie mówiąc o chamstwie i kompletnym braku szacunku. Dziękuję bardzo za takich rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie to nie :( Tak tylko zabrzmiałem w dobrej intencji. Ale od ubrania choinki na karuzeli, to się Martuś nie wykręcisz. I nie ma żadnego ale Choinka ma być tip top, jak przystało na zakręcony temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwo sie pisze :)) jezeli ma sie zwiazki partnerskie za soba:) i jest sie dojrzalym do zycia z druga osoba:) ile to trzeba ciezkiej i zmudnej pracy wlozyc zeby zdobyc zaufanie drugiej osoby:)) poznac ,poflirtowac latwo:)) ale .. wejsc w zwiazek to inna rzecz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Choinka na temacie ? Choinką nie zatrzesz złego wrażenia. Myślisz zanim coś napiszesz ? Wiem, może zacznij myśleć po napisaniu i np przeproś jak Ci się niechcący coś uleje ;) Gorzej jeśli nie widzisz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko a z Tobą można pogadać ? Wrzucasz tylko linki do you tuba i na tym twoja kreatywność sie kończy. Nowy pisze co mu leży na sercu, dlaczego miałby to cenzurować??bo tak wypada żeby któraś sie nie obraziła przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie masz z kim gadać? A Słowianka? A Niestała? A Martusia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czasami dobrze jest pogadać z kimś inteligentnym czyt. samym sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×