Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkaaaa1986

Dekoracje świąteczne

Polecane posty

Gość gość
Ja robię choinkę i bałwana z czegoś co w finalnie zostaje podpięte pod oświetlenie i wygląda tak designersko, niezwykle jak luksusowa dekoracja z drogiego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku, zresztą jak co roku, mam dekoracje z poinsecji :) uwielbiam tę roślinę. Bardzo świąteczna i klimatyczna :) idealna na wigilijny stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja doświetliłam pokoje specjalnymi tasiemkami ledowymi active jeta, bardzo fajnie klimatycznie wygląda mieszkanie, przygotowane na święta idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam najlepszych dekoracji świątecznych w ostatnie święta. Macie jakieś pomysły na ciekawe dekoracje świąteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed świętami bożego narodzenia zakupiłam świąteczne lampiony od firmy www.slawa.com.pl Sprzedają też lampiony wielkanocne, więc od razu kupiłam również te. Jeżeli poszukujecie ciekawych ozdób świątecznych to polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alana

U mnie już pełno światełek i wianki bożonarodzeniowe wiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam https://www.choinki.pl/ - są producentem i importerem choinek. W ofercie są drzewka żywe, w doniczkach o wysokości od 60 cm do 150 cm, w doniczkach z pełnym systemem korzeniowym, stojaki, wieńce z gałązek. Oferują też: wynajem choinek, dostarczanie choinek poza sezonem świątecznym, przycinanie drzewek do pożądanego wymiaru, dopasowywanie pni do stojaków, pakowanie drzewek w dodatkową folię zapobiegającą zabrudzeniu samochodu podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Według mnie najważniejsze jest znalezienie ładnego drzewka. Jeżeli choinka będzie brzydka to dekoracje świąteczne jej nie pomogą. Ja zawsze choinki kupuję u www.choinki.in Oni hodują bardzo ładne drzewka. Jeżeli mieszkacie w województwie zachodniopomorskim to powinniście się do nich wybrać po drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Kupiłam z bazarek-deco.com.pl świąteczne zawieszki na choinkę w różne kształty od bałwanków po aniołki.  Łańcuchy mam z tamtego roku, zostały tylko do kupienia świecidełka i moje świąteczne drzewko będzie elegancko wyglądało. Tradycyjnie ubiorę je 23 grudnia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.12.2016 o 16:59, Gość gość napisał:

Ja robię choinkę i bałwana z czegoś co w finalnie zostaje podpięte pod oświetlenie i wygląda tak designersko, niezwykle jak luksusowa dekoracja z drogiego sklepu.

Buhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×