Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

ja sie nie obrazam szkoda zycia:D :)) dobrze ze jest ktos, kto potrafi naprowadzac na wlasciwa droge:))) czasami warto sobie przemyslec swoje nieodpowiednie zachowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Można ze mną porozmawiać jeśli jestem i mam czas i jeśli ktoś jest w porządku oczywiście. No i oczywiście znajdzie się ktoś kto chce rozmawiać, a nie tylko dopieprzać sięi wymyślać z d**y wyjęte i powtarzane jak mantra oskarżenia. Np Ty. Chcesz rozmawiać ? Przyjdź i rozmawiaj. Proste. Nowy zachowuje się często jakby miał amnezję, nie mówiąc o tym, że często jego komentarze są nagle chamskie i nie w porządku. To nie jest "szczerość wypowiedzi". Mówiąc szczerze, nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie niestala ma racje:) Nowy czasami ma tak jak ja :)) ..... jak cos pierdyknie to w buty wchodzi:))) ale jest nieszkodliwy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Poza tym gościu szanowny, moje linki są kreatywne. Są na temat. Mają drugie, trzecie dno. A czasami nawet kompletnie nic nie znaczą, więc jest nad czym pomyśleć, jeśli ktoś się akurat nudzi https://youtu.be/qC-W0_cv85E :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam was lubie:)) dlatego tutaj wchodze:))) nie mam wam nic do zarzucenia:))) a to co piszecie i jak to wasza sprawa:)) ja tylko czytam:D ..no i czasami bzdurki powypisuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Wypisywanie bzdur? Chyba mnie ktoś wołał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
No i właśnie o to chodzi Martha. O pokojową koegzystencję ;) Właśnie. :O Płock sorry za tego dzieciaka. Mam nadzieję, poczucie humoru Ci nie szwankuje i wybaczysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wzajemnie :) Dobrej niedzieli :) Dzięki za link. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No nie wiem czy wybaczę. Zależy co zaproponujesz na przeprosiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Cóż ? Widzę, że gość jednak pogadać nie chce. Wpadł, napisał co wiedział i tyle go widzieli. Co mi pozostaje ? Link ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie znam Cię, więc nie wiem co by Cię satysfakcjonowało. Ty powiedz co chcesz, a ja Ci odpowiem, czy to jest możliwe. A ile masz lat ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A tyle na ile wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spoko mały ;) :D Idę do życia, bo mnie już tyłek boli od siedzenia i czekania na rozmówców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Tylko nie mały! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przykro mi. Nie ma fotki, jest swobodna interpretacja :D:D:D Mały :P ;) haha Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No i wpędziłaś mnie w kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ja mam tyle na ile Płock nie wygląda, A wyglądam na tyle ile Płock ma, Teraz ciekawe ile mi wyszło że mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tylko że ja się wcale nie obrazilam :-O czuć, gdy ktoś marzy o monologu więc po prostu zeszlam z drogi:) a co do wysrania Panie Nowy to poczytaj może, to dowiesz się, jak ciężko to zrobić w samych koncowkach, a straszą, że to lada moment:-O i nie mam na myśli nic dosłownego:-P chociaż zaparcia to też norma;) ale mam po prostu problemy z koncentracją :-O w dodatku strasznie mi zależy, żeby -gdybym jednak musiała odjechac- mieli tutaj prawdziwe święta, więc niech Cię nie dziwi ilość postów, gdy ja wpadam między robieniem piernikow a lepieniem pierogów ;) tradycja to dla mnie rzecz święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w końcu ile Płock?:) wyraź się konkretnie po męsku, ja mam 36, wiem, sporo, ale co zrobić?:-O każdy ma, ile żyje, to nie jest od nas zależne, ja tam się cieszę, że w ogóle żyję :-O bo znając moją matkę biologiczną...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowiesniczki Cie nie chcą, bo wolny facet w tym wieku to ktoś podejrzany :-O smuci mnie to w tym wyjątkowym przypadku, mówiąc szczerze, ale jedno jest pewne- jesteś trudny:) mnie to jednak nie przeraża, mój tata ma za mc urodziny, ja znam ten rożcowy typ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Miesiąc temu skończyłem 18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet, nawet ten najtrudniejszy;) ma w sobie "piętę Achillesa" :) wystarczy dobrze się przyjrzeć:) i nie mam tu na myśli, że dzięki temu można go odkręcić sobie wokół palca:-O a to, że to droga do dojścia do niego, po prostu:) na niej nie ma chamstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka, Płock jest rok od ciebie młodszy. Przecież to Koke Amstaff z którym sie jepałaś wirtualnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie mały Płock, tylko mikroskopijny, ale nic mi się nie stanie, jak każesz na siebie zwracać tytułem Płock Wielki Ile dziś zrobiłeś kilometrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stul pysk pomaranczo, w du.upie byłeś go.owno widziałes i łapy precz od moich dzieci, nic nie wiesz a celujesz jak pijany :-O i ostrzegam Cię, na strzelnicy zawsze byłam dobra, w dzieciństwie zawsze u nas w domu była broń, Bogu dziękuję do dziś ze dziadek zamykał na klucz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho przyszła g****a wodzirejka :O Teraz trzeba chodzić na paluszkach. :O Bo bo a nuż urazi Ją jakiś tekst. :O :O Niestała już skończyła z grzecznością i w końcu napisała co Ją wkuṛwia w mojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×